Startuje kolejna edycja rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia. Wyniki aktywności podkarpackich firm ogłosimy już we wrześniu

Renata Tereszkiewicz-Mac
Renata Tereszkiewicz-Mac
To już XVII edycja rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia organizowanego przez Nowiny, przy współudziale podkarpackiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Małopolskiego Instytutu Gospodarczego. W tym roku partnerem merytorycznym naszego projektu jest DUN & BRADSTREET POLAND sp. z o.o.

Ranking "Złota Setka Firm Podkarpacia" od lat jest ważnym źródłem informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych naszego regionu. Przygotowywany przez nas ranking opiera się na wiarygodnych danych, a prezentacja przedsiębiorstw na listach rankingowych jest bezpłatna.

Po raz kolejny przedstawimy firmy mające największy wpływ na rozwój naszego regionu.

Obok listy podstawowej, zostaną opracowane „Złote Dziesiątki” – zestawienia dziesięciu najlepszych firm według:

  • rentowności,
  • zysku netto,
  • dynamiki sprzedaży,
  • wartości eksportu,
  • udziału eksportu w sprzedaży,
  • zatrudnienia
  • kapitalizacji giełdowej dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Ponadto Kapituła, po zapoznaniu się z przesłanymi przez firmy ankietami, może wyróżnić firmy przejawiające szczególną aktywność lub wyróżniające się pośród innych, niezależnie od zajmowanej pozycji na liście 100. Zachęcamy więc firmy do zasygnalizowania szczególnych działań i osiągnięć w odrębnej, otwartej ankiecie.

Zakończyliśmy zbieranie danych.

Stałych uczestników rankingu prosimy o dostarczenie danych za rok 2022. Firmy, które po raz pierwszy wezmą udział w Złotej Setce prosimy dodatkowo o dane za rok 2021 i 2022. Wszystkie firmy zachęcamy do przedstawienia dodatkowo innych, szczególnych osiągnięć lub działań ukierunkowanych na rozwój.

W przypadku pytań merytorycznych prosimy o kontakt z dr. Krzysztofem Kaszubą, tel. 601 864 771, kontakt z redakcją Nowin: Renata Tereszkiewicz-Mac, tel. 691 432 896, mail: [email protected].

Wyniki rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia zostaną ogłoszone we wrześniu 2023 r.

____________________

PARTNER MERYTORYCZNY

Dun and Bradstreet, wiodący i globalny dostawca danych i analiz pozwalających na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych, co umożliwia firmom na całym świecie poprawę wyników. Wgląd w Data Cloud Dun & Bradstreet aktywizuje i dynamizuje rozwiązania, które pozwalają klientom na wzrost przychodów, obniżenie kosztów, ograniczenie ryzyka i rozszerzenie ich działalności. Od 1841 r. niezależnie od ich wielkości, firmy na całym świecie współpracują z Dun & Bradstreet, minimalizując ryzyko prowadzenia biznesu i odkrywając nowe możliwości rynkowe.

____________________

____________________

Forum Lokalnego Biznesu w powiecie krapkowickim - Joachim Wojtala

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24