Pewna wygrana sanoczan w Krynicy

mił
Tomasz Sowa
Po piątkowej wygranej Ciarko PBS Bank Sanok nad GKS-em Tychy niedzielne spotkanie z KTH w Krynicy miało być niczym relaks.

Sanoczanie nie mieli najmniejszych kłopotów z pokonaniem rywali. Już pierwsza tercja pokazała, kto będzie rozdawał karty. W 9. minucie było 3-0, a kolejne bramki były kwestią czasu. W II odsłonie goście nie potrafili pokonać bramkarza miejscowych, pomimo że oddali na jego bramkę aż 26 strzałów. Niemoc przełamał w 49. minucie Martin Vozdecky, który w tym dniu łącznie zdobył dwie bramki i przy dwóch kolejnych asystował.

KTH Krynica - Ciarko PBS Bank Sanok 0-7 (0-5, 0-0, 0-2)

0-7 Kostecki (60, Wilusz, Besch).

Krynica: Janin, Skórski - Kruczek, Myjak; Dudzik, Gimiński; Pach, Zieliński - Pesta, Kisielewski, Kozak; Zabawa, Majoch, Bryła; Maczuga, Cieślicki, Leśniak. Trener Robert Błażowski.

Ciarko PBS: Murray, Raszka - Richter, Hudec; Pociecha, Besch; Rąpała, Kloz; Dolny - Vozdecky, Mahbod, Sinagl; Kostecki, Wilusz, Danton; Strzyżowski, Zapała, Biały; Mermer, H. Demkowicz, R. Ćwikła. Trener Miroslav Frycer.

Sędziował Pachucki (Gdańsk). Kary: 16 minut - 8 minut. Widzów 600.

POZOSTAŁE WYNIKI: Podhale - Cracovia 2-3 (0-2, 2-1, 0-0), Polonia - Katowice 5-2 (3-2, 1-0, 1-0), GKS Tychy - GKS Jastrzębie 4-2 (1-0, 1-1, 2-1).