Piotr Szymański
Hat-trick Arkadiusza Milika z czwartoligowcem w Pucharze Francji
Hat-trick Arkadiusza Milika z czwartoligowcem w Pucharze Francji East News
Puchar Francji. To jest kapitalna niedziela dla Arkadiusza Milika. Polak popisał się hat-trickiem w meczu Pucharu Francji, w którym Olympique Marsylia rywalizował z czwartoligowym zespołem Cannet Rocheville. Ekipa z Ligue 1 pewnie zwyciężyła 4:1.

Hat-trick Arkadiusza Milika w Pucharze Francji

Spotkanie 1/16 finału Puchar Francji na Stade Velodrome rozpoczęło się od sensacji. Skazywany na pożarcie czwartoligowiec objął prowadzenie, a gospodarze odpowiedzieli dopiero tuż przed przerwą. Za sprawą Arkadiusza Milika, co z pewnością może nas bardzo cieszyć. Polak dał też prowadzenie po zmianie stron i postawił kropkę nad "i" w 90. minucie.

27-letni napastnik potrzebował takiego meczu. Od momentu powrotu po kontuzji w ostatni dzień września trafił do siatki pięć razy (jedno trafienie w Ligue 1, cztery w Lidze Europy). Skutecznym występem z Cannet Rocheville dał jasny sygnał trenerowi Jorge Sampaolemu, że warto postawić na niego od początku także w lidze.

Pierwsza bramka Milika:

Druga bramka Milika:

Olympique Marsylia - Cannet Rocheville 4:1 (1:1)

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Legia Warszawa spędza przerwę zimową na przedostatnim miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Przed sezonem nie spodziewał się tego nikt. Obrońcy tytułu mogli się w końcu pochwalić najmocniejszą, najszerszą i najlepiej opłacaną kadrą w lidze. Jak wyglądają zarobki piłkarzy? Sprawdź!Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

Najlepiej zarabiający piłkarze Legii Warszawa. Milionerzy na...