Kolejny weekend pełen sportowych emocji

Łukasz Pado
fot. Krzysztof Kapica
W ostatnich dniach rozegrano sporo piłkarskich meczów. Zawodnicy z wielu lig muszą grać co trzy albo nawet co dwa dni.

SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY

BADMINTON
W ROPCZYCACH: Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (n. 10).

BIEGI
W LEŻAJSKU: Mini Maraton z Funduszami Europejskimi na 5 km (czw. 16, plac przed Muzeum).
W KROŚNIE: XV Krośnieński Bieg Konstytucji na 7 km (pt. 10.30, ul. Kapucyńska, zgłoszenia przed zawodami na stadionie MOSiR).

W TARNOBRZEGU: XXXIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka na 10 km (n. 11, start w Machowie, meta na Placu Głowackiego).

W STALOWEJ WOLI: XXV Uliczny Bieg Konstytucji 3 maja na 5 km (pt. 14, start i meta al. Jana Pawła II, przed Bazyliką).

FUTBOL AMERYKAŃSKI
II liga: Silvers Olkusz - Globinit Ravens Rzeszów (s. 14).

KOSZYKÓWKA
I liga mężczyzn * finał play-off: Śląsk Wrocław lub Polski Cukier SIDEn Toruń - PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno (n. 18, pn. 18 - we Wrocławiu lub s. 18, n. 18 - w Toruniu).

PIŁKA NOŻNA
II liga: Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (s. 17), Puszcza Niepołomice - Resovia (s. 17), Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg (s. 17), Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków (s. 17).

III liga: Polonia Przemyśl - Czarni 1910 Jasło (s. 16), Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała (n. 17), Orlęta Łuków - Podlasie Biała Podlaska (n. 17), Karpaty Krosno - Stal Mielec (s. 17), Stal Sanok - Avia Świdnik (s. 16), Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski (n. 17), Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 16), Lublinianka Wieniawa Lublin - Unia Nowa Sarzyna 3-0 vo.

IV liga: Piast Tuczempy - Wisłok Strzyżów (s. 17), OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Kolbuszowianka Kolbuszowa (n. 17), Przełęcz Dukla - Cosmos Nowotaniec (n. 16.30), Resovia II - Żurawianka Żurawica (n. 11), Sokół Sieniawa - Strumyk Malawa (n. 17), Rzemieślnik Pilzno - JKS 1909 Jarosław (n. 16), Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 3-0 vo. Pauzuje Pogoń Leżajsk.

Podokręg Dębica
KLASA O Chemik - Start (w Pustyni), Brzostowianka - Igloopol, Radomyślanka - Błękitni, Kaskada - Sokół, Victoria - Raniżovia, Wisłok - Zryw, Czarnovia - Wisłoka, Lechia - Pogórze (wszystkie n. 17).
KLASA A Bielowy/Strzegocice - Żyraków (n. 17), Przedbórz - Łęki Górne (n. 11), Borowa - Golemki (n. 11), Lubzina - Straszęcin (n. 17), Krzywa - LKS Pustków (n. 14), Frysztak - Głowaczowa (n. 14), Ocieka - Kawęczyn (n. 15), Gumniska - Łopuchowa 0-3 vo.
KLASA B1: Borek Wielki - Mała, Zagorzyce - Ostrów, Brzeźnica - Paszczyna, Gnojnica - Nockowa, Olchowa - Wolica Piaskowa (wszystkie n. 14). Stasiówka - Góra Ropczycka (n. 15), Zawada - Będziemyśl (n. 15),
KLASA B2: Korzeniów - Bielowy/Strzegocice II (n. 11), Dulcza Wielka - Jodłowa (n. 16), Nagoszyn - Siedliska Bogusz (n. 15), Góra Motyczna - Zasów-Mokre (n. 14), Wiewiórka - Wisłoka II Dębica (n. 16), Bobrowa - Podgrodzie (n. 14), Żdżary - Stara Jastrząbka (n. 11).

