Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Końcówka rundy w niższych ligach, dużo emocji w halach [SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY]

Michał Czajka
Michał Czajka
archiwum PPG
W weekend jak zwykle nie zabraknie sportowych emocji. Sprawdźcie nasz Sportowy Rozkład Jazdy!

AKROBATYKA

XV Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w akrobatyce sportowej (pt. 17, s. 8.30, n. 8.30; w Łańcucie – hala MOSiR-u).

FUTSAL

Ekstraklasa: Eurobus Przemyśl – Piast Gliwice (n. 19).
1 liga: Heiro Rzeszów – AZS UEK Kraków (n. 18).

HOKEJ

Tauron Hokej Liga: JKH GKS Jastrzębie – STS Sanok (pt. 18).
1 liga: Niedźwiadki Sanok – Polonia Bytom (n. 16).
2 liga: KH Dębica – KH Nowy Targ (s. 19.45).

KARATE

Resovia Karate Cup (s. 9; Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne – Rzeszów).

KOSZYKÓWKA

OBL: Legia Warszawa – Sokół Łańcut (s. 19.30).
1 liga: Niedźwiadki Przemyśl – Kotwica Kołobrzeg (s. 14).
2 liga: Resovia – GTK AZS Gliwice (s. 18), Niedźwiadki II Przemyśl - MCKS Czeladź (s. 17).
3 liga: ZKS Stal Stalowa Wola - KKK MOSiR Krosno (s. 17).

PIŁKA NOŻNA

Kobiety – 1 liga: Resovia – Ślęza Wrocław (s. 10).

Mężczyźni – 2 liga: Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie (s. 17.30).
3 liga: Świdniczanka Świdnik - Siarka Tarnobrzeg, Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno (oba s. 13), KS Wiązownica - Sokół Sieniawa (s. 18).
4 liga: Izolator Boguchwała - Cosmos Nowotaniec (s. 11), Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów Małopolski, Legion Pilzno - Pogoń-Sokół Lubaczów, Igloopol Dębica - Sokół Kamień, Korona Rzeszów - Ekoball Sanok, Resovia II - Głogovia Głogów Małopolski, Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl (wszystkie s. 13), Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Łańcut (s. 13.30), JKS Jarosław - Stal II Rzeszów (s. 18).
O Jarosław: Płomień Morawsko - Orzeł Przeworsk (s. 13).
O Rzeszów: Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Strug Tyczyn (s. 11), Jedność Niechobrz - Błażowianka Błażowa, Włókniarz Rakszawa - LKS Jasionka, Iskra Zgłobień - KS Przybyszówka (wszystkie s. 13), Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski (n. 11), Strumyk Malawa - KS Zaczernie (n. 12), Sawa Sonina - Leśna Wólka Podleśna (n. 13), KS Dąbrówki - LKS Trzebownisko (n. 14).
A Dębica: Borowiec Straszęcin - LKS Nagoszyn (s. 13.30), LKS Łopuchowa - LKS Stasiówka (s. 14), KS Bystrzyca - Team Przecław, Pogórze Wielopole Skrzyńskie - LKS Wiewiórka, Brzostowianka Brzostek - Dąbrówka Stara Jastrząbka, Igloopol II Dębica - Legion II Pilzno, Progres Kawęczyn - Sokół Krzywa (wszystkie n. 13).
A Lubaczów: Pogoń-Sokół II Lubaczów - Gwiazda Wielkie Oczy (n. 12).
A Przeworsk: Zorza Jagiełła - Start Mirocin (s. 14).
A Rzeszów 1: Albatros Szufnarowa - Sokół Grodzisko (n. 11).
A Rzeszów 2: Herkules Trzebuska - Iskra Jawornik Polski (s. 11), HALO Hyżne - Unia Korniaktów (s. 12),
A Stalowa Wola 1: Wisan Skopanie - LZS Rzeczyca Długa (s. 13)
Sparing: PGE Stal Mielec – Stal Rzeszów (pt. 11.30; w Woli Chorzelowskiej).

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

U-17: Legia Warszawa – Igloopol Dębica (s. 11), Stal Rzeszów – Jagiellonia Białystok (s. 14).
U-15: Stal Rzeszów – Korona Kielce (s. 11.45), Resovia – Hutnik (s. 16).

PIŁKA RĘCZNA

Kobiety – Superliga: Handball JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin (s.18).
1 liga: Varsovia – Handball Rzeszów (s.17.30), ChKS Łódź - JKS San Jarosław (n.16).

Mężczyźni – Liga Centralna: Handball Stal Mielec – Anilana Łódź (s.17).
1 liga: SPR Orzeł Przeworsk – Orlen Upstream SRS Przemyśl (s.18).
2 liga: Handball Stal II Mielec – ASPR Zawadzkie (n.14).

SIATKÓWKA

Kobiety – Tauron Liga: ŁKS Łódź – ITA TOOLS Stal Mielec (s. 19), PGE Rysice – Budowlani Łódź (n. 19).
1 liga: Nowy Dwór Mazowiecki – San-Pajda Jarosław (s. 17).
2 liga: Marba Sędziszów – Solna Wieliczka (s. 16).
Podkarpacka 1 liga kobiet: UKS MOSiR Jasło - AZS UR Developres II Rzeszów (s. 15), TS Sanoczanka Sanok - MKS V LO Developres Rzeszów (s. 17), TSV Sanok - MKS Paradiso Łańcut (s. 19).

Mężczyźni - PlusLiga: Asseco Resovia – AZS Olsztyn (s. 14.45).
2 liga: AT Jastrzębski Węgiel – Karpaty Krosno (s. 15), Kęczanin Kęty – Błękitni Ropczyce (s. 17.30), MKS MOSiR Jasło – Avia Solar Sędziszów Młp. (s. 18)
Podkarpacka 1 liga mężczyzn: ProSport Marmax Czudec - SPS Pruchnik (pt. 19.30), AKS V LO Rzeszów - Renga SST Sportur Gmina Łańcut (s. 15), SST Lubcza Racławówka - TKS Żagiel Radymno (s. 18), TKF Anilana Rakszawa - MKS Wisłok Strzyżów (s. 18).
Podkarpacka 2 liga mężczyzn: SST Lubcza Racławówka - AKS ORKAN Nisko (n. 14), TKF Anilana Rakszawa II - LKS Głogovia Głogów Młp. (n. 16), KU AZS UR - AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce (n. 18).

TENIS STOŁOWY

Kobiety – Ekstraklasa: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - UE KS AZS Wrocław (pt. 14), SKTS Sochaczew - Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów (n. 17).

Mężczyźni – Ekstraliga: Oxynet Jarosław - Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów (pt. 17).
1 liga: KU AZS Politechnika Rzeszów - ATS Akanza AZS UMCS Lublin, GMKS Strzelec Frysztak - BKS Stal Bielsko-Biała (oba s. 16).

od 7 lat
Wideo

Marcin Nowak żużlowiec Texom Stali Rzeszów - 10. Sportowiec 2023 Roku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24