Meczów coraz więcej. Sportowy Rozkład Jazdy (27-30 marca)

LUCI
Łukasz Solski
Coraz więcej piłkarzy wybiega na boiska. Ligowcy inaugurację mają już za sobą. W niedzielę ruszy większość niższych lig.

Poza piłkarskich emocji nie zabraknie również.

Oto wykaz imprez sportowych na Podkarpaciu i nie tylko...

SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY

BADMINTON
W RZESZOWIE:
Rzeszów Badminton Cup 2015 (s. 9, hala IV LO).

FUTSAL
I liga:
Cuprum Polkowice - Heiro Rzeszów (n. 17).

KARATE
W RZESZOWIE:
Mistrzostwa Polski Wschodniej w Oyama Karate (s. 11.30, hala UR, ul. Hoffmanowej).

KOSZYKÓWKA
PLK:
Stelmet Zielona Góra - Jezioro Tarnobrzeg (s. 18).
I liga mężczyzn: Sokół Łańcut - Astoria Bydgoszcz (s. 17.30), Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno (s. 17.30).
II liga mężczyzn: MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - Politechnika Gdańska (n. 18).
O awans do 1 ligi kobiet, w Lesznie: turniej półfinałowy z udziałem Stali Stalowa Wola (pt. 16: Alles Głowno, s. 16: Salos Szczecin , n. 13: Tęcza Leszno).

MMA
W RZESZOWIE:
78 edycja ogólnopolskiej Amatorskiej Ligi MMA. Walki MMA oraz grapling (s. 10.30, hala ROSiR).

PIŁKA NOŻNA
II liga:
Stal Mielec - Okocimski Brzesko (n. 17), Stal Stalowa Wola - Energetyk ROW Rybnik (s. 15), Górnik Wałbrzych - Siarka Tarnobrzeg (s. 14).
III liga: Resovia - Orzeł Przeworsk (s. 14), Karpaty Krosno - Wisłoka Dębica (s. 15), Wólczanka Wólka Pełkińska - Hetman Żółkiewka (s. 14), JKS 1909 Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski (s. 15), Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik (n. 11), Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów (n. 15.30), Lublinianka Lublin - Sokół Sieniawa (s. 15), Avia Świdnik - Motor Lublin (s. 14), Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska (n. 15).
IV liga: Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec (n. 16.30), Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl (s. 14), LKS Skołoszów - Piast Tuczempy (n. 14), Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne (n. 15), Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba (n. 15), Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa (s. 15), Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa (s. 14), Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa (n. 15).

Podokręg Dębica
Klasa O:
Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Trześń (n. 11), Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów Małopolski (s. 15), Chemik Pustków - Zryw Dzikowiec (s. 15), Monis Bielowy-Strzegocice - Ostrovia Ostrowy Baranowskie (n. 11), Radomyślanka Radomyśl Wielki - Czarnovia Czarna (n. 12), Start Wola Mielecka - Igloopol Dębica (n. 14), Borowiec Straszęcin - Victoria Czermin (s. 15), Wilga Widełka - Kłos Kawęczyn (n. 12).