Okręg Jarosław
KLASA O: KS Wiązownica - Czuwaj Przemyśl (n. 17), MKS Kańczuga - Pogoń-Sokół Lubaczów (s. 17), MKS Radymno - Polonia II Przemyśl (s. 17), Syrenka Roźwienica - Hetman Laszki (n. 17), Huragan Gniewczyna - Błękitni Grzęska (n. 16), Start Pruchnik - Pogórze Rokietnica (n. 17), LKS Skołoszów - Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 16), Miękisz Nowy - Granica Stubno (n. 17).
KLASA A JAROSŁAW: Święte - Morawsko (n. 17), Pawłosiów - Zapałów (n. 11), Michałówka - Węgierka (n. 13.30), Dobkowice - Ostrów (n. 17), Makowisko - Rudołowice (n. 17), Wysock - JKS II Jarosław (n. 14.30), Duńkowice - Łowce (n. 17). Pauzuje Cieszacin Wielki.
KLASA A LUBACZÓW: Dachnów - Ruda Różaniecka, Młodów - Horyniec, Oleszyce - Wielkie Oczy, Narol - Futory, Cieszanów - Cewków, Piwoda - Lisie Jamy (wszystkie n. 17), Basznia Dolna - Krowica (n. 14).
KLASA A PRZEMYŚL: Bircza - Olszany, Krówniki - Zadąbrowie, Kosienice - Dubiecko, Medyka - Małkowice, Hurko/Hureczko - Ostrów, Orły - Leszno, Jaksmanice - Kaszyce (wszystkie n. 17), Fredropol - Wyszatyce (s. 17),
KLASA A PRZEWORSK: Siennów - Krzeczowice, Urzejowice - Zarzecze, Tryńcza - Gorliczyna, Nowosielce - Gorzyce, Babice - Żurawiczki, Majdan Sieniawski - Kisielów (wszystkie n. 17). Świętoniowa - Jagiełła (s. 17).
KLASA B1 JAROSŁAW: Sośnica - Kidałowice, FC Roźwienica - Przedmieście Jarosław, Chłopice, - Jankowice Wola Buchowska - Pełkinie, San Jarosław - Wierzbna (wszystkie n. 14), Pauzuje Munina, Rozbórz Długi.
KLASA B2 JAROSŁAW: Mołodycz - Wietlin III, Koniaczów - Wietlin, Łazy - Zaleska Wola, Chotyniec - Surochów, Młyny - Bobrówka, Manasterz - Nienowice, Tuchla - Korzenica (wszystkie n. 14),
KLASA B LUBACZÓW: Stary Lubliniec - Ryszkowa Wola, Zabiała-Stare Sioło - Zalesie, Stary Dzików - Płazów, Łukawiec - Cetula, Opaka - Wola Wielka, Antoniki - Wólka Krowicka (wszystkie n. 14).
KLASA B PRZEMYŚL: Torki - Nehrybka, Huwniki - Ujkowice, Olszynka - Orzechowce, Pikulice - Grochowce, Nakło - Bolestraszyce, Hurko - Trójczyce, Batycze - Kalników (wszystkie n. 14), Pauzuje Walawa.
KLASA B PRZEWORSK: Niżatyce - Pantalowice, Manasterz - Różniatów, Sietesz - Hawłowice, Mirocin - Studzian, Gać - Ujezna, Maćkówka - Jodłówka, Rozbórz - Łopuszka Wielka (wszystkie n. 14).

Okręg Krosno
KLASA O: Grabowianka Grabówka - Kotwica Korczyna (n. 15), LKS Skołyszyn - Leśnik Baligród (n. 15), LKS Pisarowce - Partyzant Targowiska (s. 17), Start Rymanów - Iwonka Iwonicz (n. 16.30), Iskra Przysietnica - Nafta Jedlicze (n. 16.30), Szarotka Uherce - Górnik Strachocina (n. 16.30), LKS Głowienka - Burza Rogi (s. 17), Bieszczady Ustrzyki Dolne - Przełom Besko (n. 15),
KLASA A1: Bukowsko - Długie (n. 15, Pobiedno), Sieniawa - Haczów (n. 14), Pielnia - Klimkówka (n. 16.30, Dudyńce), Izdebki - Nowosielce (n. 14), Zarszyn - Bażanówka (n. 16.30), Polańczyk - Jasienica Rosielna (n. 16.30), Zmiennica - Lesko (n. 16.30). Pauzuje Brzozów.
KLASA A2: Krościenko Wyżne/Pustyny - Faliszówka (n. 12), Lubla - Kobylany (n. 11), Zręcin - Nienaszów (n. 15), Zarzecze - Sobniów Jasło (n. 11, Dębowiec), Łężyny - Kołaczyce (n. 16.30), Dobieszyn - Nowy Żmigród (n. 11), Kopytowa - Kombornia (pt. 15), Pauzuje Bieździedza.
KLASA B1: Czarna - Poraż (n. 13), Lutowiska - Pibiedno (n. 16.30), Bezmiechowa - Srogów Górny (n. 13), Tarnawa - Grabownica (n. 16.30, Zagórz), Czaszyn - Czerteż (n. 16.30, Łukowe), Płowce/Stróże Małe - Golcowa (n. 13), Pakoszówka - Niebieszczany (n. 14),
KLASA B2: Rymanów Zdrój - Jasionka (n. 13, Deszno), Przełęcz II Dukla - Głębokie (n. 13), Chorkówka - Górki (n. 11), Markiewicza Krosno - Lubatówka (n. 11), Równe - Domaradz (n. 13), Jasionów - Guzikówka Krosno (n. 16.30), Pauzuje Jaśliska.
KLASA B3: Osobnica - Łubienko (n. 13), Draganowa - Osiek Jasielski (n. 16.30), Mrukowa - Hankówka-Brzyszczki (n. 16.30, Pielgrzymka), Lubatowa - Wojaszówka (n. 13), Czeluśnica - Łęki Dukielskie (n. 16.30), Czarni II Jasło - Brzyska (n. 13), Moderówka - Glinik Nowy (n. 11), Pauzuje Dębowiec.
KLASA C1 kolejka 12 (zaległa): Łukowe - Ropienka (pt. 13), Tyrawa Solna - Markowce (pt. 13, Tyrawa Woł.), Rzepedź - Średnia Wieś (pt. 13), Olszanica - Zagórz (pt. 13), Trepcza - Jankowce 0-3 vo, pauzuje Sanoczek. kolejka 17: Olszanica - Tyrawa Solna (n. 13), Zagórz - Łukowe (n. 13), Sanoczek - Markowce (n. 16.30), Jankowce - Średnia Wieś (n. 13), Pauzuje Rzepedź, Ropienka - Trepcza 3-0 vo.
KLASA C2 - kolejka 14 (zaległa): Niebocko - Wesoła (pt. 11), Iskrzynia - Odrzechowa (pt. 13), Dydnia - Milcza (pt. 15.30), Jabłonica Polska - Hłudno (pt. 11), Posada Górna - Nozdrzec (pt. 13), Trześniów - Pustyny (pt. 11), kolejka 19: Hłudno - Niebocko (n. 13), Wzdów - Nozdrzec (n. 13), Milcza - Pustyny (n. 13), Odrzechowa - Trześniów (n. 16.30, Sieniawa), Wesoła - Posada Górna (n. 13), Iskrzynia - Jabłonica Polska (n. 16.30), Pauzuje Dydnia.
KLASA C3 - kolejka 12 (zaległa): Orlew Krosno - Potok (pt. 16), Węglówka - Szczepańcowa (pt. 13), Świerzowa - Makowiska (pt. 16.30), Żeglce - Iwla (pt. 13), Odrzykoń - Bóbrka (pt. 11), Wietrzno - Wrocanka rozegrano awansem; kolejka 17: Wrocanka - Orlew (n. 11), Makowiska - Iwla (n. 13), Szczepańcowa - Bóbrka (n. 11), Potok - Odrzykoń (n. 13), Węglówka - Żeglce (n. 13), Świerzowa - Wietrzno (n. 16.30).
KLASA C4 - kolejka 12 (zaległa): Łęki Strzyżowskie - Brzezówka (pt. 13), Niegłowice - Krempna (pt. 11), Święcany - Chlebna (pt. 13), Warzyce - Niepla (pt. 16.30), Łubno Szlacheckie - Błażkowa (pt. 13), Pauzuje Tarnowiec; kolejka 17: Chlebna - Łęki (n. 11), Krempna - Niepla (n. 16.30, Kotań), Brzezówka - Łubno Szlacheckie (n. 13), Tarnowiec - Warzyce (n. 16.30), Niegłowice - Święcany (n. 11), Pauzuje Błażkowa.

