Sparing. Stal Rzeszów lepsza od Sandecji Nowy Sącz

Kamil Stachyra był w Nowym Sączu bardzo skuteczny.
Kamil Stachyra był w Nowym Sączu bardzo skuteczny. Krzysztof Kapica
W rozegranym w Nowym Sączu sparingu II-ligowa Stal Rzeszów ograła 3-1 pierwszoligową Sandecję.

Stalowcy mieli popisowe10 minut (między 20 a 30), gdy zdobyli wszystkie trzy gole. Przy każdym udział miał Daniel Koczon. Były napastnik Motoru Lublin, który jest bliski podpisania umowy z naszym klubem najpierw obsłużył Kamila Stachyrę, który trafił do "sieci" technicznym strzałem w krótki róg. Potem wywarł presję na bramkarzu, ten źle wybił piłkę, a z prezentu skorzystał Stachyra i w końcu został sfaukowany w polu karnym, a "jedenastkę" wykorzystał Dawid Florian.

Stal nie sprawdzała nikogo nowego, ale trener Ryszard Kuźma podkreśla, że potrzebny mu jest jeszcze jeden zawodnik ofensywny, najlepiej skrzydłowy.

Aleksander z Sandecji mógł po przerwie trafić dwukrotnie; nie pozwolił na to Tomasz Wietecha, broniąc karnego w jego wykonaniu. W środę stalowcy grają mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski z Zagłębiem w Sosnowcu.

SANDECJA NOWY SĄCZ - STAL RZESZÓW 1-3 (0-3)

GOLE: Aleksander - Stachyra 2, Florian (k).