Sportowy rozkład jazdy na 4-6 maja

mmazur
Sportowym wydarzeniem weekendu w regionie będzie mecz żużlowców Marmy Polskie Folie Rzeszów z liderująca w tabeli Unią Leszno (w niedzielę o 19).
Sportowym wydarzeniem weekendu w regionie będzie mecz żużlowców Marmy Polskie Folie Rzeszów z liderująca w tabeli Unią Leszno (w niedzielę o 19). KRZYSZTOF ŁOKAJ

KOSZYKÓWKA

W Gdyni: Kager - Sokołów Znicz Jarosław (s. 18)
W Stalowej Wol: Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików (pt., s., n.).

PIŁKA NOŻNA

II liga
W STALOWEJ WOLI: Stal - Miedź Legnica (s. 17)

III liga
Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica (n. 15), Hetman Zamość - Stal Sanok (n. 17), Okocimski - Stal Rzeszów (s. 17).

IV liga
Błękitni - Rzemieślnik Taurus Pilzno (s. 17), Galicja Cisna - Crasnovia Greinplast (s. 17), Resovia Bać-Pol Cash&Curry - Lechia Sędziszów (s. 17), Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica (s. 15), Sokół Nisko - Siarka Tarnobrzeg (s. 17), Orzeł Przeworsk - Iskra Sobów (s. 17), Tłoki Gorzyce - Kolbuszowianka-Orzech (n. 15), FKS Stal Mielec - Polonia Przemyśl (n. 17), Żurawianka - Pogoń Leżajsk (n. 17).

Podokręg Dębica
Klasa O: Ranizovia - Start Wola Mielecka (s. 17), Brzostowianka - Sokół Malinie (n. 15), Chemik Pustków - Jutrzenka Ławnica (s. 17), Zryw Dzikowiec - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 17), Ikarus Tuszów Narodowy - Smoczanka (s. 16), Strzelec Frysztak - KP Ropczyce (n. 15), Żyraków - Wisłok Wiśniowa (n. 17), Czarnovia - Dromader (n. 15).

Klasa A: Radomyślanka - Wiewiórka (n. 17), Straszęcin - Paszczyniak (n. 14), Brzeźnica - Wielopole Skrz. (n. 13), Jodłowa - Podgrodzie (n. 14), Dulcza Wielka - Łęki Górne (n. 14), Kamionka - Nagoszyn (n. 11, w Lubzinie), pauzuje Rzemieślnik II.
Klasa B1: Ropczycye - Nockowa (n. 14), Gnojnica - Lubzina (n. 14),Łopuchowa - Olchowa (n. 14, we Frysztaku), Kawęczyn - Góra Rop. (n. 15), Przedbórz - Borek Wlk. (n. 14), Krzywa - Zawada (n. 14), Ocieka - Gogołów (n. 15).

Klasa B2: Machowa - Pustków (n. 16, w Parkoszu), Góra Mot. - Gumniska (n. 16), Dąbrówka Wisł. - Bobrowa (n. 11.30), Borowa - Januszkowice (n. 13.30), Korzeniów - Głowaczowa (n. 16), Podole - Żdżary (n. 16), pauzją Mokre.

Okręg Jarosław
Klasa O: Roztocze Narol - JKS 1909 Jarosław (n. 16), Hetman Laszki - Pogórze Dubiecko (n. 16), Czuwaj Przemyśl - MKS Radymno (n. 11), Kisielów - Syrenka Roźwienica (n. 14), Czarni Oleszyce - Sokół Sieniawa (n. 15), Piast Tuczempy - Golbalux Wiązownica (n. 13), Pogórze Rokietnica - Viking Orły (n. 16.30), Kańczuga - Skołoszów (9.05, g. 17).

Klasa A jarosławska: Duńkowice - Rudołowiec, Pawłosiów - Zapałów, Makowisko - Ostrów, Cieszacin Wlk. - Pruchnik, Święte - Dobkowiice, Piast II tuczempy - Szówsko, Morawsko - Bobrówka (wszystkie n. 16.30).

