Dyrektor Sprzedaży Mary Kay Cosmetics. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Tworzy i prowadzi najlepszą grupę konsultantek Mary Kay w Polsce. Mieszka w Rzeszowie, jest szczęśliwą żoną i mamą 3-letnich bliźniaków. Udowadnia, że można z powodzeniem łączyć karierę międzynarodową z życiem rodzinnym. Promuje przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty wśród kobiet, prowadząc szkolenia oraz warsztaty. Uczy, jak sukcesy w życiu osobistym oraz zawodowym. Jest coachem oraz trenerem biznesu.

 

Kinga Dudzińska została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011

Najważniejsze osiągnięcia

Pani Kinga karierę z Mary Kay rozpoczęła jako konsultantka w 2009 roku. Po ośmiu miesiącach stworzyła grupę biznesową i została dyrektorem sprzedaży. W pierwszym roku jej grupa pobiła rekordy sprzedaży, a jej wyniki stały się wydarzeniem na skalę międzynarodową.

Misją Mary Kay jest wzbogacanie życia kobiet, pani Kinga mocno wierzy, że tak właśnie jest.

Największy sukces w 2011 roku

Pani Kinga reprezentowała Polskę na seminarium Światowym Mary Kay w Dallas w Stanach Zjednoczonych. Zdobyła najwyższe wyróżnienia i nagrody oraz bladoróżowego forda Mary Kay symbol sukcesu grupy. Grupa podkarpacka pobiła rekord w ilości najlepszych konsultantek na cztery kraje (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia).

Pani Kinga doprowadziła do debiutu trzy panie dyrektor sprzedaży w Mielcu i w Przemyślu i przygotowuje do tej funkcji cztery kolejne. Za największy sukces uważa sukcesy kobiet w jej grupie, które rozwijają swoje biznesy i cieszą się świetnymi zarobkami. Każda może spełniać swoje marzenia i osiągać wspaniałe sukcesy, bez względu na to skąd pochodzi i co obecnie robi.

Jej marzeniem jest stworzenie na Podkarpaciu mocnego obszaru krajowego, dzięki czemu setki kobiet będą się cieszyć sukcesami i niezależnością finansową. W 2012 roku na Seminarium Światowym Mary Kay w Dallas będą aż trzy dyrektorki z Podkarpacia - to dla pani Kingi ogromny sukces i duma.

Jej zespół jest najlepszy w Polsce, pani Kinga wierzy, że już niedługo będzie w czołówce europejskiej.

Jeśli uważasz, że Kinga Dudzińska powinna zwyciężyć w naszym konkursie, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.21. Koszt jednego SMS-a 2,46 zł z VAT.

Aktualny ranking głosowania Czytelników