PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Laureaci w kategorii Nauczyciel...

  PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Laureaci w kategorii Nauczyciel Przedszkola Roku - Gratulujemy!

  EH

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  KLIKNIJ I OBEJRZYJ
  ZDJĘCIA Z UROCZYSTEJ GALI WRĘCZENIA NAGRÓD


  I miejsce w województwie:
  Renata Rogowska, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim, w pow. ropczycko-sędziszowskim

  Renata Rogowska już od 20 lat pracuje z dziećmi i z całego serca kocha swoją pracę. To jej pasja, która sprawia jej dużo radości i przyjemności. - Nagroda w plebiscycie była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem, ponieważ do dzisiaj, nie mam pojęcia, kto mnie nominował. Od kilku dni łzy cisną mi się do oczu i nie mogę uwierzyć, że zostałam laureatem głównej nagrody - opowiada Renata Rogowska. - Mogę się tylko domyślać, że może to być jakiś rodzic, może dziadek, babcia, a może jakiś mój wychowanek. Chciałabym podziękować, za każdy oddany na mnie głos. Dla pani Renaty zawód nauczyciela to wyzwanie, a także wielka odpowiedzialność. A jaki powinien być nauczyciel, osoba pracująca z dziećmi, aby zyskać uznanie i szacunek, przede wszystkim najmłodszych podopiecznych? - Nauczyciel powinien, przede wszystkim, kochać bardzo dzieci - dodaje z uśmiechem Renata Rogowska. - Ja kocham dzieci z całego serca i uwielbiam. Ja mogę wywołać uśmiech na ich twarzach. Cieszę się, że podczas pobytu w przedszkolu mogę zastąpić im rodziców. One naprawdę nas potrzebują i cieszę się, że Gazeta Codzienna "Nowiny" zorganizowała taki konkurs, który doceni też pracę przedszkoli i nauczycieli tam pracujących. - Dziękuję i jeszcze raz gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu - mówiła pani Renata.

  II miejsce w województwie:
  Justyna Olbrycht, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku, powiat przeworski

  - Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos - mówiła Justyna Olbrycht. - To dla mnie wielkie wyróżnienie i jeszcze większe większa niespodzianka, że mogę tutaj być. Chciałabym pogratulować również wszystkim laureatom konkursu. Pani Justyna kieruje się słowami Janusza Korczaka: "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż".

  III miejsce miejsce w województwie:
  Gabriela Danak, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krasnem, powiat rzeszowski

  Dla Gabrieli Danak już sama nominacja była wielkim zaskoczeniem, a także wyróżnieniem. - Dziękuję za wszystkie głosy - mówiła Gabriela Danak. - Cieszę się bardzo, że jest taki plebiscyt i, że ten odpowiedzialny zawód został zauważony i doceniony przez innych. Każdy, kto jest nauczycielem, wie, jaka to praca i ile wymaga zaangażowania i wysiłku. Jeszcze raz, dziękuję za każdy głos.


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo