Resovia zgodnie z planem. Remat pokonany 3:0

pmarkocki
Asseco Resovia wygrała z Remetem Zalau 3:0. Po raz drugi.
Asseco Resovia wygrała z Remetem Zalau 3:0. Po raz drugi. archiwum
Siatkarze Asseco Resovii wygrali 3:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów z rumuńskim Rematem Zalau.

Siatkarze Andrzeja Kowala zgodnie z planem wygrali w Rumunii bez straty seta, choć momentami było gorąco.

W końcówce pierwszego seta Asseco Resovia roztrwoniła trzypunktową przewagę i zrobiło się po 24. Nasz zespół zachował jednak zimną krew i nie stracił już punktu.

W drugim secie rzeszowianie popełniali dużo błędów i w pewnym momencie przegrywali nawet trzema punktami. W końcówce znów było trochę emocji, ale tym razem to gospodarze gonili - nie udało się.

W decydującym trzecim secie siatkarze Asseco Resovii zwyciężyli do 22 i cały mecz wygrali 3:0.

Skrót relacji na żywo: Remat Zalau - Asseco Resovia

Remat Zalau - Asseco Resovia 0:3 (24:26, 24:26, 22:25)