MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego. Specjalistyczna diagnostyka oraz chirurgia chorób oka [LIDER REGIONU 2020]

L
Firma w 2020 roku otrzymała tytuł LIDER REGIONU w kategorii ZDROWIE za specjalistyczną diagnostykę oraz chirurgię chorób oka.

W ośrodku można skorzystać z usług ambulatoryjnych (zachowawczych i chirurgicznych) oraz szpitalnych w ramach Chirurgii Jednego Dnia zarówno w ramach umowy z NFZ (do wysokości limitu), jak i komercyjnie.

Ośrodek dysponuje nowocześnie wyposażonymi 4 gabinetami ambulatoryjnymi, gabinetem diagnostyczno-zabiegowym oraz w pełni klimatyzowanym 10-łóżkowym oddziałem okulistycznym z pełnym traktem operacyjnym.

Są tu specjaliści światowej klasy

Jedną z gwarancji udanego leczenia jest zespół doświadczonych specjalistów, profesjonalnie podchodzący do problemów każdego pacjenta. Przy Ośrodku działa również Fundacja Edukacyjna OCHO. Część zysków wszystkie ośrodki przekazują na tę fundację, a następnie dzięki niej finansowane są szkolenia współpracujących z nami lekarzy.

Z myślą o pacjentach, ceny usług w OCHO są tak ustalane, aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki, a dla personelu zapewnić godne warunki pracy.

- Chciałbym szczególnie podkreślić, że OCHO może się poszczycić współpracą z wybitnymi specjalistami z zagranicy. Wśród nich warto wymienić prof. Ferenca Kuhna ze Stanów Zjednoczonych i prof. Guya Ben Simona z Izraela. Nie tylko operują oni u nas bardzo ciężkie przypadki, ale także szkolą naszą kadrę - wyjaśnia Maciej Zagórski z OCHO.

Warto też wspomnieć, że OCHO prowadzi badania kliniczne z zakresu leczenia cukrzycowego obrzęku plamki i zaniku geograficznego GA.

Jako jedyni na Podkarpaciu

Nie wszyscy wiedzą, że Ośrodek OCHO w Rzeszowie wykonuje:
• terapię mikropulsową plamki żółtej w obrzękach plamki i CSR (jest tu tzw. laser żółty),
• ultrabiomikroskopię przedniego odcinka oka za pomocą sondy UBM,
• zabiegi witrektomii – zaawansowane operacje siatkówki i ciała szklistego,
• jako jedyna placówka prywatna wykonuje angiografię fluoresceinową. Wracając do szerokoprowadzonej działalności, OCHO oferuje również pacjentom leczenie zmian cukrzycowych dna oka (panfotokoagulacja, mikropulsy) przy użyciu najnowocześniejszego, tzw. żółtego lasera.

OCHO prowadzi także leczenie wtórnej zaćmy (czyli zabiegi kapsulotomii) i leczenie jaskry (irydotomii ) YAG laserem.
Diagnostykę schorzeń siatkówki i żółtej plamki specjaliści przeprowadzają aparatem OCT Heidelberg Spectralis (tomografia komputerowa z równoczesną angiografią fluoresceinową i monitoringiem progresji schorzeń), a diagnostykę jaskry - przy użyciu OCT Heidelberg Spectralis –(tomografia komputerowa nerwów wzrokowych z monitoringiem progresji schorzeń.

OCHO wykonuje badania: pachymetrii (pomiar grubości rogówki), pola widzenia FDT, badania USG do pomiarów długości gałki ocznej (sonda A) oraz oceny komory ciała szklistego i siatkówki (sonda B), czy pomiar mocy wszczepianych soczewek aparatem Lenstar.

OCHO to nie tylko najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny, ale też świetnie przygotowani lekarze specjaliści, co potwierdzają tysiące zadowolonych pacjentów i certyfikaty (m.in. ISO).

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego. Specjalistyczna diagnostyka oraz chirurgia chorób oka [LIDER REGIONU 2020]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24