Piłka ręczna 2 liga. SPR Orzeł Przeworsk przegrał w Busku na zakończenie drugiej ligi

SPR Orzeł Przeworsk w przyszłym sezonie zagra w 1 lidze.
SPR Orzeł Przeworsk w przyszłym sezonie zagra w 1 lidze. Grzegorz Kostka
Ostatni mecz Orła w drugiej lidze, okazale nie wypadł, ale wszystko co ważne, czyli awans do pierwszej ligi, zostało zrobione wcześniej.

Tężnia Busko - SPR Orzeł Przeworsk 32:23 (17:13)

Orzeł: Maj, Szczepaniec, Kędzior - Thomas, Kozdroń 6, Czapka 3, Bakowski 5, Styczeń1, Gancarz, Mroszczyk, Wlazło 2, Andrusiewicz, Świerk 4, Karabanowski, Jewuła 2, Leja. Trener Sebastian Pelc

Kary: 4 i 8 Min.

Widzów: 190.

Pierwsza połowa była wyrównana ze wskazaniem na gospodarzy, którzy poza okresami remisów byli na prowadzeniu. W końcówce tejże odsłony skuteczniejsi okazali się gospodarze i to oni po 30 minutach gry mieli cztery bramki na plusie. Po zmianie stron miejscowi odskoczyli na siedem bramek. Zryw Orla pozwolił im odrobić część strat, doprowadzając do wyniku 23:20. Losy meczu rozstrzygnęły się między 48 a 55 min., kiedy to Tężnia rzuciła pięć bramek z rzędu i praktycznie przypieczętowała sobie zwycięstwo.