Stal Sandeco Rzeszów po niesamowitym meczu zremisowała w Suwałkach z Wigrami

Marcin Jastrzębski
Ireneusz Gryboś (z piłką) w Suwałkach strzelił trzy gole.
Ireneusz Gryboś (z piłką) w Suwałkach strzelił trzy gole. fot. Krzysztof Kapica
Niesamowity przebieg miało spotkanie rzeszowskiej Stali, która w Suwałkach po 30 minutach przegrywała już 4-0. Ostatecznie jednak podopieczni Andrzeja Szymańskiego urwali miejscowym Wigrom jeden punkt.

Stalowcy źle rozpoczęli to spotkanie. Już w 5. minucie przegrywali 1-0, a gdy w 29 minucie czwartą bramkę dla Wigier zdobył Makuszewski wydawało się, że jest po meczu.

Rzeszowianie jednak pokazali charakter i ruszyli do zdecydowanych ataków. Przed przerwą zdobyli dwie bramki a w 69 minucie był już remis - 4-4! Więcej goli nie padło, choć pod obiema bramkami było gorąco.

WIGRY SUWAŁKI - STAL SANDECO RZESZÓW 4-4 (4-2)
1-0 - Mikulenas (5-głową), 2-0 Mikulenas (12-karny), 3-0 Kowalski (23), 4-0 Makuszewski (29), 4-1 Gryboś (39), 4-2 Gryboś (45+2), 4-3 Wolański (59), 4-4 Gryboś (64-karny)

WIGRY: Salik -Świerzbiński, Makuszewski (61. Sadowski), Makarewicz, Bajko, Ołowniuk (54. Pomian), Kowalski (72. Radzio), Danilczyk, Rogoziński, Statkevicius, Mikulenas

STAL: Wietecha - Solecki (66. Chałas), Rzucidło, Duda (46. Fabianowski), Hus, Majda, Kiema (26. Orzechowski), Krauze, Iwanicki - Wolański (87. Cieślik), Gryboś