Sparingowa porażka Handball JKS Jarosław z FunFloor Lublin

kostek
Jarosławianki w meczu kontrolnym przegrały z FunFloor Lublin.
Jarosławianki w meczu kontrolnym przegrały z FunFloor Lublin. Handball JKS Jarosław
Przerwę świąteczną powoli kończą zawodniczki Superligi. Handball JKS Jarosław zagrał kontrolnie w Zamościu z FunFloor Lublin i musiały uznać wyższość rywalek.

Czarno-niebieskie słabo zaczęły i już do przerwy przegrywały 11:19. W drugiej odsłonie wyżej notowany lubelski zespół utrzymał swoją przewagę i ostatecznie lublinianki wygrały 34:23.

Orlen Superliga Kobiet podsumowała statystycznie mijający rok. Wśród wyróżnionych zawodniczek, znalazła się Weronika Kordowiecka, która popisała się największą liczbą obron w jednym meczu. Bramkarka z Jarosławia wyśrubowała wynik do 22 udanych interwencji.

Czarno-niebieskie do ligowej rywalizacji wracają 9 stycznia, kiedy to wybierają się do Piotrkowa na mecz z miejscową Piotrcovią.