Klasa A lubaczowska: Ruda Rożaniecka - Dachnów, Wielkie Oczy - Cieszanów, Lubaczów - Łukawiec, Cewków - Horyniec, Piwoda - Stary Dzików, Basznia dolna - Lisie Jamy, StaryLubliniec - Futory (wszystkie n. 16.30)

Klasa A przeworska: Nowosielce - Grzęska (n. 13), Gorzyce - Tryńcza (n. 16.30), Krzeczowice - Majdan Sieniawski (n. 16.30), Siennów - Gać (n. 16.30), Rozbórz - Żurawiczki (n. 16.30), Gorliczynka - Zarzecze (n. 16.30), Urzejowice - Świętoniowa (n. 16.30).

Klasa A przemyska: Hermanowice Krównik (n. 12), Trójczyce - Medyka (n. 16.30), Małkowice - Stubno (n. 16.30), Jaksmanice - Bircza (n. 16.30), Wyszatyce - Grochowe (n. 16.30), Ostrów - Babice (n. 16.30), Kalników - Bolestraszyce (n. 16.30).

Klasa B1 jarosławska: Pełkinie - Jankowice (n. 16.30), Przedmieście - Koniaczów (n. 14), Wierzbna - Węgierka (n. 14), Wólka Pełk. - Ujezdna (n. 14), San Jarosław - Chłopice (n. 14).

Klasa B2 jarosławska: Łazy - Lutków, Wietlin III - Zaleska Wola, Wysock -
Łowce, Sośnica - Wietlin Munina - Korczowa (wszystkie n. 14).

Klasa B lubaczowska Miękisz Nowy - Mołodycz, Młodów - Załuże, Zalesie - Opaka, Stare Sioło - Wólka Krow., Cetula - Ryszkowa Wola, Krowica - Płazów (wszystkie n. 14).

Klasa B przeworska: Jodłówka - Studzian, Jagiełła - Mirocin, Łopuszka Wlk. - Pantalowice, Hawłowice - Maćkówka, Rozbórz Dł. - Jawornik P. (wszystkie n. 14), pauzuje Gniewczyna.

Klasa B przemyska Zadąbrowie - Torki, Kaszyce - Leszno, Hurenko - Żurawianka II, Batycze - Orzechowe, Nehrybka - Kosienice, Pikulice - Huwniki (wszystkie n. 14).

Okręg Krosno
Klasa O: Górnik Strachocina - Głowienka (n. 16), Szarotka Uherce - Leśnik Baligród (n. 16), Bieszczady Ustrzyki D. - Ostoja Kołaczyce (n. 16), Stal II Sanok - Krośnianka (n. 11), Jasiołka Świerzowa - Zarszyn (n. 16), Przełom Besko - Brzozovia (n. 16), Nafta Jedlicze - Rafineria/Czarni (n. 16), Piast Miesjce Piast. - Sanovia Lesko (n. 16).
Klasa A1: Pielnia - Pisarowce (n. 16), Przysietnica - Izdebki (n. 16), Pustyny - Łukowe (n. 11), Nowotaniec - Targowiska (n. 14), Zmiennica - Rymanów (n. 14), Nowosielce - Długie (n. 16), Jasionów - Bażanówka (n. 16).

Klasa A2: Odrzykoń - Lubatówka (n. 16), Iwonicz - Łężyny (n. 16), Dukla - Nowy Żmigród (n. 16), Mrukowa - Skołyszyn (n. 15), Łęki Dukielskie - Korczyna (n. 16), Nienaszów - Zręcin (n. 17), Rogi - Czeluśnica (n. 16), pauzuje Rafineria/Czarni II.
Klasa B1: Polańczyk - Zagórz (n. 16), Górki - Tarnawa (n. 16), Lutowiska - Jabłonica P. (n. 14), Bezmiechowa - Jasienica R. (n. 16), Golcowa - Grabownica (n. 13), Haczów - Jankowce (n. 16), Czaszyn - Bukowsko (n. 16).

Klasa B2: Dobieszyn - Żeglce, Klimkówka - Trzcinica, Iwla - Dębowiec, Chorków - Kobylany, Sobniów - Bieździedza, Niegłowice - Brzyska (wszystkie n. 16), pauzuje Lubatowa.

Klasa C1: Czarna - Rudenka, Stróże Małe - Średnia wieś, Wołkowyja - Riopienka (wszystkie n. 13), pauzują Rzepedź, Hoczew, Niebieszczany.

Klasa C2: Pobiedno - Sieniawa (n. 13), Głebokie - Jasionak (n. 13), Bóbrka - Markowce (n. 13), Czerteż - Guzikówka (n. 14), Start II Rymanów - Sanoczek (n. 13), pauzują Równe.

Klasa C3: Srogów G. - Kombornia (n. 13), Wzdów - Trześniów (n. 13), Krościenko W. - Milcza (n. 14), Grabówka - Niebocko (n. 14), Wesoła - Hłudno (n. 14), Dydnia - Domaradz (n. 14).

Klasa C4: Łęki Strz. - Faliszówka (n. 13), Potok - Kopytowa (n. 14), Łubno - Moderówka (n. 13), Zimna woda - Wojaszówka (n. 11), Draganowa - Łubienko (n. 13), Chlebna - Makowiska (n. 13).

Klasa C5: Niepla - Święcany, Osobnica - Warzyce, Hankówka - Brzezówka, Osiek - Szebnie, Nowy Glinik - Brzyszczki, Siepietnica - Tarnowiec (wszystkie n. 13).
Podokręg Rzeszów

Klasa O: Włókniarz Rakszawa - EC Rzeszów (n. 17), CCC Dąbrówki - Stał Łańcut (s. 17), Głogovia - Jawor Krzemienica (n. 11), Grodziszczanka - Hermanowa (n. 15), Wisłok Strzyżów - Korona Rzeszów (n. 16), Strug Tyczyn - Sokół Sokołów (n. 16), Strumyk Malawa - Górnovia (n. 11.30), Marabunda Stobierna - Błażowianka (n. 17).
Klasa A1: Trzebownisko - Czudec (n. 15), Niechobrz Stal II rz. (n. 11), Korona II Rz. - Zagorzyce (n. 11), Wysoka Strzyż. - Bratkowice (n. 14), Świlcza - Izolator II Bog. (n. 11), Budy Głogowskie - Nowa wieś (n. 14), Zaczernie - Niebylec (n. 15).

Klasa A2: Wólka Niedź. - Jasionka (n. 14), Grodziszczanka II - Markowa (n. 17.30), Dylągówka - Wola Dalsza (n. 12), Wólka Pod. - Kosina (n. 14), Dynów - Kraczkowz (n. 15), Medynia Głog. - Brzóza Stadn. (n. 14),

Klasa A3: Przecław - Cmolas (n. 14), Hucina - Siedlanka (n. 16), Gryf Mielec - Wadowice G. (n. 16), Trześń - Dębiaki (n. 11), Złotniki - Czermin (n. 11), Stal II mielec - Przyłęk (n. 11), Ostrowy Baran. - Podborze (n. 17).

Klasa B1: Wysoka Głog. - Trzciana (n. 14), Krzywe - Zabajka (n. 13), Klęczany - Biała (n. 17), Nosówka - Zimovit Rz. (n. 14), Mrowla - Przybyszówka (n. 14), Dąbrowa - Junak Rz. (n. 14), pauzuje Rudna Wielka.

Klasa B2: Budziwój - Lubenia (n. 11), Dobrzechów - Szufnarowa (n. 13.30), Lubla - Kozłówek (n. 13.30), Lecka - Grodzisko (n. 14), Zgłobień - Pstrągowa (n. 15).

Klasa B3: Wola Rafałowska - Hyżne (n. 11), Rogóżno - Tarnawka (n. 14), Chmielnik - Cierpisz (n. 14), Husów - Bachórz (n. 14), Jawornik Polski - Głuchów (n. 11.30), Handzlówka - Strażów (n. 15).

