Piłka ręczna. Kolejna porażka JKS San Jarosław. SMS Lublin zasilny

Jarosławski zespół nie dał rady SMS Lublin.
Jarosławski zespół nie dał rady SMS Lublin. JKS San Jarosław
JKS San Jarosław odrabia zaległości ligowe. Niestety wizyta w Jarosławiu drużyny SMS Lublin zakończyła się porażką drużyny z Jarosławia.

Pierwsze piętnaście minut to katastrofalna skuteczność gospodyń, które zdobyły raptem trzy bramki. Skrzętnie wykorzystały to przyjezdne i 17 minucie prowadził 10:3. W drugim kwadransie było już trochę lepiej, co pozwoliło zmniejszyć straty do czterech trafień na koniec pierwszej połowy. Druga odsłona zaczęła się identycznie jak pierwsza. Gospodynie znów nie trafiały (2 bramki w kwadrans) co przełożyło się na wynik 12:26. Ostatni kwadrans meczu był wyrównany i nie przyniósł zmiany dystansu bramkowego między drużynami.

JKS San Jarosław - SMS Lublin 22:36 (10:14)

JKS San: Pal - Chrobak, Czapla 2, Gacek, Galas 6, Kasprzykowska, Szczotka 9, Szczerek, Świerk, Hawryluk 5. Trener Michał Kubisztal.