reklama

Komplet wyników: od II ligi do klasy C (23 kwietnia)

Marcin JastrzębskiZaktualizowano 
fragment meczu jarosławskiej okręgówki: MKS Radymno - Pogórze Rokietnica (białe stroje)
fragment meczu jarosławskiej okręgówki: MKS Radymno - Pogórze Rokietnica (białe stroje) fot. Paweł Bugira
Dziś skumulowały się wszystkie piłkarskie emocje, które zwykle rozkładają się na cały weekend. Ciekawych spotkań i zaskakujących wyników nie zabrakło także w niższych ligach.

II liga
Stal Rzeszów - Resovia 2-0 (0-0)
1-0 Fabianowski (55), 2-0 Prokić (60)

Mecz Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0-0 rozegrano w piątek

III liga
Podlasie Biała Podlaska - Partyzant Targowiska 0-1 (0-1)
0-1 Zarzyka (45)

Stal Poniatowa - Stal Sanok 2-2 (0-1)
0-1 Tabisz (24), 1-1 Olchawski (50-karny), 2-1 Olchawski (65), 2-2 Nikody (78-karny)

Karpaty Krosno - Bogdanka II Łęczna 3-0 (1-0)
1-0 Buczek (21), 2-0 Buczek (49), 3-0 Szymański (89)

Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-1 (1-0)
1-0 Płonka (45), 1-1 Kamiński (66)

Olender Sól - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-3 vo.

Awansem rozegrano: Wisła Puławy - Chełmianka 4-1, Polonia Przemyśl - Stal Mielec 3-1, Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna 3-0.

IV liga
Kolbuszowianka - JKS Jarosław 0-2 (0-1)
0-1 Raba (15), 0-2 Pawlak (83)

Sokół Nisko - Żurawianka Żurawica 1-1 (1-1)
0-1 Sowa (21), 1-1 Wójcik (23)

Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 2-1 (1-1)
1-0 K. Mędrek (12), 1-1 Nowak (30), 2-1 Zołotar (81)

Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 0-0

Orzeł Przeworsk - Wisłoka Dębica 1-0 (1-0)
1-0 Padiasek (31)

Lechia Sędziszów - Crasnovia Krasne 1-2 (1-0)
1-0 Ciskał (35-wolny), 1-1 Komisarz (61), 1-2 Gargała (89)

MKS Kańczuga - Limblach Zaczernie 0-3 (0-1)
0-1 Polak (39-karny), 0-2 Stąporski (50), 0-3 Róg (87)

Piast Tuczempy - Czarni Jasło 0-1 (0-0)
0-1 Gilarski (79-samobój)

podokręg Dębica:

KLASA O:
Kaskada Kamionka - Start Wola Mielecka 2-2
Igloopol Dębica - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-0
Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec 5-1
Zryw Dzikowiec - Czarnovia Czarna 3-0
Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce 1-2
Chemik Pustków - Piast Wadowice Górne 1-2
Raniżovia Raniżów - Strzelec Frysztak 3-1
Ikarus Tuszów Narodowy - Jutrzenka Ławnica 1-0

KLASA A:
Krzywa - Gumniska 2-0
Korzeniów - Łopuchowa 1-2
Ocieka - Straszęcin 2-1
Kawęczyn - Brzostek 1-0
Żyraków - Brzeźnica 1-1
Nagoszyn - Bielowy 1-2
Borowa - LKS Pustków 3-3
Lubzina - Łęki Górne 2-1

okręg Jarosław:

KLASA O:
MKS Radymno - Pogórze Rokietnica 0-1
Budowlani Szówsko - Błękitni Grzęska 1-1
Czuwaj Przemyśl - Pogoń-Sokół Lubaczów 5-1
Huragan Gniewczyna - LKS Skołoszów 0-0
Golbalux Wiązownica - Roztocze Narol 4-0
Bizon Medyka - Syrenka Roźwienica przełożono związku ze śmiercią prezesa Syrenki Józefa Babisa.
Granica Stubno - Sokół Sieniawa 0-2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Małkowice 1-0

KLASA A JAROSŁAW:
Pruchnik - Morawsko 2-0
Duńkowice - Laszki 1-1
Wysock - Zapałów 5-2
San Jarosław - Łowce 2-4
Tuchla - Ostrów 3-3
Surochów - Wola Buchowska 0-0
Święte - Pawłosiów 2-3
awansem Korczowa - Dobkowice 1-2.

KLASA A LUBACZÓW:
Basznia D. - Młodów 0-3
reszta kolejki 30 kwietnia.

KLASA A PRZEMYŚL:
Dubiecko - Bolestraszyce 7-2
Polonia II Przemyśl - Ostrów 2-1
Orły - Nakło 0-2
Huwniki - Torki 2-1
Ujkowice - Krówniki 1-2
Hermanowice - Kosienice 1-1
Bircza - Kaszyce 2-1
Jaksmanice - Hurko/Hureczko 1-3

KLASA A PRZEWORSK:
Studzian - Nowosielce 2-4
reszta kolejki 30 kwietnia.

KLASA B1 JAROSŁAW:
Lutków - Munina 1-3
FC Roźwienica - Chłopice 2-1
Wierzbna - Przedmieście Jarosław 1-2
Jankowice - Sośnica 4-3
Węgierka - Rudołowice 3-0
JKS II Jarosław - Kidałowice 1-3
pauza: Cieszacin Wielki.

KLASA B2 JAROSŁAW:
Koniaczów - Korzenica 1-0
Wietlin III - Nienowice 1-4
Młyny - Bobrówka 1-1
Manasterz - Michałówka 2-3
Chotyniec - Łazy 1-4
Zaleska Wola - Mołodycz 1-2
pauza: Makowisko.

