Sportowe wydarzenia weekendu na Podkarpaciu (30 maja - 2 czerwca)

luci
Pado
Mecze piłkarskie, siatkarski turniej w Rzeszowie, zmagania badmintonistów i bokserów w Nowej Dębie, a także walka tenisistek stołowych o kolejne mistrzostwo Polski. Na to warto się wybrać w weekend.

Oto zestaw wydarzeń sportowych na Podkarpaciu w nadchodzący weekend.

SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY

BADMINTON
W NOWEJ DĘBIE: Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików Młodszych (s. 9.30, hala ZS nr 2).

BOKS
W NOWEJ DĘBIE: Mecz bokserski Wisłok Rzeszów - Champion Nowy Dwór Mazowiecki (n. 14, hala ZS nr 2).

PIŁKA NOŻNA
II liga kobiet: SMS Łódź - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 13).
II liga: Resovia - Wisła Płock (s. 17, ul. Hetmańska), Siarka Tarnobrzeg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (s. 15.30), Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola (s. 18), Wisła Puławy - Stal Rzeszów (s. 17),
III liga: Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska (s. 16), Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec (s. 17), Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik (s. 17), Karpaty Krosno - Stal Kraśnik (s. 17), Stal Sanok - Chełmianka Chełm (s. 17), Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski (n. 17), Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski (n. 11.30), Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 3-0 vo.
IV liga: Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec (s. 17?), Kolbuszowianka Kolbuszowa - Żurawianka Żurawica (n. 17), Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa (n. 16), OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk (n. 18), Resovia II - JKS 1909 Jarosław (n. 17), Sokół Sieniawa - Rzemieślnik Pilzno (n. 17), Pauzuje Stal Nowa Dęba. Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne 3-0 vo.

Podokręg Dębica
KLASA O: Wisłok Wiśniowa - Chemik Pustków (n. 17), Czarnovia Czarna - Victoria Czermin (n. 17), Lechia Sędziszów - Kaskada Kamionka (s. 17), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Radomyślanka Radomyśl Wielki (s. 17), Wisłoka Dębica - Brzostowianka Brzostek (s. 17), Zryw Dzikowiec - Start Wola Mielecka (n. 17), Raniżovia Raniżów - Igloopol Dębica (n. 17), Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce (s. 17).
KLASA A: Krzywa - Bielowy/Strzegocice (n. 14), Frysztak - Lubzina (n. 14), Ocieka - Borowa (n. 15), Głowaczowa - Przedbórz (s. 17), LKS Pustków - Żyraków (n. 15), Straszęcin - Łęki Górne (n. 11), Golemki - Łopuchowa (n. 11, w Czarnej), Kawęczyn - Gumniska 3-0 vo.
KLASA B1: Brzeźnica - Borek Wielki (n. 15), Gnojnica - Stasiówka (n. 14), Olchowa - Zagorzyce (n. 14), Wolica Piaskowa - Zawada (n. 11), Nockowa - Mała (n. 14), Paszczyna - Będziemyśl (n. 16), Góra Ropczycka - Ostrów (n. 14).
KLASA B2: Wiewiórka - Korzeniów (n. 16), Bobrowa - Góra Motyczna (n. 14, w Górze Mot.), Żdżary - Nagoszyn (n. 11), Stara Jastrząbka - Dulcza Wielka (n. 14, w Żdżarach), Podgrodzie - Bielowy/Strzegocice II (n. 11), Wisłoka II Dębica - Jodłowa (n. 17), Zasów-Mokre - Siedliska Bogusz (n. 15).