Podokręg Rzeszów
KLASA O: Orzeł Wólka Niedźwiedzka - CCC Dąbrówki (n. 16), LKS Trzebownisko - Dynovia Dynów (n. 17), Stal II Rzeszów - KS Stobierna (s. 11), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa (n. 17), Górnovia Górno - Strug Tyczyn (n. 16), KS Zaczernie - SPAR Jedność Niechobrz (n. 14), Głogovia Głogów - Astra Medynia Głogowska (s. 17), LKS Przybyszówka - Włókniarz Rakszawa (n. 11), Pauzuje Sawa Sonina.
KLASA A1: Hermanowa - Czudec (n. 16.30, w Tyczynie), Zgłobień - Bratkowice (n. 14), Sokołów - Korona Rzeszów (n. 15), Zimowit Rzeszów - Klęczany (n. 11, ul. Świadka), Budy Głogowskie - Niebylec (n. 14), Nowa Wieś - Grodzisko (n. 11), Wysoka Strzyżowska - Zabajka (n. 14).
KLASA A2: Albigowa - Handzlówka (n. 16), Brzóza Stadnicka - Głuchów (n. 16), Wola Dalsza - Rogóżno (n. 14), Jawornik Polski - Krzemienica (n. 12), Palikówka - Łukawiec (n. 11), Wólka Podleśna - Kraczkowa (n. 15), Nienadówka - Żołynia (n. 11).
KLASA A3: Widełka - Tuszów-Malinie (n. 12), Przyłęk - Stal II Mielec (n. 16), Podleszany - Cmolas (n. 11), Wadowice Górne - Babicha (n. 14), Ławnica - Jaślany (s. 16), Gryf Mielec - Trześń (n. 16), Przecław - Hucina (n. 11).
KLASA B1: Rudna Mała - Jasionka (n. 16), Staroniwa Rzeszów - Trzciana (n. 13.30), Dąbrowa - Głogovia II (n. 14), Mrowla - Biała (n. 14), Świlcza - Rudna Wielka (n. 14), Zimowit II Rzeszów - Junak Rzeszów 0-3 vo.
KLASA B2: Mogielnica - Szufnarowa (n. 11.30), Kozłówek - Dobrzechów (n. 14), Pstrągowa - Tytan Rzeszów (n. 11), Nosówka - Lutoryż (n. 14), Pauzuje Grunwald Rzeszów, Lubenia.
KLASA B3: Borek Stary - Kosina (n. 11), Bachórz - Markowa (n. 14), Sawa II Sonina - Dylągówka (n. 14), Wola Rafałowska - Hyżne (n. 14), Wysoka - Harta (n. 14), Husów - Chmielnik (n. 12), Błażowianka II Błażowa - Lecka 0-3 vo.
KLASA B4: Budy Łańcuckie/Korniaktów - Łąka (n. 12), Czarna - Strażów (n. 14), Stobierna-Krzywe - Białobrzegi (n. 14), Trzebuska - Zalesie (n. 12.30), Budy Łańcuckie - Hucisko (n. 15), Trzeboś - Wysoka Głogowska (n. 14).
KLASA B5: Podborze - Trzciana (n. 11.30), Breń Osuchowski - Chrząstów (n. 14), Złotniki - Gliny Małe (n. 11), Orłów - Górki (n. 14), Wola Chorzelowska - Borowa (n. 14), Dębiaki - Rzędzianowice (n. 14), Smoczanka Mielec - Padew Narodowa (n. 14). Pauzuje Kawęczyn.
KLASA B6: Ostrowy Baranowskie - Kolbuszowianka II (n. 17), Siedlanka - Zarębki (n. 14), Kosowy - Ostrowy Tuszowskie (n. 14), Trześń - Widełka II (n. 11), Łączki Brzeskie - Dobrynin (n. 17), Werynia - Sokół II KD (n. 14), Trzęsówka - Tuszyma (n. 14), Pauzuje Chorzelów.

