Niedźwiadki Chemart II Przemyśl postawiły się drużynie z czołówki tabeli. Prawie 30 punktów Chalickiego

Rezerwy Niedźwiadków Chemart napsuły krwi drużynie z Rybnika. Na pierwszym planie Bruno Chalicki koszykówkaresovia/facebook
W 25. kolejce 2 ligi rezerwy Niedźwiadków Chemart długo toczyły wyrównaną walkę z wysoko notowanym MKKS-em Rybnik (4. miejsce w tabeli). Ostatnia kwarta należała jednak do zespołu ze Śląska, który ostatecznie wygrał w hali przy Mickiewicza 87:78

Gospodarze długo stawiali się faworytowi - w II kwarcie prowadzili 31:23, aby zejść na dużą przerwę przy wyniku 45:40. Po 30 minutach był remis (61:61), ale trafiający z dystansu Ślązacy (cztery razy w IV odsłonie) przeważyli szalę na swą korzyść.

Niedźwiadki Chemart II Przemyśl - MKKS Rybnik 78:87 (23:19, 22:21, 16:21, 17:26)

Niedźwiadki Chemart II: Kindlik 20 (4x3, 4 as., 5 str., 3 prz.), Strzępek 7 (3 bl.), Kijanka 7, Chalicki 29 (1x3, 10 zb., 6 as., 5 str., 3 prz.),Olejarz 6 oraz W. Majka 3, Kucharski 5 (1x3, 3 bl.), Słowik 0, Barszczak 1. Trener: Daniel Puchalski.

MKKS: Kosiorowski 16 (4x3, 6 str., 8 prz.), Kawczyński 21 (3x3), Anduła 4, Wydra 33 (4x3, 5 as., 4 str.), Jagoda 5 (5 as.) oraz Respondek, Kołowrot, Czorny, Krok, Ścieszka o. Trener: Jakub Krakowczyk.