Okręg Jarosław
Klasa O:
Czuwaj Przemyśl - MKS Radymno (s. 15), Pogoń-Sokół Lubaczów - Huragan Gniewczyna (s. 15), Błękitni Grzęska - Płomień Morawsko (n. 15.30), Sanoczanka Święte - Start Pruchnik (n. 16), Roztocze Narol - Santos Piwoda (n. 15), Zorza Zarzecze - MKS Kańczuga (n. 15), KS Wiązownica - KS Kisielów-Pełnatycze (n. 15), Motor Grochowce - Granica Stubno (n. 15).
Klasa A - gr. Jarosław: Pełkinie - Makowisko, Rudołowice - Wysock, Łowce - Rokietnica, Szówsko - Roźwienica, Kidałowice - Ostrów, Pawłosiów - Surochów, Manasterz - Laszki, Zapałów - Cieszacin Wielki; gr. Lubaczów: Ruda Róż. - Stary Dzików, Oleszyce - Dachnów, Cewków - Basznia Dolna, Krowica - Cieszanów, Wielkie Oczy - Młodów, Lisie Jamy - Płazów, Horyniec - Futory; gr. Przemyśl: Fredropol - Kaszyce, Ujkowice - Leszno, Dubiecko - Jaksmanice, Żurawica - Medyka, Nehrybka - Batycze, Zadąbrowie - Huwniki, Torki - Orły, Hurko/Hureczko - Krówniki; gr. Przeworsk: Gać - Siennów, Babice - Gorzyce, Jagiełła - Żurawiczki, Tryńcza - Rozbórz, Urzejowice - Majdan Sien, Nowosielce - Gorliczyna (wszystkie n. 15), Świętoniowa - Krzeczowice (n. 13).
Klasa B - gr. 1 Jarosław: Sośnica - Wola Buchowska, Koniaczów - Chłopice, Wierzbna - Jankowice, Węgierka - Mołodycz, Munina - FC Roźwienica, Pauza Przedmieście Jarosław; gr. 2 Jarosław: Miękisz Nowy - Duńkowice, Michałówka - Korzenica, Chotyniec - Nienowice, Zaleska Wola - Wietlin (wszystkie n. 12), Łazy - Korczowa (n. 14), pauza Młyny, Tuchla - Bobrówka 3:0 vo, Bobrówka wycofała się z rozgrywek; gr. Przemyśl: Ostrów - Bircza, Bolestraszyce - Maćkowice, Niziny - Orzechowce, Nakło - Pikulice, Kosienice - Kalników, Wyszatyce - Trójczyce, Pauza Olszany; gr. Przeworsk: Sobol Niżatyce - Start Mirocin, Łopuszka Wielka - Hawłowice, Rożniatów - Studzian, Manasterz - Kramarzówka, Błękitni Maćkówka - Huragan Rozbórz Długi, Sietesz - Jodłówka (wszystkie n. 12), Pauza Pantalowice.

Okręg Krosno
Klasa O:
Iwonicz - Przysietnica (s. 16), Korczyna - Dukla, Bukowsko - Uherce, Faliszówka - Targowiska, Skołyszyn - Grabówka, Jedlicze - Pisarowce (wszystkie n. 15). Bieździedza - Ustrzyki Dolne (n. 16.30), Haczów - Rymanów (n. 16.30),
Klasa A - gr. 1: Klimkówka - Bezmiechowa (n. 13), Jasienica Rosielna - Strachocina (n. 13), Sieniawa - Kombornia (n. 15), Bażanówka - Lesko, Zmiennica - Zarszyn, Krościenko Wyżne - Pielnia, Długie - Izdebki, Brzozów - Średnia Wieś (wszystkie n. 16.30), gr. 2: Markiewicza Krosno - Łężyny (n. 11), Sobniów Jasło - Lubla (n. 11), Zarzecze - Zręcin (n. 11), Kopytowa - Odrzykoń (n. 13), Kołaczyce - Osiek Jas. (n. 16), Nowy Żmigród - Moderówka (n. 16.30), Rogi - Nienaszów (n. 16.30), Kobylany - Głowienka (n. 16.30).
Klasa B - gr. 1: Odrzechowa - Poraż (n. 12), Polańczyk - Pakoszówka, Płowce/Stróże Małe - Srogów Górny, Markowce - Tarnawa, Rzepedź - Niebieszczany, Czarna - Czerteż (wszystkie n. 13), Baligród - Nowosielce (n. 16.30); gr. 2: Domaradz - Iskrzynia (n. 11), Chorkówka - Guzikówka Krosno (n. 11), Dobieszyn - Jabłonka (n. 11), Jasionka - Jabłonica Polska (n. 13), Lubatówka - Nozdrzec (n. 13), Rymanów Zdrój - Żeglce (n. 16.30), Jasionów - Jaśliska (n. 16.30); gr. 3: Makowiska - Dębowiec, Brzyska - Niepla, Łęki Dukielskie - Błażkowa, Mrukowa - Hankówka-Brzyszczki, Glinik Nowy - Tarnowiec (wszystkie n. 13), Czeluśnica - Łubienko (n. 16.30), Pauza Święcany.

