Studio Fryzur Marta Joszko - zespół ambitnych osobowości dla których fryzjerstwo jest czymś więcej niż tylko pracą

Materiał promocyjny MISTRZOWIE URODY - Studio Fryzur Marta Joszko

Studio Fryzur Marta Joszko to wyjątkowe miejsce, w którym zajmą się Tobą najlepsi fryzjerzy dla których stylizacja fryzur to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

W świetnej atmosferze i przy relaksacyjnej muzyce w tle zajmiemy się Twoją fryzurą, a efekty takiej przemiany będą zaskakujące.
Oferujemy pełen zakres usług od koloryzacji włosów, przez strzyżenie po eleganckie fryzury ślubne i okolicznościowe. Starannie dbamy także o dobór produktów do układania i pielęgnacji. W Naszym salonie od samego wejścia zobaczysz uśmiech na Naszych twarzach, a wychodząc zobaczysz go również na Twojej twarzy. Zadowolony klient to taki, który nie tylko wychodzi zadowolony z salonu, ale także wraca do niego ponownie. Bardzo się cieszymy, że Nasi klienci do Nas wracają.

Jesteśmy zespołem ambitnych osobowości dla których fryzjerstwo jest czymś więcej niż tylko pracą.

Nasz team tworzą:

Marta Joszko jest fryzjerką i stylistką, a swoją pracę wykonuje z największym entuzjazmem. Kocha elegancję, styl, uwielbia kolory i ma obsesję na punkcie szczegółów. Stylizacja fryzur jest jej silną pasją, za którą postanowiła podążać czyniąc z tego pracę. Definiuje siebie wszechstronnie w swoich pracach, ale pozostaje z ideą fryzur, które uwydatniają urodę, ale jej nie zmieniają.

Wiktoria młoda i szybko rozwijająca się fryzjerka i stylistka, która zdobywała już doświadczenie w najlepszych salonach w Przemyślu oraz Gdańsku. W stylizacji oraz koloryzacji dąży do perfekcji, dbając o każdy detal. Poddaje swoich klientów spektakularnym metamorfozom, które mają na celu wydobycie ukrytego piękna.

Martyna i Damian to Nasze dwa diamenty, które każdego dnia szlifują swoje umiejętności. Pomimo tego, że są jeszcze uczniami potrafią stworzyć niesamowite fryzury. Bardzo lubią koloryzacje oraz uczesania okolicznościowe. Każdy, kto w przyszłości skorzysta z ich usług nie pożałuje swojego wyboru.

Stale rozwijamy Nasze umiejętności. Cały czas staramy się śledzić trendy na rynku fryzjerskim, wprowadzać nowe techniki i zabiegi do Naszego salonu.
Już w krótce kolejne nowości!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszych usług!

Studio Fryzur Marta Joszko
ul. 3-go Maja 22/1
37-700 Przemyśl
Telefon: 510-713-667
Facebook - KLIKNIJ

Studio Fryzur Marta Joszko - zespół ambitnych osobowości dla których fryzjerstwo jest czymś więcej niż tylko pracą