W 1986 roku ukończyła Politechnikę Rzeszowską z tytułem mgr inżyniera ochrony środowiska i urządzeń sanitarnych. W tym samym roku podjęła pierwszą pracę i jest aktywna zawodowo do dnia dzisiejszego (tj. 26 lat). Od 1995 prowadzi swoją firmę „Nieruchomości Samborska” (wcześniej P.W. Sezam). Ma męża Przemysława i syna Włodzimierza.

 

Jagoda Samborska została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011

Najważniejsze osiągnięcia

Pani Jagoda w 1999 r. zdobyła licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami. Pracując w tym zawodzie od 1995 r., zaangażowała się również w pracę społeczną. Była współzałożycielką Galicyjskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Przez 10 lat należała do Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, w którym pełniła różne funkcje (przez dwie kadencje jako wiceprezes). Obecnie jest członkiem oraz prezesem (już drugą kadencję) Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości, a także członkiem Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (pani Jolanta posiada certyfikat Doradcy Rynku Nieruchomości przyznawany przez to Towarzystwa).

Od 5 lat prowadzi wykłady na Wyższej Szkole Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie. Za współpracę z bankiem PKO BP S.A. otrzymała w 2003 roku dyplom uznania za wkład w rozwój rynku nieruchomości, a współpraca układa się do dziś.

Największy sukces w 2011 roku

Mimo kryzysu gospodarczego firma pani Jagody prosperuje bardzo dobrze (zwiększyła zatrudnienie), poszerzyła również działalność o następne usługi, tj. wystawia certyfikaty energetyczne, prowadzi wyrób pieczątek oraz usługi w zakresie grawerowania laserowego.

Jeśli uważasz, że Jagoda Samborska powinna zwyciężyć w naszym konkursie, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.45. Koszt jednego SMS-a 2,46 zł z VAT.

 

Aktualny ranking głosowania Czytelników