Siarka Tarnobrzeg przegrała wysoko, ale przez godzinę trzymała fason. Mecz trwał 120 minut

Trener Dariusz Kantor nie ma jeszcze zamkniętej kadry drużyny
Trener Dariusz Kantor nie ma jeszcze zamkniętej kadry drużyny siarka tarnobrzeg facebook/Grzegorz Lipiec
W meczu kontrolnym, który odbył się w Kielcach, Siarka Tarnobrzeg przegrała 1-5 z miejscową Koroną. Szkoleniowiec naszej drużyny testował kilku zawodników. Poszukiwani są gracze ofensywni

Mecz trwał 120 minut, a rozgrywanym był w systemie 3x40 minut. Krzysztof Wicki wyrównał na 1-1 uderzeniem głową po rzucie rożnym. Siarkowcy trzymali fason przez ponad godzinę. Potem gospodarze dokonali wielu zmian i kielczanie mieli więcej do powiedzenia.

- Zagraliśmy z bardzo mocnym rywalem, dlatego jestem zadowolony z takiego przetarcia, a wynikiem nie ma się co sugerować – oceniał Dariusz Kantor, coach tarnobrzeżan. – Do 65. minuty mieliśmy na boisku podstawowy skład i wyglądaliśmy całkiem dobrze.

Siarka testowała kilku piłkarzy, ponieważ wciąż kompletuje kadrę.

- Jeszcze dwóch, może trzech zawodników pozyskamy. Szukamy przede wszystkim ofensywnych graczy

- dodał trener trzecioligowca.

Skład wyjściowy Siarki: Zoch - Woś, Bierzało, Wicki, Lisowski - testowany, Kaliniec, Feret - Cichocki, Krzysztofek, Orlik.

W 65. minucie, przy stanie 1-2, Siarka dokonała pięć zmian (zeszli: Wicki, Feret, Krzysztofek, testowany, Orlik, weszli: Szymocha, Lisowski, Prusiński, Tyl, testowany), a przed ostatnią tercją kolejnych roszad (zeszli: Zoch, Lisowski, Cichocki, Kaliniec, Bierzało, weszli: Cymerys, Sulkowski, Krempa, testowany, Świgut).

Korona Kielce - Siarka Tarnobrzeg 5-1 (1-1, 2-0, 2-0)

Bramka dla Siarki: Wicki.