Klasa B4: Trzeboś - Łąka (n. 16), Giedlarowa - Smolarzyny (n. 14), Zalesie - Trzebuska (n. 14), Czarna - Żołynia (n. 14), Białobrzegi - Łukawiec (n. 14), Palikówka - Nienadówka (n. 11).

Klasa B5: Breń - Trzciana (n. 14), Borowa - Brzyście (n. 14), Jaślany - Babicha (n. 14), Górki - Podleszany (n. 14), Kawęczyn - Gliny M. (n. 14), Rzędzianowice - Orłów (n. 16).

Klasa B6: Chorzelów - Trzęsówka, Książnice - Kolbuszowianka II, Rzemień - Ostrowy Tusz., Tuszyma - Niwiska, Werynia - Widełka (wszystkie n. 14).

Podokręg Stalowa Wola
Klasa 0: Budo Instal Turbia - Orzeł Rudnik (s. 16), Sanna Zaklików - Stal Nowa Dęba (s. 16), Zarzecze - Sokół II Nisko/Moskale (s. 16), Advit Łętownia - Korona Majdan Królewski (s. 16), Ździary -Olimpia Pysznica (s. 16), Sparta Jeżowe - Kempus Kępie Zaleszańskie (s. 16), Bukowa Jastkowice - Sokół Kamień (s. 16), Unia Nowa Sarzyna - Łowisko (n. 16.30).

Klasa A5: Unia II/Sarzynianka - Wola Zarczycka (n. 11), Brzyska Wola - Kłyżów, Podwolina - Tarnogóra, Ulanów - Przędzel, Stare Miasto - Brzóza Królewska, Sójkowa - Krzeszów, Przychojec - Przyszów (wszystkie n. 16).

Klasa A6: Zbydniów - Ocice, Stany - Grębów, Mokrzyszów - Hadykówka, Wielowieś - Trześń, Kotowa Wola - Skopanie, Dąbrowica - Jadachy, Lipa - Chwałowice (wszystkie n. 16).

Klasa B5: Cygany - Chmielów, Baranów Sandomierski - Kopcie, Stale - Tarnowska Wola, Wola Baranowska - Iskra II Sobów, Bojanów - Krzątka, Wydrza - Knapy (wszystkie n. 16), pauzuje Komorów.

Klasa B6: Radomyśl - Nowiny, Wola Rzeczycka - Wrzawy, Furmany - Sokolniki, Zakrzów - Ździechowa, Żabno - Gorzyce, Serbinów - Skowierzyn (wszystkie n. 16).

Klasa B7: Jarocin - Pieliny, Majdan Zbydniowski - Pilchów, Hucisko - Glinianka, Kopki - Kurzyna, Rzeczyca Dł - Racławice, Harasiuki - Wolina (wszystkie n. 16).
Klasa B8: Hucisko - Biedaczów, Chałupki - Bieliniec, Dębno - Piskorowice, Łukowa - Kamień, Kuryłowka - Wierzawice (wszystkie n. 14).

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn
W MIELCU: BRW Stal - Azoty Puławy (s. 18).

I liga mężczyzn
Wisła Sandomierz - ASPR Zawadzkie (s. 17)

SIATKÓWKA

Ekstraklasa mężczyzn
W Kędzierzynie-Koźlu: Mostostal-Azoty - Asseco Resovia (s. 19).

Ekstraklasa kobiet
W MIELCU: Stal - Muszynianka Muszyna (pt. 18).

TENIS

Ekstraklasa kobiet
W RZESZOWIE: Turniej dla dzieci i młodzieży z cyklu "Talenty Podkarpacia 2007" (pt. i s. 9, korty przy ul. Niedzielskiego).

ŻUŻEL

Ekstraliga
W RZESZOWIE: Marma PF - Unia Leszno (n. 19).

II liga
KSM Krosno pauzuje.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie