Uroczysta gala plebiscytu "Przedszkole na medal"! Rozdaliśmy...

  Uroczysta gala plebiscytu "Przedszkole na medal"! Rozdaliśmy nagrody laureatom [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Uroczysta gala plebiscytu "Przedszkole na medal"! Rozdaliśmy nagrody laureatom [ZDJĘCIA]
  1/98
  przejdź do galerii

  ©Krzysztof Łokaj

  Dzisiaj podczas uroczystej gali w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie uhonorowaliśmy zwycięzców plebiscytu „Przedszkole na medal” statuetkami, nagrodami i dyplomami. Było dużo gratulacji i mnóstwo radości.
  Przez blisko dwa miesiące trwania akcji liderzy spośród maluchów i starszaków z podkarpackich przedszkoli oraz nauczycielki przedszkoli gościli na łamach „Nowin” i w naszym portalu.

  Wybieraliśmy Przedszkole Roku i Nauczycielkę Przedszkola Roku w każdym powiecie, a później także laureatów wojewódzkich w kategoriach Przedszkole Roku, Nauczyciel Przedszkola i Najsympatyczniejsza Grupa Przedszkolna.

  Zobacz galerię

  KLIKNIJ I ZOBACZ
  LAUREATÓW W KATEGORII NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA ROKU
  KLIKNIJ I ZOBACZ
  LAUREATÓW W KATEGORII PRZEDSZKOLE ROKU
  Laureaci w poszczególnych kategoriach odebrali dziś nagrody. Jednak każda zgłoszona do plebiscytu kandydatura, była już swoistą nagrodą, bo w ten sposób nasi czytelnicy i internauci mogli wyrazić swoje uznanie i wdzięczność za serce, które pracownicy przedszkoli wkładają w swoją pracę.

  - Wygrana sprawiła nam ogromną radość, bo świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas rodzice naszych maluchów - podkreślały laureatki.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo