Rzemieślnik PIlzno wygrał z Sokołem Sieniawa

Grzegorz Kostka
Rzemieślnik (białe koszulki) zasłużenie wygrał w Sieniawie
Rzemieślnik (białe koszulki) zasłużenie wygrał w Sieniawie Grzegorz Kostka
Pierwsze dwadzieścia pięć minut zapowiadały bardzo ciekawe spotkanie. Już w pierwszej akcji szarżującego Pawła Adamczyka zatrzymał Michał Wilczyński.

Chwilę później z dystansu uderzył Damian Skała a piłka trafiła w słupek. W odpowiedzi Paweł Ciuła po podaniu Krzysztofa Orzecha w ostatnie chwili zatrzymany został przez Piotr Kukulskiego, zaś chwilę później strzał Pawła Pisarczyka minimalnie był nie celny.

Po tym okresie gra przeniosła się do środkowej części boiska a na emocje kibice musieli czekać do końcówki pierwszej połowy.

Z lewego skrzydła w pole karne dograł Paweł Pisarczyk a Piotr Drozdowicz strzałem z 10 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Minutę później było już 1-1. Wróbel dośrodkował z prawej strony a Paweł Adamczyk z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

SOKÓŁ SIENIAWA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-3 (1-1)
0-1 Drozdowicz (42, asysta Pisarczyk),
1-1 Adamczyk (43, po dośrodkowaniu Wróbla),
1-2 Drozdowicz (49, w zamieszaniu podbramkowym),
1-3 Drozdowicz (61-karny, po faulu S. Padiaska na Łazowskim)

Relacja ze składami i notami dla zawodników w poniedziałkowym Stadionie.