Pewne zwycięstwo Unii Nowa Sarzyna w Poniatowej

Waldemar Mazgaj
Unia (niebieskie koszulki) wygrała w Poniatowej 4-2.
Unia (niebieskie koszulki) wygrała w Poniatowej 4-2. KRYSTYNA BARANOWSKA
- Nasza forma zwyżkuje. Po wygranej z Avią zagraliśmy kolejny dobry mecz i zasłużenie wygraliśmy na trudnym terenie - cieszył się po zwycięstwie ze Stalą Poniatowa Piotr Brzeziński, trener Unii. - Poza golami mieliśmy jeszcze kilka sytuacji i mogliśmy wygrać wyżej.

Warto wspomnieć tutaj strzały Stanisława Bednarza w poprzeczkę, czy Damiana Judy w słupek. Jedyna strata to... dwa wybite zęby Bartosza Horajeckiego, który w wyskoku do główki chyba przypadkowo zderzył się z rywalem.

Piłkarze Stali ze względu na zaległości finansowe w piątek zamiast treningu przeprowadzili jedynie 15-minutowy rozruch. Wczoraj w ramach protestu mieli wyjść na rozgrzewkę z opóźnieniem, ale ostatecznie zrezygnowali z tego planu. Kiepska atmosfera w klubie przełożyła się na nie najlepsza grę i porażkę.

Dwa gole dla gospodarzy zdobył... środkowy obrońca Dominik Pietras i to on jest obecnie najlepszym strzelcem drużyny z trzema trafieniami na koncie.

STAL PONIATOWA - UNIA NOWA SARZYNA 2-4 (1-2)

0-1 Juda (11, po akcji Oślizły), 1-1 Pietras (18, po wolnym), 1-2 Bednarz (23-karny, faul na Koicurze), 2-2 Pietras (49-głową, po crossie z połowy boiska), 2-3 Radawiec (56-wolny z 25 m), 2-4 Juda (64, centra Micka).

STAL: Mańka - Wójcik, Pietras (72. Miazga), Styżej, Grajper - Omeljanow (85. Majchrowski), Gołębiowski, Jabłoński, Olchawski (68. Szyman) - Szczawiński, Czarnecki (46. Wyroślak).
UNIA: Zastawny - Micek, Wtorek, Gaca, K. Mierzwa - Kocur (90. Sobota), Horajecki (39. Radawiec), Szafran, Oślizło - Juda (89. Reptak), Bednarz (89. Kusy).
SĘDZIOWAŁ Piotr Burak (Zamość). ŻÓŁTE KARTKI: Mańka - Micek, Gaca, Zastawny, Oślizło, Wtorek. WIDZÓW 400.