O Rzeszów. Korona samodzielnym liderem

Kostek
W meczu beniaminków Strug Tyczyn ograł Grodziszczankę.
W meczu beniaminków Strug Tyczyn ograł Grodziszczankę. Krzysztof Kapica
Piłkarze Korony Rzeszów pokonując Jedność zostali samodzielnym liderem. Niespodzianka w Malawie, gdzie miejscowy Strumyk uległ Błażowiance. Iskra zaaplikowała aż pięć goli Crasnovii. Bez punktu pozostaje już tylko Niebylec, który uległ na własnym boisku Stobiernej.

Bratek Bratkowice – Dynovia Dynów 3:0 (2:0)
Bramki: Matuła 17, K. Hejning 45-karny, Ziarnik 70.

Bratkowice: Kyciński – K. Hejning, Nosek, Tarczyński, Kowal ż (83 Bąk), - Matuła, Okaramus, P. Hejning, Kurowski (72 Sochacki), Bednarz, A Sałaga (45 M. Hejning, 80 Żmuda). Trener Jacek Sowa.

Dynów: Juszczyńśki – Winiarz żż cz[60], Szczawiński, Gieruła, Kozioł - Siry, Szczepańki, Tworzydło, Paszko cz[60-krytyka orzeczeń sędziego], Kulon - Rebizak. Trener Maciej Ryniak.

Goście mecz kończyli w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach. Bratek Już do przerwy wypracował sobie zaliczkę bramkową, dzięki czemu mógł spokojnie grać w po zmianie stron. Dynowię w drugiej połowie dobił Ziarnik strzelając trzecią bramkę dla gospodarzy.

POZOSTAŁE WYNIKI:**Sokół Sokołów Młp. - Resovia II 1:1 (1:0)** Darocha 9 – Adamski 90;

Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa 1:2 (1:2) Pytel 21 – Serwatka 15, 32;

GKS Niebylec - KS Stobierna 0:1 (0:1) Ł. Lepionka 2;

Błękit Żołynia - Sawa Sonina 0:3 (0:1) Szpunar 3, Lekki 52, Baran 72;

Korona Rzeszów - Jedność Niechobrz 1:0 (1:0) Bigus 5;

Iskra Jawornik Polski - Crasnovia Krasne 5:1 (3:0) Pawełek dwie, M. Olejarz, Szmulik, Chmiel – samob;

Strug Tyczyn - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 (2:0) Ferenc 12, Murias 15

W meczu rzeszowskiej klasy okręgowej Strug Tyczyn pokonał Grodziszczankę Grodzisko Dolne 2:0.