Rugbiści z Jarosławia prowadzą. Zgłoszenia tylko do 30...

  Rugbiści z Jarosławia prowadzą. Zgłoszenia tylko do 30 kwietnia

  Przemysław Markocki

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Piłkarze Sokoła Domaradz to kolejny zespół biorący udział w naszej zabawie.

  Piłkarze Sokoła Domaradz to kolejny zespół biorący udział w naszej zabawie. ©ARCHIWUM

  Zawodnicy Rugby Team Jarosław są nowym liderem piątej edycji plebiscytu na Najsympatyczniejszą Drużynę Podkarpacia. Jeszcze można się zgłosić.
  Piłkarze Sokoła Domaradz to kolejny zespół biorący udział w naszej zabawie.

  Piłkarze Sokoła Domaradz to kolejny zespół biorący udział w naszej zabawie. ©ARCHIWUM

  W plebiscycie na Najsympatyczniejszą Klasę Maturalną udział bierze już 36 drużyn z przeróżnych dyscyplin.

  Dziś do rywalizacji dołączyło kolejne 5 zespołów. Wśród zgłoszonych drużyn są siatkarze IV-ligowego LUKS Kamień oraz zespoły piłkarskie: Sokół Domaradz, KS Przybyszówka (seniorzy) i Błękitni Ropczyce (zarówno juniorzy starsi jak i młodsi).

  Przebojem na pozycję lidera wskoczyli rugbiści z Jarosławia, którzy do rywalizacji dołączyli zaledwie kilka dni temu. Drugie miejsce zajmują karatecy z klubu Oyama Rzeszów, a trzeci są piłkarze Rzemieślnika Strażów. Wszystko jednak może się jeszcze zmienić.

  W głosowaniu SMS-owym w pierwszym etapie konkursu, który potrwa do 20 maja, wyłonimy 32 drużyny z największą ilością głosów. Awansują one do kolejnego etapu, gdzie rywalizować będą pomiędzy sobą.
  By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas zgłoszenie swojej ulubionej drużyny sportowej wraz ze zdjęciem. Zgłosić można każdy zespół biorący udział w rozgrywkach organizowanych przez związki sportowe. Bez względu na wiek zawodników i dyscyplinę.

  Na Wasze zgłoszenia czekamy do pod adresem p.markocki@nowiny24.pl lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty: ul. Kraszewskiego 2, 35-016 Rzeszów, z dopiskiem "Najsympatyczniejsza Drużyna Podkarpacia".

  Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny i ligę oraz dyscyplinę, w której występuje; imiona i nazwiska prezesa, trenera oraz zawodników; aktualne grupowe zdjęcie drużyny. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

  Wszystkie drużyny opublikowane zostaną w gazecie oraz na naszym portalu internetowym: www.nowiny24.pl/najsympatyczniejsza-druzyna. Im szybciej zgłosisz swój zespół tym szybciej zostanie opublikowany.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo