Regionalny Puchar Polski: JKS Jarosław drugim półfinalistą. 10 goli Stali Rzeszów w Rakszawie

kostek, mtr, sec, puch, luci
JKS Jarosław został pólfinalistą na szczeblu Okręgu Jarosław, dołączył on do KS-u Wiązownica, który awansowała we wtorek. Zobacz komplet wyników środowych spotkań w Regionalnym Pucharze Polski na Podkarpaciu.

Okręg Jarosław * ćwiećfinały

Biało-Czerwoni Kaszyce - JKS Jarosław 1:2 (1:0)

Bramki: Kuliga 9-sam. - Przewoźnik 69, Bała 71.

Biało-Czerwoni: Krasnopolski - Grabowski, B. Wota (56 Lorenowicz), K. Wota, Radwański - A. Wielgosz, B. Wielgosz, Kuźmiński, Stasiło - Chwasta (50 Trójwąs), Folwarski. Trener Karol Wota

JKS: Lis - Szakiel, Broda, Saramak, Kuliga - Ptasznik (58 Ciurko), Sobolewski, Ukrainec (46 Przewoźnik), Brodowicz (46 bała), Oziębło (80 Pilch) - Pawlak (58 Raba). Trener Paweł Załoga.

Sędziował: Winiarz (Przeworsk). Widzów: 200

JKS aby awansować musiał sporo się napocić. Po części sam sobie był winny strzelając już w 9 minucie gola samobójczego. Chwilę później miejscowi zmarnowali sytuację sam na sam. Dopiero w drugiej połowie gra JKS-u wyglądała lepiej, czego efektem dwa gole w odstępie trzech minut. Wpierw głową trafił Tomasz Przewoźnik a chwilę później gola na wagę awansu zdobył Kamil Bała.

W rozegranym we wtorek meczu MKS Kańczuga - KS Wiązownica 0:1 (0:0, 0:0) A. Gil 119.

Mecze Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa i Polonia Przemyśl - Wólczanka Wólka Pełk. 25 września.

Kolejnym pólfinflistą Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Jarosław został JKS, dołączył on do KS Wiązownica, która awansowała we wtorek. Pozostałe dwa mecze rozegrane we wtorek 25 września.JKS aby awansować musiał sporo się napocić. Po części sam sobie był winny strzelając już w 9. min gola samobójczego. Chwilę później miejscowi zmarnowali sytuację sam na sam. Dopiero w drugiej połowie gra JKS-u wyglądała lepiej, czego efektem dwa gole w odstępie trzech minut. Wpierw głową trafił Tomasz Przewoźnik a chwilę później gola na wagę awansu zdobył Kamil Bała.Biało-Czerwoni Kaszyce – JKS Jarosław 1:2 (1:0)Bramki: Kuliga 9-samob. – Przewoźnik 69, Bała 71.Biało-Czerwoni: Krasnopolski – Grabowski, B. Wota (56 Lorenowicz), K. Wota, Radwański – A. Wielgosz, B. Wielgosz, Kuźmiński, Stasiło - Chwasta (50 Trójwąs), Folwarski. Trener Karol WotaJKS: Lis – Szakiel, Broda, Saramak, Kuliga – Ptasznik (58 Ciurko), Sobolewski, Ukrainec (46 Przewoźnik), Brodowicz (46 bała), Oziębło (80 Pilch) – Pawlak (58 Raba). Trener Paweł Załoga.Sędziował Winiarz (Przeworsk). Widzów 200.Można oglądać mecze i nie płacić abonamentu. Włoscy studenci wymyślili aplikację, dzięki której można udostępnić miejsce na kanapie innym kibicom

Puchar Polski na szczeblu okręgu Jarosław. Biało-Czerwoni Ka...