Okręg Jarosław
KLASA O: KS Wiązownica - Polonia II Przemyśl (s. 17), Pogoń-Sokół Lubaczów - Hetman Laszki (s. 17), Czuwaj Przemyśl - Błękitni Grzęska (s. 17), MKS Kańczuga - Pogórze Rokietnica (s. 18), MKS Radymno - Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 17), Syrenka Roźwienica - Granica Stubno (n. 17), Huragan Gniewczyna - LKS Miękisz Nowy (n. 16), Start Pruchnik - LKS Skołoszów (n. 17).
KLASA A JAROSŁAW: Święte - Węgierka, Zapałów - Ostrów, Morawsko - Rudołowice, Wysock - Pawłosiów, Dobkowice - Łowce, Makowisko - Duńkowice (wszystkie n. 17), Michałówka - Cieszacin Wielki (n. 13.30), Pauzuje JKS II Jarosław.
KLASA A LUBACZÓW: Horyniec - Krowica, Ruda Różaniecka - Wielkie Oczy, Dachnów - Cewków, Oleszyce - Piwoda, Narol - Cieszanów (wszystkie n. 17), Basznia Dolna - Futory (n. 14), Młodów - Lisie Jamy (s. 14),
KLASA A PRZEMYŚL: Bircza - Zadąbrowie, Wyszatyce - Dubiecko, Olszany - Małkowice, Fredropol - Ostrów, Krówniki - Leszno, Kosienice - Kaszyce, Medyka - Jaksmanice, Hurko/Hureczko - Orły (wszystkien. 17).
KLASA A PRZEWORSK: Jagiełła - Krzeczowice, Siennów - Gorzyce, Urzejowice - Żurawiczki, Świętoniowa - Kisielów, Tryńcza - Majdan Sieniawski, Nowosielce - Babice (wszystkie n. 17), Zarzecze - Gorliczyna (s. 18),
KLASA B1 JAROSŁAW: Munina - Jankowice, Sośnica - Pełkinie, FC Roźwienica - Wierzbna, Rozbórz Długi - San Jarosław, Chłopice - Wola Buchowska (wszystkie n. 14), Pauzuje Kidałowice, Przedmieście Jarosław.
KLASA B2 JAROSŁAW: Zaleska Wola - Wietlin III, Mołodycz - Bobrówka, Koniaczów - Nienowice, Łazy - Korzenica, Chotyniec - Tuchla, Młyny - Manasterz (wszystkie n. 14), Wietlin - Surochów (n. 17),
KLASA B LUBACZÓW: Stary Lubliniec - Płazów, Zalesie - Cetula, Ryszkowa Wola - Wola Wielka, Zabiała-Stare Sioło - Wólka Krowicka, Stary Dzików - Antoniki, Łukawiec - Opaka (wszystkie n. 14).
KLASA B PRZEMYŚL: Torki - Olszynka, Huwniki - Grochowce, Orzechowce - Walawa, Ujkowice - Bolestraszyce, Pikulice - Trójczyce, Nakło - Batycze, Nehrybka - Hurko (wszystkie n. 14), Pauzuje Kalników.
KLASA B PRZEWORSK: Hawłowice - Pantalowice, Różniatów - Studzian, Niżatyce - Ujezna, Manasterz - Jodłówka, Mirocin - Rozbórz (wszystkie n. 14), Sietesz - Łopuszka Wielka (n. 13), Gać - Maćkówka (n. 13).

Okręg Krosno
KLASA O: Kotwica Korczyna - Szarotka Uherce (n. 15), LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze (n. 15), LKS Pisarowce - Górnik Strachocina (n. 13), Przełom Besko - Iskra Przysietnica (n. 16.30), Burza Rogi - Leśnik Baligród (n. 16.30), Grabowianka Grabówka - Partyzant Targowiska (n. 15), LKS Głowienka - Iwonka Iwonicz (s. 17), Bieszczady Ustrzyki Dolne - Start Rymanów (n. 15).
KLASA A1: Bażanówka - Bukowsko (n. 16.30), Nowosielce - Jasienica Rosielna (n. 16.30), Klimkówka - Lesko (n. 13), Haczów - Zmiennica (n. 12), Brzozów - Polańczyk (n. 16.30), Długie - Zarszyn (n. 16.30), Sieniawa - Pielnia (n. 14), Pauzuje Izdebki.
KLASA A2: Kołaczyce - Krościenko Wyżne/Pustyny (n. 16.30), Sobniów Jasło - Nowy Żmigród (n. 11), Nienaszów - Kombornia (n. 16.30), Kobylany - Kopytowa (n. 16.30), Faliszówka - Łężyny (n. 12, Kopytowa), Bieździedza - Zarzecze (n. 16.30), Lubla - Zręcin (n. 11), Pauzuje Dobieszyn.
KLASA B1: Bezmiechowa - Poraż (n. 13), Czaszyn - Czarna (n. 16.30), Płowce/Stróże Małe - Pobiedno (n. 13), Pakoszówka - Srogów Górny (n. 14), Niebieszczany - Grabownica (n. 16.30), Golcowa - Czerteż (n. 16.30), Tarnawa - Lutowiska (n. 13, Zagórz).
KLASA B2: Rymanów Zdrój - Górki (n. 13, Deszno), Głębokie - Jaśliska (n. 16.30), Jasionka - Lubatówka (n. 13), Przełęcz II Dukla - Domaradz (n. 13), Chorkówka - Guzikówka Krosno (n. 11), Markiewicza Krosno - Równe (n. 11), Pauzuje Jasionów.
KLASA B3: Łęki Dukielskie - Osobnica (n. 13), Wojaszówka - Brzyska (n. 11, Odrzykoń), Dębowiec - Glinik Nowy (n. 11), Hankówka-Brzyszczki - Moderówka (n. 13), Osiek Jasielski - Czarni II Jasło (n. 13), Łubienko - Czeluśnica (n. 11), Draganowa - Lubatowa (n. 16.30), Pauzuje Mrukowa.
KLASA C1: Jankowce - Rzepedź (n. 13), Średnia Wieś - Tyrawa Solna (n. 13), Markowce - Łukowe (n. 13), Sanoczek - Ropienka (n. 16.30), Mecz Ropienka - Olszanica 0-2 rozegrano 21 kwietnia; Sanoczek - Trepcza 3-0 vo. Pauzuje Zagórz.
KLASA C2: Milcza - Niebocko (n. 13), Odrzechowa - Wzdów (n. 16.30, Sieniawa), Wesoła - Hłudno (n. 13), Iskrzynia - Nozdrzec (n. 13), Dydnia - Pustyny (n. 16.30), Jabłonica Polska - Posada Górna (n. 11), Pauzuje Trześniów.
KLASA C3: Bóbrka - Orlew Krosno (n. 13), Iwla - Odrzykoń (n. 13), Wrocanka - Żeglce (n. 11), Makowiska - Wietrzno (n. 13), Szczepańcowa - Świerzowa (n. 11), Potok - Węglówka (n. 13).
KLASA C4: Błażkowa - Łęki Strzyżowskie (n. 13), Niepla - Łubno Szlacheckie (n. 13, Szebnie), Chlebna - Warzyce (n. 11), Krempna - Święcany (n. 13, Kotań), Brzezówka - Tarnowiec (n. 13), Pauzuje Niegłowice.

Podokręg Rzeszów
KLASA O: KS Stobierna - Strug Tyczyn (n. 14), Dynovia Dynów - Jedność Niechobrz (n. 17), CCC Dąbrówki - Astra Medynia Głogowska (n. 15?), Sawa Sonina - Włókniarz Rakszawa (s. 17), Orzeł Wólka Niedźwiedzka - LKS Przybyszówka (n. 16), LKS Trzebownisko - Głogovia Głogów (n. 17), Stal II Rzeszów - KS Zaczernie (n. 18), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Górnovia Górno (n. 16), Pauzuje Błażowianka Błażowa.
KLASA A1: Hermanowa - Klęczany (n. 15.30, w Tyczynie), Korona Rzeszów - Niebylec (n. 11), Bratkowice - Grodzisko (n. 14), Czudec - Zabajka (n. 11, w Pstrągowej), Zgłobień - Wysoka Strzyżowska (n. 14), Zimowit Rzeszów - Budy Głogowskie (n. 11, ul. Świadka), mecz Sokołów - Nowa Wieś 0-1 rozegrano awansem.
KLASA A2: Handzlówka - Krzemienica (n. 16), Rogóżno - Łukawiec (n. 11), Głuchów - Kraczkowa (n. 12), Albigowa - Żołynia (n. 15), Brzóza Stadnicka - Nienadówka (n. 14), Wola Dalsza - Wólka Podleśna (n. 14), Jawornik Polski - Palikówka (n. 12),
KLASA A3: Tuszów-Malinie - Babicha (n. 11), Cmolas - Jaślany (n. 12), Stal II Mielec - Trześń (n. 11, na Gryfie), Widełka - Hucina (n. 15, Werynia), Przyłęk - Przecław (n. 14), Podleszany - Gryf Mielec (n. 11), Wadowice Górne - Ławnica (n. 14),
KLASA B1: Jasionka - Głogovia II (n. 12), Trzciana - Biała (n. 14), Junak Rzeszów - Rudna Wielka (n. 11.30), Rudna Mała - Świlcza (n. 11), Staroniwa Rzeszów - Dąbrowa (n. 15), Zimowit II Rzeszów - Mrowla 0-3 vo.
KLASA B2: Szufnarowa - Tytan Rzeszów (n. 11, Kozłówek), Dobrzechów - Lubenia (n. 14), Mogielnica - Nosówka (n. 11.30), Kozłówek - Pstrągowa (n. 14), Pauzuje Lutoryż, Grunwald Rzeszów.
KLASA B3: Kosina - Lecka (n. 14, w Rogóżnie), Dylągówka - Hyżne (n. 12), Markowa - Orzeł Harta (n. 16), Borek Stary - Chmielnik (n. 11, w Nowym Borku), Bachórz - Husów (n. 14), Sawa II Sonina - Wysoka (n. 14), Błażowianka II - Wola Rafałowska 0-3 vo.
KLASA B4: Łąka - Zalesie (n. 14), Brzeg Białobrzegi - Jedność Hucisko (n. 14), Strażów - Wysoka Głogowska (n. 14), Budy Łańcuckie/Korniaktów - Trzeboś (n. 17), Czarna - Sitowianka Budy Łańcuckie (n. 11, w Krzemienicy), Stobierna-Krzywe - Trzebuska (n. 14),
KLASA B5: Podborze - Wola Chorzelowska (n. 16), Dębiaki - Złotniki (n. 14), Smoczanka Mielec - Breń Osuchowski (n. 14), Padew Narodowa - Trzciana (n. 14), Rzędzianowice - Chrząstów (n. 14), Kawęczyn - Gliny Małe (n. 14), Borowa - Górki (n. 14), Pauzuje Orłów.
KLASA B6: Łączki Brzeskie - Trześń (n. 14), Werynia - Kosowy (n. 14), Trzęsówka - Siedlanka (n. 14), Tuszyma - Kolbuszowianka II (n. 14), Sokół II KD - Zarębki (n. 12), Dobrynin - Ostrowy Tuszowskie (n. 11, Tuszyma), Chorzelów - Widełka II (n. 14), Pauzuje Ostrowy Bar.

