Piłka nożna kobiet, 1 liga. Resovia przegrała wyjazdowy mecz z liderem, UKS SMS II Łódź

Resovii nie udało się urwać punktów liderowi, ale pokazały się z dobrej strony.

Resovia wyszła na prowadzenie po golu Gabrieli Kaput. Potem miejscowe chciały szybko wyrównać i ruszyły do ataku. Rzeszowiankom udało się przetrwać ten napór, ale niestety w drugiej połowie łodzianki dopięły swego.

- Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji z pierwszej połowy, bo mogliśmy strzelić przynajmniej jednego gola więcej i wtedy gdyby było prowadzenie 2:0, mecz mógłby się zupełnie inaczej potoczyć - przyznał kierownik Resovii, Zbigniew Bednarz.

UKS SMS II Łódź - Resovia 2:1 (0:1)

Bramka dla Resovii: Kaput 20.

Resovia: Barszcz - Marszał, Czyż, Florek, Kwoka (75 An. Ząbek) - Michalska (78 Łach), Antos (68 Kurasz), Al. Ząbek, Matuszek, Bednarz - Kaput. Trener Paweł Szurgociński.

POZOSTAŁE WYNIKI: Polonia Środa Wielkopolska - Sportowa Czwórka Radom 0:1; Trójka Staszówka/ Jelna - Pogoń Tczew 2:2; Praga Warszawa - Stomilanki Olsztyn 1:3; Tarnovia Tarnów - Piastovia Piastów 7:2.