Kto? Z kim? Kiedy? Gdzie? O której? Sportowy Rozkład Jazdy [11-13 maja]

Mił
W niedzielę piłkarzy mieleckiej Stali czeka kolejny wyjazdowy pojedynek - tym razem w Głogowie
W niedzielę piłkarzy mieleckiej Stali czeka kolejny wyjazdowy pojedynek - tym razem w Głogowie Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Sezon piłkarski w pełni, więc oczywiście emocji związanych z piłką nożną nie zabraknie. Nie będą to jednak jedyne sportowe wydarzenia weekendu.

BIEGI

W Rzeszowie: V Ultramaraton Podkarpacki (s. 2.00, start w Trzebownisku).

W Jasionce: Skywayrun (s. 23.59).

KOSZYKÓWKA

1 liga * finał play off:
Spójnia Stargard - Sokół Łańcut (s. 18, n. 18).

PIŁKA NOŻNA

1 liga:
Chrobry Głogów - Stal Mielec (n. 17.45).

2 liga:
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków (s. 16), Legionovia - Stal Stalowa Wola (n. 17).

3 liga:
Stal Rzeszów - Avia Świdnik (s. 16), Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ (s. 17), Wisła Sandomierz - Resovia (s. 17), Soła Oświęcim - Karpaty Krosno (s. 17), Spartakus Daleszyce - JKS Jarosław (s. 17).

4 liga:
Wisłok Wiśniowa - Wisłoka Dębica (s. 14), Granica Stubno - Głogovia Głogów Młp. (s. 15), LKS Pisarowce - Unia Nowa Sarzyna (s. 16), Igloopol Dębica - Sokół Nisko (s. 17), Błękitni Ropczyce - Ekoball Stal Sanok (s. 17), Wisłok Strzyżów - Izolator Boguchwała (s. 17), Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy (n. 17), KS Wiązownica - Sokół Sieniawa (n. 17). Polonia Przemyśl pauzuje.

Klasa O

Dębica: Raniżów - Olchowa (s. 11), Przecław - Pustków (s. 17), Widełka - Wola Chorzelowska (s. 17), Stal II Mielec - Kolbuszowa Dolna (s. 17.30), Bielowy Strzegocice - Czermin (n. 14), Radomyśl Wielki - Kamionka (n. 16), Ostrowy Baranowskie - Golemki (n. 17), Sędziszów Młp. - Wiewiórka (n. 17);

Jarosław: Zarzecze - Kańczuga (s. 12), Lubaczów - Kisielów-Pełnatycze (s. 17), Pruchnik - Narol (s. 17), Skołoszów - Kaszyce (s. 17), Morawsko - Grochowce (s. 17), Święte - Hureczko (s. 17), Gniewczyna - Radymno (n. 17), Piwoda - Przeworsk (n. 17);

Krosno: Targowiska - Jasło (s. 16.30), Iwonicz - Łężyny (s. 16.30), Grabówka - Kołaczyce (s. 17), Korczyna - Dukla (n. 13), Jedlicze - Przysietnica (n. 15), Kopytowa - Skołyszyn (n. 15), Tarnawa - Besko (n. 15), Markiewicza - Rymanów (n. 16.30);

Rzeszów: Niechobrz - Krasne (s. 16), Żołynia - Korona (s. 17.30), Sokołów Młp. - Jawornik Polski (n. 16), Stobierna - Błażowa (n. 16), Niebylec - Bratkowice (n. 17), Dynów - Malawa (n. 17), Resovia II - Tyczyn (n. 17), Sonina - Grodzisko Dolne (n. 18);

Stalowa Wola: Zdziary - Skowierzyn (s. 16), Mokrzyszów - Grębów (s. 17), Jastkowice - Górno (s. 17), Dąbrowica - Gorzyce (n. 16), Sokolniki - Nowa Dęba (n. 16), Stal II - Kłyżów (n. 16), Krzeszów - Jeżowe (n. 16), Pysznica - Zarzecze (n. 16), Kamień - Leżajsk (n. 16).

