Liga Centralna. Handball Stal Mielec wygrywa po karnych w Ciechanowie z Jurandem

Paweł Napierała był najskuteczniejszy wśród stalowców w Ciechanowie.
Paweł Napierała był najskuteczniejszy wśród stalowców w Ciechanowie. Handball Stal Mielec
Stal w Ciechanowie, stoczyła prawdziwą wojnę, mecz pełen emocji, rozstrzygnął się dopiero w rzutach karnych, w których skuteczniejsza była Stal.

Zaczęło się od prowadzenia 5:0 gospodarzy. Stal zdobywanie bramek zaczęła od 12 minuty i przed przerwą uzbierała ich jedenaście. Mielczanie do remisu doprowadzili w 46 minucie, a po chwili wyszli na prowadzenie. Mielecka ekipa w 59 minucie prowadziła dwoma trafieniami, niestety dwie ostatnie bramki padły łupem miejscowych i losy meczu rozstrzygnęły rzutu karne, a dokładnie siódma seria, w której Jurand nie trafił, a Paweł Napierała zapewnił dwa punkty Stali.

Jurand Ciechanów - Handball Stal Mielec 24:24 (13:11) k. 4:5

Handball Stal: Novikov, Królikowski, Błażejewski – Ruhnke 1, Nowak 1, Sarnowski 3, Sobczyk, Kotliński 3, Wołyncew 3, Napierała 6, Kaźmierczak, Smoliński 3, Stefani, Przychodzeń 2, Osmola, Światłowski 2. Trener Tomasz Sondej.