Okręg Krosno * 2 runda:

Bieszczady Ustrzyki Dolne - Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok 0:3 (0:3)

R. Domaradzki 30, Damian Niemczyk 36, Sobolak 41, Sanovia Lesko - LKS Tarnawa 3:0 vo., Cisy Jabłonica Polska - Iskra Przysietnica 1:3 (0:2) D. Półchłopek 65 - Ankowski 15, D. Szczepek 35, 88, Cosmos Nowotaniec - Start Rymanów 5:0, Zorza Łęki Dukielskie - Kotwica Korczyna 3:1 (1:0) K. Lichtarski 17, D. Dziadosz 56, W. Krężałek 77, G. Puk 81, Przełęcz Dukla - Karpaty Krosno 1:0 (0:0) Mielech 61, Czardasz Osiek Jasielski - Tempo NIenaszów 1:5 (1:2) R. Frączek - Konrad Łukaszewski dwie, Krzysztof Kiełtyka dwie, M. Walczyk, Nafta Jedlicze - Przełom Besko 2:2, awans Przełomu po rzutach karnych.

Podokręgi Rzeszów / Dębica * 2 runda

Strażak Lubzina - Lechia Sędziszów Młp. 3:5 (2:3)

Czółno 43-samobój, K. Kamiński 45, D. Kipa 83-karny - Czółno 27, Ćwiczak 34, Kanach 37, Kirilov 60, Lesiński 81; Olchovia Olchowa - Wisłoka Dębica 0:8 (0:3) Konik 9, 33, Rębisz 27, Nowak 62, 67, Lubera 73, 90, Mazur 89; Victoria Ocieka - Stal II Mielec 0:1 (0:1) Sobczak-karny; Kolorado Wola Chorzelowska - Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2 (1:1) rzuty karne: 4:3. Sokis Chorzelów - Wisłok Wiśniowa 1:3 (1:0) Glica - Maik dwie, Maślany; Zimowit Rzeszów - Strug Tyczyn 3:2 (1:2) Sałata 44, Sikora 49, 85 - Nizioł 16, Domino 21; Włókniarz Rakszawa - Stal Rzeszów 1:10, Herman Hermanowa - Głogovia Głogów Młp. 4:6 (1:5) Rozmus, Skoczylas, Wójcik, Leś - Ochalik dwie, Hajkowicz, Garlak, Lipka, Szkolnik; Grunwald Rzeszów - Watkem Korona Rzeszów 2:3 (1:2) dla gości: samobójcza, Mołdoch, Zieliński; Bratek Bratkowice - Strumyk Malawa 1:2 (1:2) K. Hejnig 15 - Lech 30, Szczepanik 39; KS Zaczernie - Resovia II 7:0 (4:0) Kukulski dwie, Huliński, Barański, Bazan, Cieśla, Sowa; Sawa Sonina - Izolator Boguchwała 0:3 Róg dwie, M. Filip. KS Bielowy/Strzegocice - Victoria Czermin 3:1; GKS Aramix Niebylec - Błękitni Ropczyce 3:0 vo. goście nie mieli kart zdrowia.

Podokręg Stalowa Wola * 2 runda

KS Sarzyna - Unia Nowa Sarzyna 6:0 (3:0)

Kusiak dwie, Bieńkowski dwie, Łuczak, Gnatek; Sanna Zaklików - Stal Gorzyce 0:1 (0:0) Wilk 90+3; Orzeł Glinianka - Sokół Nisko 0:9 Sulisz 43, Piotrowski 48, 53, 78, Tyczyński 50, 58, Szewc 62, Tur 64, 74; OKS Wielowieś - Siarka II Tarnobrzeg 3:2 (0:1) Ł. Stachowicz dwie, D. Stachowicz - Bigdoń dwie; Wisan Skopanie - Stal Nowa Dęba 0:2 (0:1) Wilk 27, Serafin 80; Sokół Kamień - Pogoń Leżajsk 3:0 vo., KS Żupawa - Sokół Sokolniki 0:3 vo. - gospodarze wycofali się.