Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Szczegółowa relacja na żywo (9 październik)

Marcin Jastrzębski
Wszystkich kibiców zapraszamy na relację minuta po minucie z meczu II ligi wschodniej pomiędzy Resovią a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Zapraszamy chwilę przed godziną 15.

Po zwycięstwie w Płocku w Resovię wstąpił nowy duch. Pasiaki grają w sobotę u siebie ze Świtem i liczą na kolejną pełna pulę. Podobne plany mają podkarpackie Stale. Atut boiska będzie mieć ta ze Stalowej Woli.

Wygrana 4-0 z Wisłą przerwała fatalną serię porażek (4) i udowodniła pasiakom, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

- Wreszcie humory się poprawiły i klubie, i w drużynie - mówi Kamil Walaszczyk, pomocnik pasiaków.

Rzeszowianie (12 pozycja) trafiają na kolejnego rywala z wysokiej półki (4 miejsce). Jeśli jednak chcą przed końcem rundy jesiennej dojść do czołówki nie mogą rozdawać punktów. Tabela jest spłaszczona, dlatego 1-2 wygrane mogą wywindować drużynę o dobrych kilka miejsc w górę.