Zakończyliśmy zbieranie danych do XVII edycji rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia. Wyniki ogłosimy 27 września podczas kongresu

DRP
Tegoroczna XVII edycja rankingu, organizowanego przez Nowiny, Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Rzeszowie oraz Małopolski Instytut Gospodarczy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń bezpośrednio od podkarpackich firm, jak również opracowujemy dane przekazane nam przez naszego głównego Partnera merytorycznego Dun & Bradstreet Poland sp. z o.o. Ranking zaprezentujemy uczestnikom 27 września, podczas kongresu Złota Setka Firm w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie oraz w specjalnym wydaniu Nowin 28 września.

Ranking Złota Setka Firm Podkarpacia od lat jest ważnym źródłem informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych naszego regionu. Opiera się na wiarygodnych danych, a prezentacja przedsiębiorstw na listach rankingowych jest bezpłatna.

Po raz kolejny przedstawimy firmy mające największy wpływ na rozwój naszego regionu. Obok rankingu głównego wg przychodów ze sprzedaży, zostaną opracowane zestawienia firm według:

  • rentowności,
  • zysku netto,
  • dynamiki sprzedaży,
  • wartości eksportu,
  • udziału eksportu w sprzedaży,
  • zatrudnienia,
  • kapitalizacji giełdowej dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dzięki wsparciu Dun and Bradstreet nasz ranking w tym roku będzie jeszcze dokładniejszy. Dun and Bradstreet to wiodący i globalny dostawca danych i analiz, które pozwalają na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych. Umożliwia to firmom na całym świecie poprawę wyników.

Od 1841 r. niezależnie od ich wielkości, firmy współpracują z Dun & Bradstreet, minimalizując ryzyko prowadzenia biznesu i odkrywając nowe możliwości rynkowe.

Dun and Bradstreet, wiodący i globalny dostawca danych i analiz pozwalających na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych, co umożliwia firmom na całym świecie poprawę wyników. Wgląd w Data Cloud Dun & Bradstreet aktywizuje i dynamizuje rozwiązania, które pozwalają klientom na wzrost przychodów, obniżenie kosztów, ograniczenie ryzyka i rozszerzenie ich działalności. Od 1841 r. niezależnie od ich wielkości, firmy na całym świecie współpracują z Dun & Bradstreet, minimalizując ryzyko prowadzenia biznesu i odkrywając nowe możliwości rynkowe.

Podczas Kongresu Złota Setka Firm Podkarpacia będziemy mieli przyjemność posłuchać wystąpienia dr Macieja Chrzanowskiego. Menedżera projektów IT z 12-letnim doświadczeniem. Adiunkta w Politechnice Rzeszowskiej. Head of No-Code Automation w www.mobitouch.net.

Tematem wystąpienia będzie "Generatywna sztuczna inteligencja w biznesie, czyli jak zwiększyć produktywność ludzi i firmy niskim kosztem dzięki automatyzacji no-code".

____________________

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24