Sparingi. KS Wiązownica przegrał w meczu sparingowym z rezerwami Legii Warszawa. Wszystkie gole padły w II połowie

Miłosz Bieniaszewski
KS Wiązownica przegrał w sparingu z Legią II Warszawa
KS Wiązownica przegrał w sparingu z Legią II Warszawa Tomasz Sowa
KS Wiązownica przegrał 0:3 w meczu sparingowym z Legią II Warszawa. Mecz odbył się w Woli Chorzelowskiej.

Mecz sparingowy z Legią II Warszawa była dla KS-u Wiązownica bardzo wartościowym sprawdzianem. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie po dwie świetne okazje bramkowe, ale utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Po zmianie stron w warszawskiej drużynie było sporo zmian i to rezerwy mistrzów Polski zachowały więcej sił.

- Pierwszą bramkę straciliśmy w 60. minucie. Drugą z karnego, a trzecią w końcówce, kiedy u nas większość to byli rezerwowi - mówi Ernest Kasia, prezes KS Wiązownica. Mecz mógł się inaczej potoczyć, ale w 55. minucie Kacper Rop z rzutu wolnego przymierzył w poprzeczkę.

W drużynie z Wiązownicy testowany był jeden młodzieżowiec, a także środkowy pomocnik.

- Chcielibyśmy, aby obaj u nas zostali - krótko stwierdził Ernest Kasia.

KS Wiązownica – Legia II Warszawa 0:3 (0:0)

Bramki: Zjawiński dwie, Karbownik.