Stal Sanok lepsza od Olendra Sól - zobacz zdjęcia

Przemysław Markocki
Stal Sanok (żółte koszulki) pewnie pokonała Olendra Sól.
Stal Sanok (żółte koszulki) pewnie pokonała Olendra Sól. Fot. Tomasz Sowa
Piłkarze Stali Sanok pewnie pokonali jedenastkę Olendra Sól w meczu III ligi lubelsko-podkarpackiej. Zobacz zdjęcia
Stal Sanok - Olender Sól 2-1Stal Sanok (zólte koszulki) pewnie pokonala Olendra Sól.

Stal Sanok - Olender Sól 2-1

Sanoczanie od pierwszych minut byli stroną przeważającą choć do przerwy kibice bramek nie oglądali.

Chwilę po przerwie prowadzeni Stalowcom dał wreszcie Rafał Nikody, który wpisał się na listę strzelców w 51. minucie. Niespełna 20 minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2-0.

Goście odpowiedzieli trafieniem Tomasza Albingiera, ale chwile przed końcem efektowne zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Fabian Pańko.

Zobacz zdjęcia: Stal Sanok - Olender Sól 3-1