Stal Mielec (niebieskie stroje) ograła pilźnian 5-1.
Stal Mielec (niebieskie stroje) ograła pilźnian 5-1. TOMASZ LEYKO
Piłkarze Stali Mielec w ostatnim przedsezonowym sparingu pewnie pokonali IV-ligowy Rzemieślnik Pilzno.

FKS STAL MIELEC - RZEMIEŚLNIK PILZNO 5-1 (3-1)

BRAMKI: Góra, Wójtowicz, Getinger (karny), K. Pydych, R. Hajec (sam.) - Ślarski (sam.)

- Rafał (Hajec - przy. red.) tyle już goli Stali Mielec strzelił do właściwej bramki, ale tym razem pomylił kierunek - żartował po meczu trener Rzemieślnika Jacek Klisiewicz.

Mimo wysokiej porażki nie rozdzierał szat. Bardziej zadowolony był Janusz Białek. Stal już po 18 minutach prowadziła 3-0, po świetnych kontrach.

Bramek powinno być więcej bo "setki" marnowali m.in Ciuła i Góra, no powinien być jeszcze jeden karny. Podobnie było po przerwie, gdy gospodarze sprawdzali częstotliwość drgań słupków i poprzeczki bramki mieleckiego stadionu.