Podokręg Rzeszów
Klasa O:
Stal II Rzeszów - Bratek Bratkowice (n. 17), Wisłok Strzyżów - KP Zabajka (s. 14), KS Dąbrówki - Astra Medynia Głogowska (s. 11), Sokół Sokołów Młp. - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (n. 15.30), Jawor Krzemienica - Resovia II (s. 15), Jedność Niechobrz - Dynovia Dynów (s. 11), Orzeł Wólka Niedźwiedzka - LKS Trzebownisko (n. 14), Start Brzóza Stadnicka - KS Stobierna (n. 11).
Klasa A - gr. 1: Niebylec - Wysoka Gł. (n. 14), Wysoka Strzyż. - Staroniwa Rzeszów (n. 14), Chmielnik - Tyczyn (n. 12), Mogielnica - Jasionka (n. 11.30), Zaczernie - Hermanowa (n. 14), Korona Rzeszów - Przybyszówka (n. 11), Głogów Młp. - Nowa Wieś 3:0 vo. Nowa Wieś wycofała się z rozgrywek; gr. 2: Albigowa - Wola Dalsza (n. 11), Błażowa - Białobrzegi (n. 16), Żołynia - Rogóżno (n. 14), Husów - Handzlówka (n. 12), Borek Stary - Czarna (n. 14), Jawornik Polski - Palikówka (n. 14), Rakszawa - Markowa (n. 15); gr. 3: Przecław - Wola Chorz. (n. 11), Chrząstów - Breń Osuch. (n. 11), Gryf Mielec - Ławnica (n. 14), Dulcza Wielka - Raniżów (n. 13), Trzęsówka - Jaślany (n. 14), Cmolas - Wadowice Górne (n. 16), Hucina - Podleszany (n. 11), Pauza Smoczanka Mielec.

Podokręg Stalowa Wola
Klasa O:
Wisan Skopanie - LZS Rzeczyca Długa (s. 15), Unia Skowierzyn - Orzeł Rudnik (n. 12), LZS Ździary - Sokół Kamień (n. 14), Tłoki Gorzyce - Stal II Stalowa Wola (s. 15), OKS Mokrzyszów - Sokół Sokolniki (n. 14), ŁKS Łowisko - Sparta Jeżowe (s. 15), Olimpia Pysznica - San Wrzawy (n. 14), Słowianin Grębów - Unia Nowa Sarzyna (n. 14).
Centralna Liga Juniorów: ŁKS Łódź - Stal Rzeszów (n. 13), Stal Mielec - GKS Bełchatów (s. 15).
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych: Resovia - Progres Krakow (s. 11.30), KSZO Ostrowiec Św. - Stal Mielec (n. 11).
PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga:
PGE Stal Mielec - Śląsk Wrocław (s. 18).
I liga mężczyzn: KSSPR Końskie - Czuwaj Przemyśl (s. 18).
II liga kobiet: EUST Radom - KS 7 Jarosław (n. 14); mężczyzn: Wisła Sandomierz - Orzeł Przeworsk (s. 18).

SIATKÓWKA
Final Four Ligi Mistrzów w Berlinie:
Asseco Resovia - Skra Bełchatów (s. 20), mecz o 3. miejsce (n. 13), finał (n. 15.45).
Orlen Liga * play-off o miejsca 5-12: Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów (s. 17).
Młoda Liga * play-off: Asseco Resovia - Lotos Trefl Sopot (n. 13, hala ROSiR); kobiety: Polski Cukier Muszynianka - Developres V LO Rzeszów (pt. 17).
I liga kobiet * play-off o utrzymanie: Sparta Warszawa - AZS PWSZ Karpaty MOSiR Krosno (s. 18).
III liga kobiet: UKS 15 Polonia Przemyśl - AZS UR Rzeszów (n. 14.30), Lubcza Racławówka - AZS PWSTE San-Pajda Jarosław (s. 12, w Kielanówce), PBS Bank Sanoczanka Sanok - MOSiR Jasło (s. 16.30), Marba Sędziszów - Wisłoka Dębica odwołany, Wisłoka wycofała się; mężczyzn * turniej finałowy w w Niebylcu: Tęcza Sędziszów - Głogovia Głogów (pt. 17), Neobus Raf-Mar Niebylec - AKS V LO Rzeszów (pt. 19), Głogovia - AKS (s. 15), Tęcza - Neobus (s. 17), Neobus - Głogovia (n. 10), AKS - Tęcza (n. 12).
W RZESZOWIE: Mecz rewanżowy półfinału Pucharu Challenge kobiet: Chimik Jużne - Urałoczka Jekaterinburg (n. 17, hala na Podpromiu).

TENIS
W RZESZOWIE:
Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny dla młodych graczy w wieku do 12 lat (s. i n. 9, kortu przy ul. Kwiatkowskiego).

TENIS STOŁOWY
Superliga mężczyzn * półfinał:
Dartom Bogoria Grodzisk Maz. - Kolping Frac Jarosław (s. 16).
W PRUCHNIKU: Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików, Kadetów i Juniorów (s. 9.30).

Najszybsze wyniki na www.nowiny24.pl

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3