Osiedle Nad Wisłokiem gotowe przed terminem

  Osiedle Nad Wisłokiem gotowe przed terminem

  Materiał Partnera Serwisu

  Nowiny

  Nowiny

  Osiedle Nad Wisłokiem gotowe przed terminem
  1/4
  przejdź do galerii

  ©Archiwum firmy Developres

  W przyszłym tygodniu firma DevelopRes odda swoim klientom pierwsze mieszkania na Osiedlu Nad Wisłokiem. To o półtora miesiąca wcześniej, niż zakładano.
  - Zgodnie z umowami planowaliśmy przekazanie ich pod koniec roku. Ale staraliśmy się przyspieszyć ten termin, aby jak najwięcej osób zdołało spędzić święta u siebie, we własnym wymarzonym mieszkaniu. I to się udało – cieszy się Bogusław Sobczyk z firmy DevelopRes, która buduje osiedle.

  Budynek postawiony przez DevelopRes w zależności od klatki ma od 6 do 8 kondygnacji. Posiada dwupoziomowy podziemny parking i windy. Co istotne, niemal każde mieszkanie w cenie ma miejsce w garażu i komórkę lokatorską. Lokale mają od ok. 30 metrów kwadratowych powierzchni w przypadku kawalerek, nawet do ponad 100 metrów w przypadku przestronnych apartamentów.

  Kilka z nich zostało wykończonych w standardzie do zamieszkania, co oznacza, że klienci kupili je pomalowane i wyposażone w meble i niezbędne sprzęty. Pozostali klienci podczas dni otwartych mogli natomiast wejść do zarezerwowanego mieszkania i dokonać pomiarów, na przykład pod kątem układania płytek, czy montażu mebli wykonywanych na wymiar. Dzięki temu wielu z nich zdąży przed świętami z wykończeniem i pracami montażowymi.

  Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z osiedlem 1000-lecia, mieszkańcy nowego bloku będą mieli dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów i szpitala.

  - Na 220 mieszkań, sprzedanych jest już nieco ponad 200. To cieszy, tym bardziej, że klienci zaufali nam podpisując umowy jeszcze na etapie budowy. To kolejna inwestycja, którą oddajemy w terminie – mówi B. Sobczyk.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.