Stal Rzeszów - Ruch Chorzów. Rzeszowianie musieli uznać wyższość rywala [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Łukasz Solski
Miłosz Bieniaszewski
Stal Rzeszów już w Wielką Sobotę mogła sobie zapewnić awans na zaplecze ekstraklasy. Niestety, rzeszowianie przegrali z Ruchem Chorzów 1:2.

Stal Rzeszów - Ruch Chorzów 1:2 - koniec meczu

Zapis relacji na żywo!
21:43

Ruch Chorzów jako pierwszym w tym sezonie pokonał Stal Rzeszów na jej boisku, a tym samym biało-niebiescy jeszcze nie zapewnili sobie awansu na zaplecze do ekstraklasy.

21:39

Koniec meczu! Stal przegrała 1:2!

21:24

Gol dla Stali!

82 minuta 1:2. Kacper Sadłocha daje jeszcze nadzieję na korzystny wynik.

21:14

Kolejny gol dla gości!

72 minuta i 0:2. Z rogu dośrodkował Janoszka, a Kasolik uderzeniem głową podwyższył prowadzenie Ruchu.

21:11

69 minuta

Powinno być 1:1, ale strzał Małeckiego kapitalnie obronił Bielecki!

21:07

Gol!

65 minuta i 0:1. Daniel Szczepan wyszedł sam na sam z Wiktorem Kaczorowskim i wyprowadził Ruch na prowadzenie.

21:05

W drugiej odsłonie spotkanie wciąż toczy się w szybkim tempie, ale widać z obu stron respekt do rywala i żadna ze stron nie chce podjąć zbyt dużego ryzyka.

20:47

Zaczynamy II połowę! Oba zespoły bez zmian!

20:32

20:30

Zakończyła się I połowa!

20:20

35 minuta

Na boisku przeważa Stal, bramkarza gości pokonać próbowali Głowacki, Małecki i Marczuk, ale Bielecki był na posterunku.

20:08

Fajerwerki na stadionie!

20:03

Niewiele się działo w pierwszym kwadransie. Otwarta gra z obu stron, ale sytuacji bramkowych nie było.

19:56

W pierwszych minutach goście prezentują się lepiej.