MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Otwarcie Centrum Rolniczo-Technicznego w Mielcu, największego dostawcy części zamiennych dla branży rolniczej w Europie

OPRAC.:
Urszula Sobol
Urszula Sobol
Obiekt znajduje się przy al. Kwiatkowskiego 9 w Mielcu. Tworzą go samoobsługowa hala sprzedażowa, magazyn, sala szkoleniowa a także nowo otwarta, nowoczesna strefa testowania produktów Kramp Lab
Obiekt znajduje się przy al. Kwiatkowskiego 9 w Mielcu. Tworzą go samoobsługowa hala sprzedażowa, magazyn, sala szkoleniowa a także nowo otwarta, nowoczesna strefa testowania produktów Kramp Lab Centrum Rolniczo-Techniczne
Centrum Rolniczo-Technicznego w Mielcu jest drugim z pięciu planowanych w Polsce obiektów flagowych firmy Kramp – największego dostawcy części zamiennych dla branży rolniczej w Europie.

Obiekt znajduje się przy al. Kwiatkowskiego 9 w Mielcu. Tworzą go samoobsługowa hala sprzedażowa, magazyn, sala szkoleniowa a także nowo otwarta, nowoczesna strefa testowania produktów Kramp Lab.

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wachlarz artykułów skierowanych dla rolników, w tym: części maszyn, technika ciągników i technika pojazdowa, produkty z kategorii ogród i las, hydraulika i technika napędowa, maszyny budowlane, gospodarstwo, warsztat czy produkcja zwierzęca.

Innowacje i Technologia w Kramp Lab

Kramp Lab to prawdziwe serce Centrum Rolniczo-Technicznego Powered by Kramp. Wśród wielu nowoczesnych rozwiązań znajdujących się w strefie testowej są m. in. hologramy prezentujące odzież rolniczą, urządzenia pokazujące działanie oprysków, mini koparka zawierająca elementy z oferty Kramp a także wyjątkowa, zbudowana z oświetlenia dla maszyn rolniczych część sufitowa i interaktywny model paszociągu zawieszony pod sufitem. Dodatkowych wrażeń dostarcza sześć gigantycznych, 100-calowych ekranów, wyświetlających interaktywne treści. Każde stanowisko jest wyposażone w iPada, który umożliwia samodzielne zwiedzanie i naukę a cała przestrzeń jest sterowana za pomocą paneli typu smart dom.

Podczas otwarcia centrum uczestnicy wydarzenia mogli zanurzyć się w tym cyfrowym świecie, gdzie technologia i rolnictwo łączą się w niesamowitą symbiozę. Każdy zakamarek Kramp Lab krył inspiracje, a każde urządzenie prowadziło do nowych odkryć; od poznania przekroju silnika ciągnika, poprzez naukę zakuwania łańcuchów do pomiaru naprężenia pasów napędowych.

Poza poznaniem niezwykłych rozwiązań w Kramp Lab, goście mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach zaplanowanych przez organizatorów.

Pierwszym zaskoczeniem dla zgromadzonych był symboliczny wjazd Jacka Gbur, dyrektora Handlowego Kramp na odrestaurowanym Ursusie, który otwierając wydarzenie w ten sposób, oddał hołd tradycji i jednocześnie pokazał, jak Kramp łączy przeszłość z przyszłością i tradycję z innowacją.

- Kramp Lab to nie tylko nowoczesne technologie, ale także platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń. Pragniemy, aby każdy, kto przekroczy próg tego miejsca, znalazł tu wsparcie, inspirację i rozwiązania, które pozwolą mu rozwijać swoją działalność. Kramp Lab odpowiada na potrzeby naszych klientów w sposób równie nietuzinkowy, jak nasze podejście do rolnictwa – mówił Jacek Gbur.

Kolejną inspirującą atrakcją był mapping, który pokazywał fascynującą grę świateł na budynku Centrum Rolniczego i pozwolił nastroić się na doświadczenia, które czekały na wszystkich wewnątrz budynku. Gości powitało eleganckie przyjęcie, w trakcie którego mogli zobaczyć pokazy magików i posłuchać muzyki na żywo. Na zewnątrz obiektu na uczestników czekała perełka firmy - Kramp Experience, czyli nowoczesny, mobilny oddział Kramp umieszczony w wielofunkcyjnym aucie pokazowym.

- Nasz obiekt pokazowy w Mielcu jest przykładem nowoczesnego sklepu rolniczego, który łączy rolnictwo i innowacje w ekscytujący sposób - zapewniała Monika Leksowska, marketing manager firmy Kramp.

Goście wydarzenia mieli także możliwość spotkać się z Eddiem Perdokiem, CEO Kramp a także porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat nowych możliwości biznesowych.

Począwszy od nowego obiektu flagowego w Mielcu, firma Kramp zamierza rozszerzyć swoją działalność na terenie południowej Polski. Pod szyldem Powered by Kramp działa obecnie 106 sklepów w całym kraju, w tym 97 PbK Partner oraz 9 PbK Dealer (shop in shop). Do końca 2024 roku firma planuje powiększyć tą liczbę do 135. Trwa także intensywny rebranding sieci Grene, która od 2022 roku przechodzi transformację do Powered by Kramp.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak kupić dobry miód? 7 kroków

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24