NOWINY24
  TO CZYTAJĄ INNI

  Popularne na portalu

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Popularne na portalu

  • Przestępcy seksualni z Podkarpacia. Zdjęcia gwałcicieli i pedofilów z rejestru MS
  • Wypadek na moście w Przemyślu. Samochód prawie spadł do rzeki Wiar
  • W Rzeszowie trwa przedświąteczna spowiedź [DATY, GODZINY]

  Krystyna Gralka z Sanoka: wygrałam mieszkanie w loterii...

  Krystyna Gralka z Sanoka: wygrałam mieszkanie w loterii Nowin!

  Dorota Mękarska

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Krystyna Gralka, jej mąż Henryk oraz wnuczki Natalia i Emilka cieszą się wygranej. - Nie odpuszczę już żadnego konkursu ani loterii Nowin. U was warto

  Krystyna Gralka, jej mąż Henryk oraz wnuczki Natalia i Emilka cieszą się wygranej. - Nie odpuszczę już żadnego konkursu ani loterii Nowin. U was warto grać - cieszy się pani Krystyna. ©FOT. TADEUSZ POŹNIAK

  - Co, ja wygrałam mieszkanie? - nie kryła zaskoczenia pani Krystyna Gralka z Sanoka. Odwiedziliśmy zdobywczynię głównej nagrody w loterii "Mieszkanie za czytanie".
  Krystyna Gralka, jej mąż Henryk oraz wnuczki Natalia i Emilka cieszą się wygranej. - Nie odpuszczę już żadnego konkursu ani loterii Nowin. U was warto

  Krystyna Gralka, jej mąż Henryk oraz wnuczki Natalia i Emilka cieszą się wygranej. - Nie odpuszczę już żadnego konkursu ani loterii Nowin. U was warto grać - cieszy się pani Krystyna. ©FOT. TADEUSZ POŹNIAK  Niewielkie mieszkanie na jednym z sanockich osiedli. Schludnie, bez przepychu. Pani Krystyna wita nas rozpromieniona, choć nadal nie dowierza. Mąż Henryk zaprasza do gościnnego pokoju.

  - Nowiny to nasza ulubiona gazeta regionalna - mówią zgodnie państwo Gralkowie. - Mąż jest kibicem sportowym, a ja bardzo cenię Magazyn Domowy, no i oczywiście wiadomości z regionu - wylicza pani Krystyna.

  Lekko nigdy nie było

  Gralkowie są emerytami. Krystyna pracowała jako kasjerka w banku, Henryk - w Autosanie. Nigdy nic łatwo im nie przyszło, nigdy niczego nie wgrali.

  - Taka niespodzianka, takie szczęście - ociera łzy wzruszenia pani Krystyna.
  Nagle w drzwiach staje nastolatka. To Natalka, 16-letnia wnuczka Gralków. To przede wszystkim ze względu na nią i jej brata Damiana (22 l.) oraz siostrę Emilkę (12 l.) tak bardzo cieszą się z wygranej. Syn Gralków, ojciec Natalii, samotnie wychowuje troje dzieci. Kilka lat temu jego żona została brutalnie zamordowana.

  - Jest im bardzo ciężko, cała czwórka żyje z niewielkiej emerytury syna. Pomagamy jak możemy, ale to nie zawsze wystarcza - mówi pan Henryk.

  Na lepszy start

  Pani Krystyna już zdecydowała - jeśli będzie taka możliwość, sprzeda mieszkanie.

  - My już nie przeniesiemy się do dużego miasta. Tu mamy córkę i syna. Pieniądze podzielmy między nich, żeby nasze wnuki miały dobry start i lepsze życie. Bardzo na to zasługują - mówi nasza zwyciężczyni.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (7) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo