Młode piłkarki Resovii poszły w ślady starszych koleżanek i też awansowały do 1/8 finału Orlen Pucharu Polski

Resoviaczki zameldowały się w 1/8 finału
Resoviaczki zameldowały się w 1/8 finału facebook.com/Resovia.SekcjaKobiet
Piłkarki Resovii U-18 pokonały w 1/16 finału Orlen Pucharu Polski PTC Pabianice.

Rzeszowianki bardzo dobrze weszły w meczu i po pierwszych 45 minutach prowadziły 2:0. Przyjezdne jednak nie zamierzały się poddawać i doprowadziły do wyrównania. O zwycięstwie młodych resoviaczek przesądził gol zdobyty przez Kamilę Mikuszewską na 10 minut przed zakończeniem spotkania.

- Nikt nie spodziewał się, że zajdziemy tak daleko, ale po raz kolejny będę powtarzać, że jeżeli wkładasz serce do pracy, to życie zweryfikuje i odda, tak też było w tym przypadku

- podsumowała na łamach klubowych mediów społecznościowych Klaudia Gajdur, trenerka Resovii.

Resovia U-18 - PTC Pabianice 3:2 (2:0)

Bramki dla Resovii: Frydrych, Kusior, Mikuszewska.

Resovia: Pydych - Szczur, Jednacz, Gołojuch, Zdeb, Frydrych, Szydło, Mik (65 Ostaszewska), Jasłowska (65 Mikuszewska), Szlęzak, Kusior (75 Pietrzyk). Trenerka Klaudia Gajdur.