KLASA B PRZEWORSK:
Babice - Hawłowice 8-2
Łopuszka Wielka - Niżatyce 2-3
Rozbórz Długi - Jodłówka 5-2
Maćkówka - Pantalowice 0-0
Majdan Sieniawski - Ujezna 1-3
Gorliczyna - Rozbórz 3-1
pauza: Manasterz

okręg Krosno

KLASA O:
Piast Miejsce Piastowe - Przełom Besko 1-0
Wisłoka Nowy Żmigród - Szarotka Uherce 3-0
Górnik Strachocina - Przełęcz Dukla 2-0
LKS Skołyszyn - Iwonka Iwonicz 2-1
Nafta Jedlicze - LKS Pisarowce 1-1
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Cosmos Nowotaniec 0-0
Sanovia Lesko - Leśnik Baligród 0-2
Gamrat/Czarni II Jasło - GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0-3 vo.

KLASA A1:
Brzozów - Izdebki 7-2
Przysietnica - Bażanówka 2-0
Sieniawa - Zmiennica 2-0
Rymanów - Stal II Sanok 2-0
Zarszyn - Długie 0-2
Pielnia - Grabownica Starzeńska 2-3
Haczów - Polańczyk 1-2

KLASA A2:
Jasionka - Faliszówka 5-2
Kobylany - Głowienka 3-3
Korczyna - Bieździedza 1-1
Rogi - Dębowiec 5-0
Kołaczyce - Mrukowa 1-1
Sobniów Jasło - Kombornia 2-0
Zręcin - Łężyny 0-3

KLASA B1:
Bukowsko - Niebieszczany 1-0
Bezmiechowa - Grabówka 2-4
Rudenka - Jankowce 1-1
Płowce/Stróże Małe - Czarna 3-1
Pobiedno - Lutowiska (w Dudyńcach) 7-1
Nowosielce - Golcowa 2-0
Tarnawa - Rzepedź 1-1

KLASA B2:
Chorkówka - Klimkówka 2-2
Rymanów Zdrój - Jabłonica Polska 2-1
Lubatówka - Markiewicza Krosno 2-2
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny - Trześniów 3-1
Jasienica Rosielna - Domaradz 1-0
Guzikówka Krosno - Równe 0-1
Głębokie - Jasionów 2-2

KLASA B3:
Czeluśnica - Szebnie 6-0
Krempna - Hankówka-Brzyszczki (w Kotaniu) 1-0
Łęki Dukielskie - Tarnowiec 1-1
Osobnica - Dobieszyn 0-2
Draganowa - Łubienko 1-2
Nienaszów - Świerzowa 2-1
Kopytowa - Osiek Jasielski przełożony z powodu śmierci prezesa Czardasza

KLASA C1:
mecz zaległy Srogów Górny - Olszanica 5-2

KLASA C4:
Trzcinica - Niegłowice 1-2
Wojaszówka - Moderówka 2-4
Niepla - Łęki Strzyżowskie4-1
Warzyce - Święcany4-2
Brzezówka - Łubno Szlacheckie 2-2
pauza: Zarzecze.
Brzyska - Glinik Nowy przełożono na 27 kwietnia w Kłodawie

podokręg Rzeszów:

KLASA O:
Stal II Rzeszów - Izolator II Boguchwała 7-0
Resovia II - LKS Łąka 3-1
Korona Rzeszów - LKS Trzebownisko 0-2
Górnovia Górno - CCC Dąbrówki 1-1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Strug SZiK Tyczyn 4-3
Dynovia Dynów - Sawa Sonina 3-0
Włókniarz Rakszawa - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0
Błażowianka Błażowa - ŁKS Łańcut 0-0

KLASA B5:
Dębiaki - Padew Narodowa 3-1
Gryf Mielec - Kawęczyn 5-1
Podleszany - Breń Osuchowski 2-1
Borowa - Błękitni Jaślany 2-1
Smoczanka Mielec - Gliny Małe 5-0
Chrząstów - Górki 0-1
Orłów - Rzędzianowice 0-3
pauza: Pitmark Jaślany.

podokręg Stalowa Wola:

KLASA O:
Słowianin Grębów - Strzelec Dąbrowica 2-2
Kępie Zaleszańskie - LZS Ździary 0-3
Sokół Kamień - KP Zarzecze 0-1
Iskra Sobów Tarnobrzeg - Rotunda Krzeszów 4-0
Mokrzyszów Tarnobrzeg - Bukowa Jastkowice 5-0
Olimpia Pysznica - San Kłyżów 0-2
Tłoki Gorzyce - LZS Podwolina 9-0
San Wrzawy - Strażak Przyszów 0-0
Kantor Turbia - Korona Majdan Królewski 3-0

KLASA A5:
Brzóza Królewska - Stare Miasto 1-3
Jeżowe - Łętownia 5-1
Rzeczyca Długa - Rudnik 2-1
Jarocin - Wola Zarczycka 5-4
Brzyska Wola - Harasiuki 2-2
Kopki - Przędzel 0-3
Jelna - Łowisko 2-1
KS Sarzyna - Sójkowa 0-3

KLASA A6:
Wielowieś Tarnobrzeg - Skopanie 2-5
Zaklików - Chwałowice 2-1
Kotowa Wola - Knapy 2-1
Kopcie - Sokolniki 2-2
Hadykówka - Jadachy 0-2
Ocice Tarnobrzeg - Skowierzyn 2-1
Radomyśl - Pilchów 3-3
Tarnowska Wola - Lipa 4-0

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3