Piłka ręczna 1 liga kobiet. AZS AWF Warszawa przegrał z Handball Rzeszów. Popisowa gra duetu Szczęsna - Lasek

Handball Rzeszów z Warszawy wraca z kompletem punktów.
Handball Rzeszów z Warszawy wraca z kompletem punktów. Handball Rzeszów
Handball Rzeszów z Warszawy wraca z kompletem punktów, a duża zasługa w tym duetowi Antonina Szczęsna - Paulina Lasek, który zdobył 2/3 bramek dla rzeszowianek.

Od pierwszych minut prowadził rzeszowski zespół. Gospodynie pierwszą bramkę zdobyli w 6 minucie przy stanie 0:3. W kolejnych minutach miejscowe dość szybko doprowadziły do wyrównania, bo już w 12 minucie było po 6. W końcowych dziesięciu minutach pierwszej odsłony, nasz zespół wzmocnił obronę i odskoczył na cztery bramki. Po przerwie gospodynie próbowały odrabiać straty, jednak, gdy tylko zbliżały się na trzy bramki, rzeszowianki błyskawicznie powiększały przewagę do bezpiecznej różnicy. Ostatnie trzy minuty należały do Handballu. Rzeszowianki trafiły cztery razy z rzędu, pieczętując zasłużoną wygraną. Na szczególne słowa uznania zasłużył duet Antonina Szczęsna, Paulina Lasek. Zawodniczki Handballu były nie do zatrzymania dla warszawskiej defensywy. Obie zakończyły mecz z dwucyfrową zdobyczą bramkową.

AZS AWF Warszawa - Handball Rzeszów 30:38 (15:19)

Handball: Marszałek, Margiel - Ginalska 3, Tereszak, Płocica 1, Perykasza, Szczęsna 11, Lasek 13, Warias, Puchalska 5, Kwater 3, Zielonka, Stapińska 1 , Jamrozik 1, Tomaszewska, Dymnicka. Trener Jakub Bober