MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Poznaliśmy terminarz 2. ligi. Resovia zaczyna na wyjeździe z Wieczystą Kraków

Michał Czajka
Opracowanie:
Michał Czajka
Znany jest terminarz rozgrywek 2. ligi. Pierwsze mecze odbędą się 20 lipca, a sezon zakończy się 8 czerwca.

Na początek rozgrywek piłkarze Resovii zagrają z beniaminkiem Wieczystą Kraków. W Rzeszowie ich pierwszym rywalem będzie Chojniczanka Chojnice. W I rundzie resoviacy rozgrywać swoje mecze będą na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej.

Pełny terminarz:
Kolejka 1 – 20-21 lipca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Bytom
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Elbląg
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Hutnik Kraków
Świt Skolwin (Szczecin) – KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź
Wisła Puławy – Zagłębie II Lubin
Wieczysta Kraków – Resovia
Chojniczanka Chojnice – Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz

Kolejka 2 – 27-28 lipca

Polonia Bytom – Olimpia Grudziądz
Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Resovia – Chojniczanka Chojnice
Zagłębie II Lubin – Wieczysta Kraków
ŁKS II Łódź – Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca
Hutnik Kraków – Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 3 – 3-4 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Polonia Bytom
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Skolwin (Szczecin) – Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz
Wieczysta Kraków – ŁKS II Łódź
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie II Lubin
Zagłębie Sosnowiec – Resovia
Olimpia Grudziądz – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 – 10-11 sierpnia

Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała
Resovia – Olimpia Grudziądz
Zagłębie II Lubin – Zagłębie Sosnowiec
ŁKS II Łódź – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Wieczysta Kraków
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Świt Skolwin (Szczecin)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 5 – 17-18 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Polonia Bytom
Świt Skolwin (Szczecin) – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Radunia Stężyca – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
Wieczysta Kraków – Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS II Łódź
Olimpia Grudziądz – Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała – Resovia

Kolejka 6 – 24-25 sierpnia

Polonia Bytom – Resovia
Zagłębie II Lubin – Rekord Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź – Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz – Zagłębie Sosnowiec
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg – Wieczysta Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wisła Puławy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radunia Stężyca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 7 – 31 sierpnia-1 września

Świt Skolwin (Szczecin) – Polonia Bytom
Radunia Stężyca – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wisła Puławy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Zagłębie Sosnowiec – Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz
Rekord Bielsko-Biała – ŁKS II Łódź
Resovia – Zagłębie II Lubin

Kolejka 8 – 7-8 września

Polonia Bytom – Zagłębie II Lubin
ŁKS II Łódź – Resovia
KKS 1925 Kalisz – Rekord Bielsko-Biała
Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wieczysta Kraków
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Wisła Puławy
Świt Skolwin (Szczecin) – Radunia Stężyca

Kolejka 9 – 14-15 września

Radunia Stężyca – Polonia Bytom
Wisła Puławy – Świt Skolwin (Szczecin)
Wieczysta Kraków – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg
Rekord Bielsko-Biała – Hutnik Kraków
Resovia – KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin – ŁKS II Łódź

Kolejka 10 – 21-22 września

Polonia Bytom – ŁKS II Łódź
KKS 1925 Kalisz – Zagłębie II Lubin
Hutnik Kraków – Resovia
Olimpia Elbląg – Rekord Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Chojniczanka Chojnice
Świt Skolwin (Szczecin) – Wieczysta Kraków
Radunia Stężyca – Wisła Puławy

Kolejka 11 – 28-29 września

Wisła Puławy – Polonia Bytom
Wieczysta Kraków – Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice – Świt Skolwin (Szczecin)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Resovia – Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin – Hutnik Kraków
ŁKS II Łódź – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 12 – 5-6 października

Polonia Bytom – KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź
Olimpia Elbląg – Zagłębie II Lubin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) – Zagłębie Sosnowiec
Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy – Wieczysta Kraków

Kolejka 13 – 12-13 października

Wieczysta Kraków – Polonia Bytom
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec – Radunia Stężyca
Olimpia Grudziądz – Świt Skolwin (Szczecin)
Rekord Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków

Kolejka 14 – 19-20 października

Polonia Bytom – Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS II Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie II Lubin
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Resovia
Świt Skolwin (Szczecin) – Rekord Bielsko-Biała
Radunia Stężyca – Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec
Wieczysta Kraków – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 15 – 26-27 października

Chojniczanka Chojnice – Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec – Wieczysta Kraków
Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy
Rekord Bielsko-Biała – Radunia Stężyca
Resovia – Świt Skolwin (Szczecin)
Zagłębie II Lubin – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS II Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg

Kolejka 16 – 2-3 listopada

Polonia Bytom – Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała – KKS 1925 Kalisz
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS II Łódź
Świt Skolwin (Szczecin) – Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca – Resovia
Wisła Puławy – Rekord Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 17 – 9-10 listopada

Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Rekord Bielsko-Biała – Wieczysta Kraków
Resovia – Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin – Radunia Stężyca
ŁKS II Łódź – Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Hutnik Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 18 – 16-17 listopada

Polonia Bytom – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Elbląg – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Hutnik Kraków – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
KKS 1925 Kalisz – Świt Skolwin (Szczecin)
ŁKS II Łódź – Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin – Wisła Puławy
Resovia – Wieczysta Kraków
Rekord Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 19 – 23/24 listopada

Olimpia Grudziądz – Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice – Resovia
Wieczysta Kraków – Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy – ŁKS II Łódź
Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz
Świt Skolwin (Szczecin) – Hutnik Kraków
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Olimpia Elbląg
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 20 – 1-2 marca

Polonia Bytom – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg – Świt Skolwin (Szczecin)
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy
ŁKS II Łódź – Wieczysta Kraków
Zagłębie II Lubin – Chojniczanka Chojnice
Resovia – Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz

Kolejka 21 – 8-9 marca

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz – Resovia
Zagłębie Sosnowiec – Zagłębie II Lubin
Chojniczanka Chojnice – ŁKS II Łódź
Wieczysta Kraków – KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
Świt Skolwin (Szczecin) – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 22 – 15-16 marca

Polonia Bytom – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Wieczysta Kraków
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice
ŁKS II Łódź – Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Lubin – Olimpia Grudziądz
Resovia – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 23 – 22-23 marca

Resovia – Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie II Lubin
Olimpia Grudziądz – ŁKS II Łódź
Zagłębie Sosnowiec – KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Wieczysta Kraków – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Świt Skolwin (Szczecin) – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 24 – 29-30 marca

Polonia Bytom – Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Radunia Stężyca
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wieczysta Kraków
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – Zagłębie Sosnowiec
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz
ŁKS II Łódź – Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin – Resovia

Kolejka 25 – 5-6 kwietnia

Zagłębie II Lubin – Polonia Bytom
Resovia – ŁKS II Łódź
Rekord Bielsko-Biała – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków
Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wieczysta Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Puławy – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Radunia Stężyca – Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 26 – 12-13 kwietnia

Polonia Bytom – Radunia Stężyca
Świt Skolwin (Szczecin) – Wisła Puławy
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Wieczysta Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków – Rekord Bielsko-Biała
KKS 1925 Kalisz – Resovia
ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin

Kolejka 27 – 19 kwietnia

ŁKS II Łódź – Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin – KKS 1925 Kalisz
Resovia – Hutnik Kraków
Rekord Bielsko-Biała – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wieczysta Kraków – Świt Skolwin (Szczecin)
Wisła Puławy – Radunia Stężyca

Kolejka 28 – 26-27 kwietnia

Polonia Bytom – Wisła Puławy
Radunia Stężyca – Wieczysta Kraków
Świt Skolwin (Szczecin) – Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Rekord Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg – Resovia
Hutnik Kraków – Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź

Kolejka 29 – 3-4 maja

KKS 1925 Kalisz – Polonia Bytom
ŁKS II Łódź – Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin – Olimpia Elbląg
Resovia – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Rekord Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec – Świt Skolwin (Szczecin)
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca
Wieczysta Kraków – Wisła Puławy

Kolejka 30 – 10-11 maja

Polonia Bytom – Wieczysta Kraków
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca – Zagłębie Sosnowiec
Świt Skolwin (Szczecin) – Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg – ŁKS II Łódź
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 31 – 17-18 maja

Hutnik Kraków – Polonia Bytom
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
ŁKS II Łódź – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie II Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Rekord Bielsko-Biała – Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz – Radunia Stężyca
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice – Wieczysta Kraków

Kolejka 32 – 24-25 maja

Polonia Bytom – Chojniczanka Chojnice
Wieczysta Kraków – Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz
Radunia Stężyca – Rekord Bielsko-Biała
Świt Skolwin (Szczecin) – Resovia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Zagłębie II Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków

Kolejka 33 – 31 maja-1 czerwca

Olimpia Elbląg – Polonia Bytom
Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS 1925 Kalisz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie II Lubin – Świt Skolwin (Szczecin)
Resovia – Radunia Stężyca
Rekord Bielsko-Biała – Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz – Wieczysta Kraków
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 – 7-8 czerwca

Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Wieczysta Kraków – Rekord Bielsko-Biała
Wisła Puławy – Resovia
Radunia Stężyca – Zagłębie II Lubin
Świt Skolwin (Szczecin) – ŁKS II Łódź
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – KKS 1925 Kalisz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Elbląg

Baraże o awans do 1. Ligi – 11 i 15 czerwca

Baraże o utrzymanie w 2. Lidze – 15 i 18 czerwca

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24