Podokręg Stalowa Wola
KLASA O: Wisan Skopanie - Sparta Jeżowe (n. 16), Bukowa Jastkowice - Sokół Nisko (n. 16), LZS Podwolina - Tłoki Gorzyce (n. 16), Wielowieś Tarnobrzeg - Orzeł Rudnik (n. 16), Strzelec Dąbrowica - LZS Ździary (s. 16), San Wrzawy - Olimpia Pysznica (n. 16), KP Zarzecze - San Kłyżów (s. 17), Słowianin Grębów - Sokół Kamień (n. 16).
KLASA A1: Krzeszów - Ulanów, Podlesianka Kamień - Groble, Brzyska Wola - Harasiuki, Brzóza Królewska - Jelna, Wola Zarczycka - Przędzel, Rzeczyca Długa - Łętownia (wszystkie n. 16), Kuryłówka - Łowisko (n. 13, w Leżajsku).
KLASA A2: Jadachy - Tarnowska Wola (n. 16), Skowierzyn - Zaklików (n. 11), Sokolniki - Chwałowice (n. 12), Stany - Przyszów (n. 16), Żabno - Sobów (n. 17), Majdan Królewski - Kępie Zaleszańskie (n. 16), Knapy - Kotowa Wola. (n. 16).
KLASA B1: Komorów - Stale, Hadykówka - Żupawa, Serbinów - Kopcie, Baranów Sand. - Cygany, Wola Baranowska - Zakrzów (wszystkie n. 16), Chmielów - Ocice (s. 16), Bojanów - Krzątka 0-3 vo.
KLASA B2: Rozwadów - Wola Rzeczycka, LZS II Turbia - Majdan Zbydniowski, Wydrza - Zabrnie, Zdziechowice - Emaus Gorzyce, Trześń - Zbydniów (wszystkie n. 16), Lipa - Pilchów (s. 17), Pauzuje Radomyśl.
KLASA B3: Bieliny - Majdan Łętowski, Koziarnia - Glinianka, Racławice - Bieliniec, Sójkowa - Wólka Tanewska, Kurzyna - Kopki, Hucisko - Jarocin (wszystkie n. 16), Sokół II Nisko - Stal II Stalowa W. (czw. 18).
KLASA B4: Chałupki Dębniańskie - Sarzyna (n. 13), Stare Miasto - Dębno (n. 13), Tarnogóra - Biedaczów (n. 13), Wierzawice - Łukowa (n. 13), Giedlarowa - Grodziszczanka II (n. 15.30), Przychojec - Hucisko (n. 16).
Makroregion juniorów starszych: Stal Stalowa Wola - Widok Lublin (n. 12), Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów (n. 11).
Makroregion juniorów młodszych: Stal Mielec - BKS Lublin (n. 17, na Euroboisku), Sandecja Nowy Sącz - Karpaty Krosno (n. 13).
W RZESZOWIE: Turniej młodzieżowy "Łukacijewska Cup" (pt. 10, stadion ul. Wyspiańskiego).

SIATKÓWKA
W RZESZOWIE: Turniej finałowy o awans do I ligi kobiet: Zawisza Sulechów - Developres Rzeszów (pt. 16.30), SPS Politechnika Częstochowa - PWSZ Karpaty Krosno (pt. 19), Developres - Karpaty (s. 16.30), Zawisza - Politechnika (s. 19), Politechnika - Developres (n. 11), Karpaty - Zawisza (n. 13.30, wszystkie mecze w hali IV LO przy ul. Dąbrowskiego).

TENIS STOŁOWY
Ekstraklasa kobiet * finał play-off: KTS Zamek Tarnobrzeg - Wanzl Scania Nadarzyn (pt. 17).

ŻUŻEL
Speedway Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów (n. 18.30).

INNE
W RZESZOWIE: Sportowy Dzień Dziecka. Mecze piłkarskie Rodzice - Trenerzy oraz Kibice - Zawodnicy, konkurencje sportowe dla uczniów podstawówek, prezentacje sekcji (n. 10.30, stadion przy ul. Hetmańskiej).
Najszybsze wyniki na www.nowiny24.pl

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie