Jesteś młody, nie masz pracy, przyjdź na Podkaprackie Targi Pracy, które odbywają się 22 bm. (środa) w godz. 10-17. w hali Podpromie w Rzeszowie.

Szczególnie młodzi ludzie liczą na oferty pracy. A w targach pracy swój udział zapowiedziało 60 wystawców z Podkarpacia oraz z Krakowa, Warszawy i Poznania.

Jednak dla osób poszukujących prace najważniejsze pytanie brzmi: jakie oferty mają dla mnie wystawcy?

Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy 22 lutego przyjdą do Hali Podpromie w godz. od 10. do 17. Warto to zrobić, bo wstęp na targi jest bezpłatny, a być może oferty będą naprawdę atrakcyjne.

- Udział w targach zapowiedziało 60 wystawców z Podkarpacia, ale także z Krakowa, Warszawy czy Poznania.

Organizowane są po raz kolejny przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z myślą o studentach i absolwentach rzeszowskich uczelni. Z targowej oferty mogą skorzystać też inne osoby szukające pracy. Na targach zaprezentują się firmy produkcyjne, informatyczne, finansowe, turystyczne oraz agencje zatrudnienia – wyjaśnia Barbara Leśniak, kierownik Biura Karier WSIiZ w Rzeszowie

Podkarpackie Targi Pracy organizowane są w ramach projektu „WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Lista wystawców i więcej szczegółów dostępne są na stronie www.targipracy.rzeszow.pl