BIEGI
Łańcut: 1. Charytatywny Bieg Leśny Diabeł Łańcucki (s.10 - zapisy, 11-bieg dzieci. 12 – bieg dorosłych)
FUTSAL
Ekstraklasa: GI Malepszy ARTH SOFT Leszno – Eurobus Przemyśl (s.18)
1 liga: GKS Futsal Tychy – Heiro Rzeszów (n. 18)
Wojewódzki Puchar Polski - turniej z udziałem 9 drużyn (s. 10, Hala MOSiR w Przeworsku)
HOKEJ
Ekstraliga: Marma Ciarko STS Sanok - KH Energa Toruń (pt.18); Zagłębie Sosnowiec - Marma Ciarko STS Sanok (n.18)
I liga: UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – Fudeko Gas Gdańsk (s.18); UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – MKS Sokoły Toruń (n. 12.45)
KOSZYKÓWKA
OBL: Arrivia Twarde Pierniki Toruń – Muszynianka Domelo Sokół Łańcut (pt.17.30)
1 liga mężczyzn: WKS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno (n.18); KKS Polonia Warszawa - Niedźwiadki Chemart Przemyśl (n.20)
2 liga mężczyzn: BS Polonia Bytom -Niedźwiadki Chemart II Przemyśl (n.18); KKS Ragor Tarnowskie Góry-OPTeam Resovia Rzeszów (n.18)
2 liga kobiet: MLKS Rzeszów – Wisła CANPACK II Kraków (pt. 18); SPZ WJM Błażowa Rzeszów – Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe „Ikar” W Niepołomicach (s.12)
3 liga mężczyzn: PTG Sokół Łańcut - Pempa Resovia Rzeszów (n. 17)
PIŁKA NOŻNA
PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – PGE Stal Mielec (s.17.30)
Fortuna 1 liga: Stal Rzeszów – Górnik Łęczna (S.15); Motor Lublin – Resovia (s. 19.15)
II liga: Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce (pon.16.15)
III liga: Sokół Sieniawa – Siarka Tarnobrzeg (n.12); Wieczysta Kraków – Karpaty Krosno (s.12); Wisłoka Dębica - Wiślanie Jaśkowice (s.13); Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica (pt.17)
Centralna Liga Juniorów
U-17: AKS SMS Łódź – Igloopol Dębica s.12.30); Stal Rzeszów – SSM Wisła Płock (s.12)
PIŁKA NOŻNA KOBIET
1/16 Pucharu Polski: Resovia - Checz Gdańsk (s.12); Resovia U-18 - PTC II Pabianice (s.16)
PIŁKA RĘCZNA
1 liga kobiet, mecz zaległy: AZS AWF Warszawa - Handball Rzeszów (n.17)
Liga Centralna Meżczyzn: Stal Gorzów - Handball Stal Mielec (s.17)
1 liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - SPR Orzeł Przeworsk (s.16), Orlen Upstream SRS Przemyśl - KSSPR Końskie (s.18)
2 liga mężczyzn: Hutnik Krakow - Handball Stal II Mielec (n.17)
SIATKÓWKA
PlusLiga: Exact Systems Hemarpol Częstochowa – Asseco Resovia (n.17.30)
Tauron Liga: ITA TOOLS Stal Mielec – Energa MKS Toruń (pn.20.30)
1 liga kobiet: Karpaty PANS Krosno – lTSLegionovia Legionowo (s.18); San-Pajda Jarosław - Wieżyca 2011 Stężyca (rozegrany awansem, 3:0)
2 liga mężczyzn: Avia Solar Sędziszów Młp. - Alukoncept Bobrowniki (s. 16 ); Błękitni Ropczyce –Tyski Klub Siatkarski (s.18); Karpaty PANS Krosno - MKS Andrychów (s.16), Hutnik Kraków - MKS Gamrat Jasło (s.16).
2 liga kobiet: TKS Tomasovia - KS Marba Sędziszów Małopolski (s.17.30).
Podkarpacka 1 liga kobiet: SST Mark-Bud Lubcza Racławówka – UKS 15 Przemyśl (pt.19); MKS Paradiso Łańcut – TS Sanoczanka Sanok (s.16); AZS UR Developres II Rzeszów – TSV Sanok (s.17); SSTS Mark-Bud Lubcza Racławówka – UKS MOSiR Jasło (s.15); UKS 15 Przemyśl – MKS V LO Rzeszów (n.16.30).
Podkarpacka 1 liga mężczyzn: MKS Wisłok Strzyżów – TSV Sanok (s.17), SPS Pruchnik – TKF Anilana Rakszawa (s.19); TKS Żagiel Radymno – AKS V LO Rzeszów (s.18); STS Lubcza Racławówka – KLIMA Błażowa (s.18);
Podkarpacka 2 liga mężczyzn: AKS V LO Rzeszów – TKF Anilana Rakszawa II (pt.19.30); AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce – STS Lubcza Racławówka (n.17); LKS Głogovia Głogów Młp. – KU AZS UR (n.16).
TEQBALL
VI Mistrzostwa Polski w Mielcu; debel, mikst (pt. 8).
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?