Koszykówka ekstraklasa: Znicz Jarosław zmiażdżony w Zgorzelcu

Turów w I połowie był o 2 klasy lepszy od Znicza. Nz. w akcji Adam Wójcik.
Turów w I połowie był o 2 klasy lepszy od Znicza. Nz. w akcji Adam Wójcik. Dariusz Delmanowicz
W meczu 25. kolejki Znicz Jarosław nie miał nic do powiedzenia w Zgorzelcu i przegrał z tamtejszym Turowem 85:112 (13:34, 17:37, 30:18, 25:23).

Nasz zespół został wbity w parkiet już w I kwarcie, którą wicemistrzowie Polski wygrali aż 34:13. Gospodarze ani myśleli odpuszczać i w II kwarcie ponownie wzięli jarosławian w obroty. Kiedy zespoły schodziły Turów gromił nadsańską ekipę 71:30. Po zmianie stron miejscowi wreszcie wrzucili na luz i pozwolili Zniczowi wygrać dwie kwarty.
Najwięcej punktów: Chyliński 23, Johnson 18,, Gray 17 - Mays 31, Zabłocki 12, Wyka 10, Chappell 9.

Szerzej o meczu w poniedziałkowym stadionie.