Podokręg Stalowa Wola
KLASA O: Olimpia Pysznica - Wisan Skopanie (n. 16), LZS Ździary - San Kłyżów (n. 16), Orzeł Rudnik - Sokół Kamień (n. 16), Tłoki Gorzyce - Słowianin Grębów (s. 16), Sokół Nisko - KP Zarzecze (s. 14), Sparta Jeżowe - San Wrzawy (n. 16), Bukowa Jastkowice - Strzelec Dąbrowica (s. 16), LZS Podwolina - Wielowieś Tarnobrzeg (n. 16).
KLASA A1: Przędzel - Krzeszów, Jelna - Łowisko, Groble - Rzeczyca Długa, Ulanów - Kuryłówka, Podlesianka Kamień - Wola Zarczycka, Brzyska Wola - Brzóza Królewska (wszystkie n. 16). Harasiuki - Łętownia (n. 14).
KLASA A2: Sobów - Jadachy, Przyszów - Kępie Zaleszańskie, Chwałowice - Kotowa Wola, Zaklików - Knapy, Tarnowska Wola - Majdan Królewski, Skowierzyn - Żabno, Sokolniki - Stany (wszystkie n. 16).
KLASA B1: Cygany - Komorów, Kopcie - Zakrzów, Krzątka - Ocice, Żupawa - Chmielów, Stale - Wola Baranowska, Hadykówka - Baranów Sandomierski (wszystkie n. 16), Bojanów - Serbinów 0-3 vo.
KLASA B2: Zabrnie - Emaus Gorzyce, Majdan Zbydniowski - Zbydniów, Wola Rzeczycka - Trześń, Radomyśl - Zdziechowice, Rozwadów - Lipa, LZS II Turbia - Wydrza (wszystkie n. 16), Pauzuje Pilchów, mecz zaległy Wydrza - Trześń (pt. 16).
KLASA B3: Wólka Tanewska - Bieliny, Bieliniec - Kopki, Glinianka - Hucisko, Majdan Łętowski - Kurzyna, Koziarnia - Sójkowa, Sokół II Nisko - Racławice (wszystkie n. 16), Stal II Stalowa Wola - Jarocin (n. 15).
KLASA B4: mecz zaległy Hucisko - Tarnogóra (pt. 16).

Makroregion juniorów starszych:
Stal Stalowa Wola - Stal SprintExpress Rzeszów (n. 12).

Makroregion juniorów młodszych:
Stal Mielec - Karpaty Krosno (n. 12).

PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga * o miejsca 5-8: MKS Piotrków Trybunalski - Tauron Stal Mielec (n. 17); o utrzymanie: Chrobry Głogów - AZS Czuwaj Przemyśl (s. 18).

TENIS STOŁOWY
Superliga mężczyzn * półfinał: Dartom Bogoria Grodzisk Maz. - FRAC Kolping Jarosław (czw. 18).

I liga kobiet: Brzostowianka Brzostek - Chomik-Rokicie Gdów (czw. 12), KKTS Krosno - Galux Skrzyszów (czw. 16), KKTS Krosno - Chomik-Rokicie (s. 16).

II liga mężczyzn: Strzelec Frysztak - BISTS Bielsko-Biała (czw. 14).

ŻUŻEL
Speedway Ekstraliga: PGE Marma Rzeszów - Unia Tarnów (n. 16).
II liga: KSM Krosno - ROW Rybnik (n. 15).

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie