Polonia Przemyśl przegrała w Niepołomicach

Poloniści zanotowali pierwszą w sezonie porażkę.
Poloniści zanotowali pierwszą w sezonie porażkę. Krzysztof Kapica
Przemyślanie w pierwszym w sezonie wyjazdowym meczu ulegli Staco Niepołomice 57:72

Poloniści zawalili drugą kwartę, w której uzbierali skromne 6 "oczek". To pozwoliło prowadzić Staco po 20 minutach 30:18. Po zmianie stron "Przemyskie Niedźwiadki" wzięły się do pracy, zmniejszyły straty, jednak animuszu nie wystarczyło im do końca zawodów. W ostatniej kwarcie gospodarze pozwalali sobie pod atakowana deska na zbyt wiele i ich przewaga nie chciała się zmniejszać.
Naszej ekipie nie siedział rzut zza linii 6,75 - na 18 prób tylko 4 okazały się udane. Brakowało też w walce na deskach Michała Rabki (kontuzja), co pozwoliło drużynie z Niepołomic wygrać zbiórkę i tym łatwiej wygrać. W przemyskiej drużynie żaden koszykarz nie rozegrał zbyt dobrego meczu. Tomasz Przewrocki miał 4 przechwyty, do tego 6 asyst, ale też tyle samo strat.
STACO MNLK NIEPOŁOMICE - POLONIA PRZEMYŚL 72:57 (10:12, 20:6, 16:20, 26:19)
STACO: Ostrowski 10, Piskorz 21 (3x3), Sz. Kunc 14 (10 as, 6 zb.), Dziura 10 (8 zb.), Gworek 0 (3 prz.), Suski 6 (2x3, 3 as.), Mróz 11, Sarota 0, Kania 0.
POLONIA: Przewrocki 10 (6 as., 4 prz.), Kindlik 13 (1x3), Galanty 0 (3 as.), Sołtysiak 10, Musijowski 5 (3 as.), Garbacz 8 (1x3), Turczyński 0, Czopik 7 (1x3), Nowakowski 3 (1x3), Kazura 0, Dratwa 1,