Klasa A

Dębica,
gr. 1: Klęczany - Ocieka (s. 17), Zagorzyce - Frysztak (s. 17), Wielopole Skrzyńskie - Lubzina (n. 14), Nockowa - Będziemyśl (n. 14), Kawęczyn - Krzywa (n. 14), Łopuchowa - Przedbórz (n. 14); gr. 2: Straszęcin - Korzeniów (s. 17), Nagoszyn - Wisłoka II (s. 18), Stasiówka - Żyraków (n. 14), Pustków - Łęki Górne (n. 15), Brzeźnica - Zasów-Mokre (n. 16);

Jarosław,

gr. jarosławska: Pawłosiów - Wysock (s. 17), Węgierka - Koniaczów (s. 17.30), Munina - Sośnica, Ostrów - Wola Buchowska, Dobkowice - Pełkinie, Kidałowice - Tuchla, Wietlin - Chłopice, Manasterz - Zapałów (wszystkie n. 17); gr. lubaczowska: Lisie Jamy - Futory (n. 15), Basznia Dolna - Krowica (n. 15), Wielkie Oczy - Stary Lubliniec, Wólka Krowicka - Stary Dzików, Cieszanów - Horyniec, Dachnów - Młodów, Oleszyce - Łukawiec (wszystkie n. 17); gr. przemyska: Medyka - Torki (s. 14), Kosienice - Trójczyce (s. 17), Nakło - Krówniki (s. 17), Batycze - Czuwaj (s. 17.30), Olszany - Dubiecko, Huwniki - Pikulice, Leszno - Ujkowice, Orły - Wyszatyce (wszystkie n. 17); gr. przeworska: Niżatyce - Mirocin (s. 14), Grzęska - Krzeczowice, Babice - Majdan Sieniawski, Urzejowice - Jagiełła, Gorliczyna - Łopuszka Wielka, Studzian - Świętoniowa, Rozbórz - Gorzyce (wszystkie n. 17);

Krosno,

gr. 1: Markowce - Bażanówka (n. 13), Górki - Lesko (n. 13), Pakoszówka - Ustrzyki Dolne (n. 15), Bukowsko - Zarszyn (n. 15), Bezmiechowa - Długie (n. 16.30), Nowosielce - Pisarowce II (n. 16.30), Uherce - Jawornik (n. 16.30); gr. 2: Krościenko Wyżne - Jaśliska (n. 11), Wesoła - Klimkówka (n. 11), Haczów - Rogi (n. 13), Sieniawa - Lubatówka (n. 13), Iskrzynia - Brzozów (n. 15), Kobylany - Jabłonica Polska (n. 16.30); gr. 3: Sobniów - Odrzykoń (s. 16.30), Czeluśnica - Łęki Dukielskie (s. 16.30), Moderówka - Mrukowa (n. 11), Chorkówka - Iwla (n. 11), Święcany - Nienaszów (n. 11), Faliszówka - Lubla (n. 15), Zarzecze - Bieździedza (n. 16.30);

Rzeszów,

gr. 1: Jasionka - Mogielnica (s. 16), Przybyszówka - Czudec (s. 16), Wysoka Głogowska - Zgłobień (n. 13), Budy Głogowskie - Świlcza (n. 14), Zaczernie - Hermanowa (n. 14), Trzebownisko - Zabajka (n. 17), Wysoka Strzyżowska - Budziwój (n. 17.30); gr. 2: Dąbrówki - Brzóza Stadnicka (s. 11), Wólka Podleśna - Rakszawa (s. 17), Łańcut - Wólka Niedźwiedzka (s. 17), Dylągówka - Białobrzegi (n. 11), Chmielnik - Medynia Głogowska (n. 12), Czarna - Bachórz (n. 13), Handzlówka - Rogóżno (n. 16.30); gr. 3: Trześń - Smoczanka (s. 17), Chrząstów - Wadowice Górne (n. 11), Wola Mielecka - Jaślany (n. 11), Złotniki - Chorzelów (n. 11), Podborze - Tuszyma (n. 11.30), Hucina - APPN (n. 12), Breń Osuchowski - Majdan Królewski (n. 14);

Stalowa Wola,

gr. 1: Stany - Jadachy (s. 15), Lipa - Stale (s. 17), Siarka II - Ocice (n. 10), Chwałowice - Zbydniów, Zabrnie - Knapy, Kępie Zaleszańskie - Wola Baranowska, Skopanie - Wielowieś, Wrzawy - Żupawa (wszystkie n. 16); gr. 2: Wola Zarczycka - Kamień (s. 14), Ulanów - Podwolina (s. 16), Hucisko - Kuryłówka (s. 17), Brzóza Królewska - Brzyska Wola (s. 17), Jelna - Łowisko (n. 16), Harasiuki - Wólka Tanewska (n. 16), Stare Miasto - Racławice (n. 16), Sarzyna - Rzeczyca Długa (n. 17.30).

