Przedświąteczna porażka piłkarzy Siarki Tarnobrzeg

(PISZ)
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg (w żółtych koszulkach) przegrali wyjazdowy mecz z Odrą Opole. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu drugiej ligi piłkarskiej Odra Opole wygrała z Siarką Tarnobrzeg 4:3 (3:2)

Bramki: 0:1 Michał Żebrakowski 14, 1:1 Marcin Wodecki 27 z karnego, 2:1 Gabriel Nowak 30, 3:1 Szymon Skrzypczak 32 z karnego, 3:2 Marcin Stefanik 40, 4:2 Michał Dawidowicz (samobójcza) 50, 4:3 Bartosz Waleńcik 87.

Po niespełna kwadransie gry Siarkowcy uzyskali gola po strzale Michał Żebrakowskiego. Nic wtedy nie wskazywało na to, że to goście zejdą na przerwę prowadząc. Wystarczyło jednak pięć minut podczas których opolanie strzeli trzy gole, w tym dwa z rzutów karnych. Tarnobrzeżanie pięknie walczyli do samego końca. Na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem arbitra Bartosz Waleńcik zdobył kontaktowego gola, ale na doprowadzenie do wyrównania Siarkowcom zabrakło czasu.

Kolejny mecz o drugoligowe punkty piłkarze Siarki rozegrają w sobotę 22 kwietnia, kiedy to na własnym boisku podejmować będą Polonię Warszawa.

Materiał oryginalny: Przedświąteczna porażka piłkarzy Siarki Tarnobrzeg - Echo Dnia Podkarpackie