FUTSAL
I liga: Stal Mielec - Marex Chorzów (s. 19.30), Heiro Rzeszów - Cuprum Polkowice (n. 17).
HOKEJ
PLH: Cracovia Comarch - Ciarko PBS Bank STS Sanok (pt. 18.30), Sanok - GKS Jastrzębie (n. 17).
KOSZYKÓWKA
MĘŻCZYŹNI - PLK: Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 13 stycznia; I liga: Miasto Szkła Krosno - Max Elektro Sokół Łańcut (n. 17); II liga: MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - Księżak Łowicz (s. 18), AZS UMCS Lublin - Stal Stalowa Wola (s. 16).
III liga: MOSiR Krosno - SSK Rzeszów (n.15).
KOBIETY - II liga: Stal Stalowa Wola - Ikar Niepołomice (s. 15).
PIŁKA NOŻNA
II liga: Stal Mielec - Polonia Bytom (s. 16), Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice (s. 12), Nadwiślan Góra - Stal Stalowa Wola (n. 13),.
III liga: Stal Rzeszów - Resovia (s. 13), Avia Świdnik - Motor Lublin (s. 13).
CLJ: MKS Ełk - Stal Rzeszów (s. 12), Stal Mielec - Motor Lublin (n. 12).
Okręgowy Puchar Polski: KS Wiązownica - JKS Jarosław (n. 12).
PIŁKA RĘCZNA
MĘŻCZYŹNI - I liga: Olimp Grodków - Czuwaj Przemyśl (s. 18); II liga: Orzeł Przeworsk - MKS Biłgoraj (s. 13).
SLALOM NA ROLKACH
W RZESZOWIE: „Rzeszów Slalom Battle” dla juniorów i seniorów (s. 10, n. 10, Millenium Hall).
SIATKÓWKA
KOBIETY - Orlen Liga: Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. (s. 17); Młoda Liga: KSZO Ostrowiec Św. - Developres V LO Rzeszów (s. 12); I liga: AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - SMS Szczyrk (s. 18); II liga: PWSZ Tarnów - San-Pajda Jarosław (s. 18), MCKiS Jaworzno - Szóstka Mielec (s. 16); III liga: APPGO II LO Rzeszów - AZS UR Rzeszów (s. 17), MOSiR Jasło - Lubcza Racławówka (s. 14), UKS 15 Polonia Przemyśl - AZS PWSTE San-Pajda Jarosław (n. 16), MOSiR Jasło - Marba Sdziszów (wt. 18).
MĘŻCZYŹNI - Plus Liga: Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia (s. 20); Młoda Liga: AZS Częstochowa - Asseco Resovia (n. 16); II liga: Mansard Trans-Gaz Sanok - AKS V LO Rzeszów (s. 17), Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty KHS Krosno (s. 17), MOSiR Bochnia - Wisłok Strzyżów (s. 19.30), Avia Świdnik - Neobus Rafmar Niebylec (s. 18), PZL Sędziszów - Pszczółka Lublin (s. 18); III liga: Klima Błażowa - Żagiel Radymno (s. 18), MOSiR Jasło - ITS Anilana Rakszawa (s. 17), Czarni Oleszyce - Spartakus Adamówka (s. 15), APPGO II LO Rzeszów - Głogovia Głogów Młp. (s. 18), AZS UR Rzeszów - Lubcza Racławówka (s. 18).
IV liga - gr. 1: Siarka Tarnobrzeg - Sportur Team Gmina Łańcut (n. 10), Kępa Dębica - Prosport Marmax Czudec (n. 16), gr. 2: MKS Wierzbna - MOSiR Dukla (n. 16), Grom Rozbórz Długi - Procadia Lubaczów (n. 16), Sokół Sieniawa - TSV II Sanok (n. 17).
TENIS STOŁOWY
KOBIETY - Ekstraklasa: Wanzl Scania Nadarzyn - SPAR-Zamek Tarnorzeg (pt. 17), SPAR-Zamek - AZS UR Wrocław (pn. 17); I liga: KSTS MOSiR Karpaty Krosno - Jedynka Łódź (s. 14), Arka Ryki - Karpaty (n. 18.30).
MĘŻCZYŹNI - Superliga: Strzelec Frysztak - Kolping Frac Jarosław (s. 18), AZS Politechnika Rzeszowska - Energa-Manekin Toruń (s. 18).
W DĘBICY: Mistrzostwa Dębicy - turniej indywidualny i rodzinny (s. 9, SP nr 10).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?