Klasa B

Dębica,

gr. 1: Kaskada II - Brzostek (s. 15), Góra Ropczycka - Paszczyna, Wolica Piaskowa - Zawada, Bystrzyca - Mała (wszystkie n. 14); gr. 2: Góra Motyczna - Żdżary (s. 16), Kamieniarz II - Wylów (n. 11), Borowa - Ruda (n. 11), Stara Jastrząbka - Dąbrówka Wisłocka (n. 14);

Jarosław,

gr. jarosławska 1: Przedmieście - Surochów (s. 17.30), Wierzbna - Jodłówka, Makowisko - Hawłowice, Jankowice - Rokietnica (wszystkie n. 14), Łowce - Cieszacin Wielki (n. 18); gr. jarosławska 2: Laszki - Chotyniec (6:0, mecz rozegrano awansem), Zaleska Wola - Korzenica (n. 14), Łazy - Nienowice (n. 14), Michałówka - Młyny (n. 17); gr. lubaczowska: Płazów - Cetula, Zalesie - Antoniki, Opaka - Mołodycz, Zabiała - Cewków (wszystkie na. 14); gr. przemyska: Nehrybka - Bolestraszyce (n. 11), Jaksmanice - Maćkowice, Zadąbrowie - Łuczyce, Kalinków - Żurawica, Orzechowce - Fredropol, Niziny - Bircza (wszystkie n. 14); gr. przeworska: Manasterz - Żurawiczki (s. 17.30), Gać - Tryńcza (n. 11), Siennów - Pantalowice, Rozbórz Długi - Maćkówka, Sietesz - Rożniatów (wszystkie n. 14);

Krosno,

gr. 1: Czaszyn - Zagórz, Jankowce - Olszanica, Myczkowce - Górzanka, Średnia Wieś - Tyrawa (wszystkie n. 13), Niebieszczany - Poraż (n. 14), Polańczyk - Łukowe (n. 16.30); gr. 2: Strachocina - Srogów, Odrzechowa - Głębokie, Wróblik Szlachecki - Milcza (wszystkie s. 17), Pielnia - Posada Górna (n. 13), Płowce - Jaćmierz (n. 13), Czerteż - Rymanów Zdrój (n. 14); gr. 3: Trześniów - Golcowa (n. 11), Niebocko - Hłudno (n. 13), Wzdów - Dydnia (n. 13), Izdebki - Jabłonka (n. 15), Nozdrzec - Grabownica (n. 15), Jasionów - Domaradz (n. 16.30); gr. 4: Jasienica - Wrocanka (n. 11), Węglówka - Głowienka (n. 13), Kombornia - Jasionka, Pustyny - Lubatowa, Równe - Koniczynka (wszystkie n. 15); gr. 5: Wojaszówka - Dobieszyn (n. 11), Łęki Strzyżowskie - Szczepańcowa, Łubno - Brzezówka, Potok - Chlebna, Żeglce - Świerzowa (wszystkie n. 13); gr. 6: Osiek Jasielski - Nowy Glinik, Dębowiec - Hankówka, Łubienko - Szebnie, Makowiska - Błażkowa, Niegłowice - Krempna (wszystkie n. 11), Brzyska - Osobnica (n. 15);

Rzeszów,

gr. 1: Stobierna Krzywe - Nowa Wieś (s. 15), Biała - Mrowla (s. 17), Rudna Wielka - Trzciana (n. 11), Junak - Staroniwa (n. 11.30), Dąbrowa - Rudna Mała (n. 14), RKS - Nienadówka (n. 18); gr. 2: Pstrągowa - Połomia (s. 17), Szufnarowa - Lutoryż (n. 11), Grodzisko - Kozłówek (n. 11.30), Nosówka - Lubenia (n. 12.30), Borek Stary - Dobrzechów (n. 14.30); gr. 3: Krzemienica - HALO (s. 17), Wysoka Łańcucka - Kraczkowa (n. 11.30), Husów - Wola Rafałowska (n. 12), Harta - Głuchów (n. 13), Polonia - Markowa (n. 14), Albigowa - Strażów (n. 17); gr. 4: Łąka - Zalesie (s. 16.30), Trzeboś - Łukawiec (s. 17), Budy Łańcuckie - Wola Dalsza (n. 13.30), Kosina - Trzebuska (n. 14), Korniaktów - Smolarzyny (n. 14); gr. 5: Ławnica - Podleszany (s. 17), Borowa - Padew Narodowa (n. 11), Górki - Babicha, Dębiaki - Malinie, Żarówka - Trzciana, Rzędzianowice - Wierzchowiny (wszystkie n. 14); gr. 6: Werynia - Cmolas (n. 11), Ostrowy Tuszowskie - Łączki Brzeskie (n. 11.30), Przyłęk - Dzikowiec (n. 12), Dobrynin - Kolbuszowa, Trzęsówka - Zarębki, Kosowy - Trześń (wszystkie n. 14);

