Komplet wyników sobotnich meczów w III i IV lidze (11 sierpnia)

Marcin Jastrzębski
Fragment meczu Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski.
Fragment meczu Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski. fot. Marek Dybaś
Dziś rozgrywki zainaugurowała lubelsko-podkarpacka III liga oraz podkarpacka IV liga. Nie obyło się bez kilku niespodzianek. Największą sprawiła Przełęcz Dukla, która wygrała 2-1 w Nowej Dębie.

III liga:

Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 (1-0)
1-0 Wierdak (45+2), 1-1 Paskiw (50), 2-1 Góra (51), 2-2 Raczkiewicz (64), 2-3 Raczkiewicz (81)

Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 0-1 (0-1)
0-1 Romanek (22)

Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Sanok 0-1 (0-0)
0-1 Sieradzki (63)

Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 0-2 (0-1)
0-1 Tarkowski (26), 0-2 Szewc (76)

Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 1-1 (0-1)
0-1 Małyk (32), 1-1 Fydrych (47)

W 62. minucie Bartłomiej Buczek (Karpaty) nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Polonii - Piotr Cisek.

Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 4-2 (2-1)
1-0 Lech (17), 2-0 Gawłowski (43), 2-1 Sykała (45-samobójcza), 3-1 Mielniczuk (56), 4-1 Gawłowski (90+2), 90+2 Rosiewski (90+2)

IV liga:

Stal Nowa Dęba - Przełęcz Dukla 1-2 (1-2)
0-1 Waliszko (16), 1-1 Nowak (22), 1-2 Pernal (34)

Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka 4-0 (1-0)
1-0 A. Szczepański (16), 2-0 Baran (51-wolny), 3-0 Pietrasiewicz (82), 4-0 Parys (87)

W 30. minucie Witold Baran (Crasnovia) wykonywał rzut karny. Uderzył obok bramki.

Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 0-0

Żurawianka Żurawica - Strumyk Malawa 3-1 (0-1)
0-1 Wójtowicz (26-karny), 1-1 Biały (50), 2-1 Biały (60), 3-1 Dmitrzyk (83)