Stalowa Wola,

gr. 1: Zakrzów - Cygany (s. 17.30), Przyszów - Tarnowska Wola (s. 17), Hadykówka - Sobów (n. 13.30), Serbinów - Kopcie (n. 17); gr. 2: Zaklików - Rozwadów (n. 12.30), Radomyśl - Pilchów (n. 13.30), Jarocin - Bieliny (n. 13.30), Majdan Zbydniowski - Turbia (n. 13.30), Wola Rzeczycka - Bieliniec (n. 13.30), Kurzyna - Glinianka (n. 16), Zdziechowice - Kotowa Wola (n. 16); gr. 3: Łukowa - Biedaczów (n. 13.30), Majdan Łętowski (n. 13.30), Przędzel - Wierzawice (n. 13.30), Giedlarowa - Przychojec (n. 14), Kopki - Sójkowa (n. 16), Rudnik - Wólka Grodziska (n. 16), Hucisko - Tarnogóra (n. 16).

PALP Mielec:

Wola Chorzelowska II - Dulcza Mała (n. 11), Partynia - Krzemienica (n. 13), Janowiec - Gliny Małe (n. 14), Goleszów - Grochowe (n. 14), Zgórsko - Zdziarzec (n. 16).

CLJ 19:
SMS Resovia - Znicz Pruszków (s. 15), Legia Warszawa - Stal Rzeszów (s. 18);

CLJ 17:
Korona Kielce - Karpaty Krosno (s. 14), Stal Mielec - Motor Lublin (s. 14), Cracovia - Resovia (n. 14);

CLJ 15:
Karpaty Krosno - Korona Kielce (s. 12), Akademia Piłkarska 21 - SMS Jarosław (s. 14.30).

Kobiety
1 liga:
Sokół Kolbuszowa Dolna - Resovia (s. 14.30);

2 liga:
Majdan Sieniawski - Sobolów (s. 15), DAP Dębica - Starówka Nowy Sącz (s. 16).

PIŁKA RĘCZNA

Mężczyźni
1 liga:
Czuwaj Przemyśl - Miedź Legnica (s. 18);

2 liga:
Orzeł Przeworsk - UJK Kielce (s. 19).

SIATKÓWKA

2 liga kobiet:
turniej półfinałowy w Nowym Dworze Mazowieckim z udziałem San-Pajdy Jarosław i Szóstki Mielec (pt. 17, s. 16, n. 14).

2 liga mężczyzn:
turniej półfinałowy w Rybniku z udziałem Karpat Krosno (pt. 17, s. 15, n. 15).

W Dębicy: Mistrzostwa Polski Młodzików w Piłce Siatkowej (pt. 9, s. 9, n. 10).

TENIS STOŁOWY

Ekstraklasa kobiet * finał:
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - AZS UE Wrocław (s. 18);

Lotto Superliga Mężczyzn:
Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - Morliny Ostróda (pt. 18), Polonia Bytom - Kolping FRAC Jarosław (pt. 18);

1 liga kobiet:
MOSiR Karpaty Krosno - AZS UE II Wrocław (s. 14);

1 liga mężczyzn:
Strzelec Frysztak - PWSZ Zamość (s. 16).

POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

Resovia lepsza od Stali Rzeszów w pucharze [ZDJĘCIA]

Jedenastka 27. kolejki 4 ligi [ZDJĘCIA]

Najgorsze stadiony w Polsce [TOP 10]

ZOBACZ TAKŻE – [STADION] Hity i Kity kwietnia

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie